Акціонери та структура власності Банку

ПРАВЕКС БАНК – БАНК ГРУПИ ІНТЕЗА САНПАОЛО

ПРАВЕКС БАНК є частиною групи Інтеза Санпаоло (Intesa Sanpaolo), провідної банківської групи в Єврозоні, яка є лідером в Італії в усіх сферах бізнесу (роздрібний, корпоративний та управління активами) та присутня у всьому світі.

ПРАВЕКС БАНК надає весь спектр банківських послуг по всій території України. Завдяки широкій мережі, ПРАВЕКС БАНК представлений у всіх обласних центрах нашої країни.

ПРАВЕКС БАНК працює на ринку з 1992 року, і з червня 2008 року 100% акцій Банку належить провідній банківській групі Європи – Групі Інтеза Санпаоло (Intesa Sanpaolo Group).

Використовуючи власний успішний досвід та найкращі практики банків Групи Інтеза Санпаоло, ПРАВЕКС БАНК пропонує українським клієнтам широкий спектр стандартних та інноваційних комплексних банківських послуг роздрібним, корпоративним та інституційним клієнтам.

Надійність і стабільність, підтримка з боку потужної європейської компанії та високі стандарти обслуговування клієнтів дозволяють ПРАВЕКС БАНКУ упевнено дивитися в майбутнє. Керівництво банку, спираючись на високий професіоналізм працівників та всебічне сприяння Групи Інтеза   Санпаоло, ставить перед собою амбітні цілі та активно впроваджує масштабні плани розвитку.

Рейтинги ПРАВЕКС БАНКу 

ПРАВЕКС БАНК є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб

Фонд гарантування вкладів є державною спеціалізованою установою, яка гарантує кожному вкладникові-фізичній особі банків-учасників Фонду відшкодування коштів за вкладами (в тому числі банківськими рахунками та іменними депозитними сертифікатами), включаючи відсотки, у розмірі загальноїсу ми вкладів, але не більше 200 000 грн. З більш детальною інформацією про порядок відшкодування вкладів Ви можете ознайомитись в Довідці про систему гарантування вкладів фізичних осіб та законах України, які розміщені в розділі про Фонд гарантування вкладів фізичних осіб.

Детальну інформацію про систему гарантування вкладів фізичних осіб в Україні Ви можете одержати, звернувшись за такими реквізитами Фонду гарантування вкладів фізичних осіб: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 17,тел.: 0-800-308-108 (дзвінки по Україні зі стаціонарних безкоштовні),(044)333-36-55 (згідно з тарифами оператора зв'язку), e-mail: fgvfo@fg.gov.ua, сайт: https://www.fg.gov.ua/

Соціальна відповідальність

Корпоративна соціальна відповідальність (CSR) для власників, керівництва та працівників ПРАВЕКС БАНКу є важливою складовою щоденної роботи. Ми переконані, що відповідальність перед клієнтами, партнерами та власними працівниками, неухильне дотримання вимог законодавства та принципів прозорого ведення бізнесу й добросовісної конкуренції повинні розповсюджуватися також на інші сфери.

ПРАВЕКС БАНК також діє у відповідності до принципів соціальної відповідальності Групи Intesa Sanpaolo, тому ми надаємо особливу увагу питанням дотриманням прав людини, екології, охорони здоров’я та розвитку культури.

Саме тому Банк започаткував та активно розвиває такі напрямки, як спонсорство та благодійна діяльність. Упродовж кількох років Банк підтримав низку важливих культурно-мистецьких, освітніх, проектів та бізнес-подій. ПРАВЕКС БАНК є спонсором Національного театру опери та балету ім.Т.Г.Шевченка, де за нашої підтримки відбулися гучні прем’єри вистав «Набукко», «Флорія Тоска», «Богема», «Джанні Скіккі» та низка концертних програм в межах святкування Дня Європи в Україні.

ПРАВЕКС БАНК підтримує щорічні ініціативи до Всесвітнього дня заощаджень, основною метою якого було просування та збереження ідеї економії грошей. У Банку на регулярній основі проводять уроки фінансової грамотності для дітей та підлітків в школах та Дні відкритих дверей – навчальні заходи, під час яких дітям розповідають про історію грошей, роль банків у підтримці та збільшенні заощаджень, а також навчають принципам фінансової грамотності.

Intesa Sanpaolo

Банківська Група Intesa Sanpaolo (Інтеза Санпаоло) була утворена в результаті злиття Banca Intesa і Sanpaolo IMI. Злиття об'єднало два великих італійських банки із загальними цінностями, з метою сталого зростання, поліпшення сервісу для роздрібних клієнтів та внесення суттєвого внеску в економічне зростання країни.

Група Інтеза Санпаоло є однією з найбільших у Єврозоні. Станом на 31 серпня 2020 року її ринкова вартість складає 34,8 млрд євро. Група є лідером в Італії за усіма напрямками банківської діяльності (роздрібний, корпоративний сегменти та управління фінансами) та обслуговує 14,7 млн. клієнтів у 5 300 відділеннях по всій Італії; ринкова частка Групи в більшості італійських регіонів складає не менше 12%. Група Інтеза Санпаоло також присутня у Центральній та Східній Європі, в країнах Близького Сходу та Північної Африки. У цих регіонах розташовано близько 1 000 відділень, а в 12 країнах, де працюють дочірні банки Групи, кількість роздрібних та корпоративних клієнтів сягає 7,1 млн. 

Офіційний сайт Групи Інтеза Санпаоло -  https://www.group.intesasanpaolo.com/

Рейтинги Групи Інтеза Санпаоло - https://group.intesasanpaolo.com/en/investor-relations/ratings

СХЕМАТИЧНЕ ЗОБРАЖЕННЯ СТРУКТУРИ ВЛАСНОСТІ ПРАВЕКС БАНК СТАНОМ НА 01 СІЧНЯ 2022

* Інтеза Санпаоло С.п.А. є публічною компанією, акції якої включені до біржових списків(пройшли процедуру лістингу) і допущені до торгів на кваліфікаційній фондовій біржі –Італійській фондовій біржі (Mercato Telematico Azionario)

https://www.borsaitaliana.it/borsa/azioni/scheda/IT0000072618.html?lang=en