Акціонери та структура власності Банку

ПРАВЕКС БАНК – БАНК ГРУПИ ІНТЕЗА САНПАОЛО


ПРАВЕКС БАНК є частиною групи Інтеза Санпаоло (Intesa Sanpaolo), провідної банківської групи в Єврозоні, яка є лідером в Італії в усіх сферах бізнесу (роздрібний, корпоративний та управління активами) та присутня у всьому світі.

ПРАВЕКС БАНК працює на ринку з 1992 року, і з червня 2008 року 100% акцій Банку належить провідній банківській групі Європи – Групі Інтеза Санпаоло (Intesa Sanpaolo Group).

Використовуючи власний успішний досвід та найкращі практики банків Групи Інтеза Санпаоло, ПРАВЕКС БАНК пропонує роздрібним, корпоративним та інституційним клієнтам широкий спектр стандартних та інноваційних комплексних банківських послуг.

Надійність і стабільність, підтримка з боку потужної європейської компанії та високі стандарти обслуговування клієнтів дозволяють ПРАВЕКС БАНК упевнено дивитися в майбутнє. Керівництво банку, спираючись на високий професіоналізм працівників та всебічне сприяння Групи Інтеза Санпаоло, ставить перед собою амбітні цілі та активно впроваджує масштабні плани розвитку.

РЕЙТИНГИ ПРАВЕКС БАНК


Intesa Sanpaolo

Intesa Sanpaolo - провідна банківська група Італії, яка надає свої послуги родинам, підприємствам, різним секторам економіки та має значну міжнародну присутність. Особлива бізнес-модель Групи Intesa Sanpaolo робить її європейським лідером у сферах управління капіталом, захисту та консультування, зосередженого на цифрових і фінансових технологіях, зокрема Isybank, цифровим банком Групи. Ефективний і стійкий банк, він отримує переваги від свого виробництва продуктів у сфері управління активами та страхування.

Тверда прихильність Групи щодо ESG передбачає надання до 2025 року 115 млрд євро позик спільнотам та для «зеленого» переходу.  Також 500 млн євро буде передано  для підтримки людей, які найбільш цього потребують, що позиціонує Групу Intesa Sanpaolo як світового лідера з точки зору соціального впливу. Intesa Sanpaolo прагне досягти Net Zero до 2030 року власних викидів та до 2050 року - кредитних та інвестиційних портфелів. Як активний покровитель італійської культури, Intesa Sanpaolo створила власну мережу музеїв, Gallerie d`Italia, в яких розміщено художню спадщину Банку та які є місцем проведення престижних культурних проєктів.

  • Офіційний сайт Групи Інтеза Санпаоло - тут 
  • Новини Групи Інтеза Санпаоло -  тут 
  • Рейтинги Групи Інтеза Санпаолотут

СХЕМАТИЧНЕ ЗОБРАЖЕННЯ СТРУКТУРИ ВЛАСНОСТІ ПРАВЕКС БАНК СТАНОМ НА 01 СІЧНЯ 2024

СХЕМАТИЧНЕ ЗОБРАЖЕННЯ СТРУКТУРИ ВЛАСНОСТІ ПРАВЕКС БАНК СТАНОМ НА 01 СІЧНЯ 2023

* Інтеза Санпаоло С.п.А. є публічною компанією, акції якої включені до біржових списків(пройшли процедуру лістингу) і допущені до торгів на кваліфікаційній фондовій біржі – Італійській фондовій біржі (Mercato Telematico Azionario)