ПРАВЛІННЯ

Джанлука Корріас
Голова Правління
Джанлука Корріас з 12 грудня 2019 року - Голова Правління АТ «ПРАВЕКС БАНК». Приступив до виконання обов’язків на посаду першого Заступника Голови Правління АТ «ПРАВЕКС БАНК» 16 грудня 2018 року. Освіта – вища, закінчив університет Кальярі (Сардінія, Італія), здобув докторську вчену ступінь з політології. Має великий 29-тирічний досвід роботи в банківському секторі, 19 з яких - в Групі Інтеза Санпаоло. Працював керівником з корпоративного банкінгу головного управління міжнародних дочірніх банків (ISBD) Мілан, Італія. Керівником управління з розвитку інтернаціоналізації італійських малих та середніх підприємств (Турін, Італія), а також в США, Великобританії, Канаді на керівних посадах.
Семен Бабаєв
Заступник Голови Правління, керівник головного управління роздрібного бізнесу
Семен Бабаєв приєднався до команди ПРАВЕКС БАНКу в січні 2003 року. Пан Бабаєв більше 17 років працює в банківській сфері. Семен має великий досвід в сфері роздрібного бізнесу, банківських металів та казначейських операцій. Пройшов шлях від керівника відділення до Заступника Голови Правління. Наразі займає посаду керівника головного управління роздрібного бізнесу, заступника Голови Правління АТ «ПРАВЕКС БАНК». Отримав вищу освіту у Вінницькому торгово-економічному інституті Київського торгово-економічного університету по спеціальності «економіст підприємства».
Марко Кожель
Член Правління, керівник головного кредитного управління
Приступив до виконання обов’язків Члена Правління 3 жовтня 2016. Освіта - вища, Jacksonville University, State of Florida, U.S.A. Стаж роботи в банківській сфері – 12 років, в тому числі, 3 роки в Sun Trust Banks Inc. Jacksonville, Florida, U.S.A., та 9 років на керівних посадах в банках NLB d.d., Belgrade, Serbia; Raiffeisen Bank a.d., Belgrade, Serbia, Banca Intesa Beograd a.d., Belgrade, Serbia, Intesa Sanpaolo SPA, Milano, Italy.
Даріо Капріолі
Член Правління, керівник головного операційного управління
Приступив до виконання обов’язків Члена Правління 1 грудня 2016. Освіта – вища, Bocconi University Milan. Досвід роботи в банківському секторі – 25 років, включаючи чотири роки в компанії Ernst&Young на посаді зовнішнього аудитора банків. Пропрацювавши у Royal Bank of Scotland, ABN AmRo, JPMorgan Flemings and ING та після одного року банківським консультантом, приєднався до Intesa Sanpaolo SpA Milano і перейшов до ПРАВЕКС БАНКу
Франческо Лупо
Член Правління, керівник головного управління корпоративного бізнесу
Франческо Лупо приєднався до ПРАВЕКС БАНКу 3 вересня 2018 року. Освіта – вища, закінчив університет "La Sapienza", Рим. Післядипломна спеціалізація – банківська справа в університеті економіки та торгівлі "La Sapienza", Рим, Італія. Раніше займав посаду керівника управління по роботі з корпоративним бізнесом та МСП, Члена виконавчої ради у Banca Intesa Beograd (Сербія). До роботи в Сербії займав посаду генерального директора управління корпоративного та інвестиційного банкінгу в Амстердамській філії Intesa Sanpaolo SpA (Intesa Sanpaolo Bank Luxembourg SA з 1 лютого 2016 року, Нідерланди). Має великий досвід роботи в банківському секторі – 30 років, з яких у Групі - 19.
Світлана Баша
Член Правління, керівник головного фінансового управління
Світлана Баша приєдналася до ПРАВЕКС БАНКу у вересні 2004 році. 4 березня 2020 року була обрана Членом Правління. Освіта - вища, закінчила Національний університет ім.Тараса Шевченка. Отримала освіту магістра менеджменту з економіки. У 2017 році закінчила міжнародні курси підвищення кваліфікації для бухгалтерів та фінансистів і отримала диплом АССА з міжнародної фінансової звітності. Пані Світлана має 13-річний досвід управління в галузі банківської справи, фінансів та економіки. Пройшла шлях від начальника казначейства до начальника відділу планування та контроля відділу фінансового управління. Наразі займає посаду керівника головного фінансового управління.
Олена Походзяєва
Член Правління, директор департаменту комплаєнсу та протидії легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом, вiдповiдальний працiвник Банку за проведення фiнансового монiторингу

КЕРІВНИЦТВО БАНКУ

Оксана Лук'янова
Директор юридичного департаменту
Катерина Симон
Начальник відділу генерального секретаріату
Юлія Дубенчук
Директор департаменту управління персоналом та організаційними змінами
Світлана Ошерова
Начальник відділу зв’язків з громадськістю та маркетингу
Руслан Лещенко
Керівник департаменту управління ризиками
Олексій Сіраков
Директор департаменту управління інформаційною безпекою та безперервністю бізнесу
Сергій Булавін
Директор департаменту внутрішнього аудиту

НАГЛЯДОВА РАДА

Еціо Салваі
Голова Наглядової Ради
Освіта вища економічна. Стаж роботи в банківській сфері – 44 роки, з них 29 років на керівних посадах в банках та фінансових установах Італії, Угорщини, Словенії, Румунії. Призначений Головою Спостережної Ради 2 липня 2014. Також на даний час виконує обов'язки: - заступника Голови Ради Директорів Intesa Sanpaolo Bank Romania S.A. (Румунія) - не виконавчий член Ради Директорів, Голови Спостережної Ради VUB Banka (Словацька республіка) - незалежний член Спостережної Ради, Голови Спостережної Ради CIB Bank (Угорщина) - незалежний член Спостережної Ради.
Фабріціо Маллен
Незалежний член Наглядової Ради
Коррадо Казаліно
Заступник Голови Наглядової Ради (незалежний директор)
Заступив на посаду 26 квітня 2018 року. Вища освіта в Італії. 37 років досвіду роботи в банківській сфері, з яких 23 роки - до 2009 року - на керівних посадах групи Intesa Sanpaolo у Мілані, Перуджі, Барі, Лондоні, Токіо, та заступник Голови Правління Banka Koper dd (Словенія). Протягом 2011 та 2012 - Надзвичайний комісар в Banca Ubae S.p.A. (Італія, Рим). Протягом своєї кар'єри займав посади в Crediop Finance Plc (Велика Британія, Лондон), Societe Europeenne de Banque (Люксембург), Banca Intesa (Франція, Париж) та Intesa Sanpaolo Bank Plc (Ірландія, Дублін).
Серджіо Нікола
член Наглядової Ради (незалежний директор)
Заступив на посаду 26 квітня 2018 року. Вища освіта за напрямком міжнародні відносини (Турінський університет) та в галузі фінансів та економіки. Має 22 роки досвіду у сфері бізнес-консалтингу, фінансів, податкового консультування та інтернаціоналізації малого та середнього бізнесу (країни ЄС та країни СНД), з яких 20 років – на керівних посадах. Виконав кілька завдань у проектах, які фінансувались ЄС.
Андреа Фаццоларі
Член Наглядової Ради
Призначений на посаду 27 липня 2018 року. Вища освіта в Італії - ступінь в галузі ділового адміністрування (110/110 cum laude). Досвід роботи в банківській системі - 19 років, з яких 12 років на керівних посадах в групі Intesa Sanpaolo. Призначення - Член Ради Директорів INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA, Член Наглядової Ради INTESA SANPAOLO BANK BIH (Боснія і Герцеговина), Директор Департаменту систем управління та стратегічних ініціатив Головного управління міжнародних дочірніх банків INTESA SANPAOLO S.p.A., яке охоплює 11 універсальних банків з присутністю в Центральній та Східній Європі, Близькому Сході та Північній Африці, та які обслуговують 8,4 мільйонів клієнтів через мережу понад 1300 відділень.
Лоренцо Фоссі
Член Наглядової Ради
Заступив на посаду 27 липня 2018 року. Вища освіта в Італії, ступінь з економіки (110/110). Досвід роботи в банківській системі складає 18 років у сфері управління фінансами/на посаді головного фінансового директора з міжнародним досвідом, з яких 9 років - на керівних посадах. В даний час старший директор відділу планування та контролю управління міжнародних дочірніх банків Групи Інтеза Санпаоло С.п.А., що присутня у Центральній та Східній Європі, на Близькому Сході та в Північній Африці
Емануелє Колліні
Член Наглядової Ради

РЕВІЗІЙНА КОМІСІЯ

Стефано Брускі
Голова Ревізійної комісії
Альберто Валлоккіа
Член Ревізійної комісії
Мауро Бенці
Член Ревізійної Комісії
Джанкарло Міранда
Член Ревізійної Комісії
Сантіно Назеллі
Член Ревізійної Комісії