Керівництво та структура Банку

ПРАВЛІННЯ

ПРАВЛІННЯ

Джанлука Корріас

Голова Правління

Отримав ступінь бакалавра з міжнародних відносин в Університеті Тафтса, Бостон (США). Отримав ступінь магістра західноєвропейських студій у Школі передових міжнародних досліджень університету Джона Гопкінса (SAIS), Вашингтон (США), а також ступінь з політології в Університеті Кальярі (Італія). Пан Корріас має понад 30-річний досвід роботи банківському секторі. Протягом багатьох років він займав керівні посади та очолював різні напрямки в головному офісі та дочірніх банках Intesa Sanpaolo Group в Італії, Великій Британії, Єгипті та США. З серпня 2023 року відповідно до Рішення Наглядової Ради та за погодження Національного банку України Джалука Корріас призначений на посаду Голови Правління ПРАВЕКС БАНК.

ПРАВЛІННЯ

Семен Бабаєв

Заступник Голови Правління, керівник головного управління роздрібного бізнесу

Отримав вищу освіту у Вінницькому торгово-економічному інституті Київського торгово-економічного університету за спеціальністю «економіст підприємства». Розпочав свою кар’єру у ПРАВЕКС БАНК в січні 2003 року з посади економіста відділу управління філіями, після чого обійняв посаду керівника одного з відділень у м. Київ. Має 19-річний досвід роботи в банківському секторі. З липня 2014 року був призначений керівником Головного управління роздрібного бізнесу та Заступником Голови Правління ПРАВЕКС БАНК. Отримав ступінь Pre-MBA Business Analysis Program y MIM Business School.

ПРАВЛІННЯ

Даріо Капріолі

Член Правління, керівник головного операційного управління

Освіта – вища, Bocconi University у Мілані (Італія). Досвід роботи в банківському секторі – 28 років, включаючи чотири роки в компанії Ernst&Young на посаді зовнішнього аудитора банків. Пропрацювавши у Royal Bank of Scotland, ABN AmRo, JPMorgan Flemings and ING та після одного року банківським консультантом, приєднався до Intesa Sanpaolo SpA Milano і приєднався до ПРАВЕКС БАНК на посаду керівника Головного фінансового управління. Приступив до виконання обов’язків Члена Правління з 2016 року. У 2019 році був призначений на посаду керівника Головного операційного управління, Члена Правління банку.

ПРАВЛІННЯ

Руслан Лещенко

Член Правління, керівник головного кредитного управління

Отримав вищу освіту у Миколаївському національному університеті ім. В. О. Сухомлинського за спеціальністю «математика, фізика та інформатика» та у Київському національному університеті ім. Т. Г. Шевченка за спеціальністю «фінанси». Розпочав свою кар’єру в ПРАВЕКС БАНК в 2005 році з посади бухгалтера в одному з відділень. Протягом останніх 17-ти років він обіймав різні посади в сфері управління ризиками, а з 2015 року очолив Департамент управління ризиками. З 2014 року Руслан Лещенко є CFA® charterholder, також він є членом міжнародної мережі спільнот сертифікованих фінансових аналітиків (CFA) в Україні і глобальної асоціації інвестиційних професіоналів CFA Institute. З листопада 2021 року був призначений керівником Головного кредитного управління та Членом Правління ПРАВЕКС БАНК.

ПРАВЛІННЯ

Світлана Крамарова

Член Правління, керівник головного фінансового управління

Отримала вищу освіту на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченко. В 2017 році отримала диплом АССА з міжнародної фінансової звітності. Приєдналась до команди ПРАВЕКС БАНК у 2004 році. Має 18-річний досвід роботи в банківському секторі, протягом якого працювала в ПРАВЕКС БАНК на різних посадах. В 2009 році була призначена директором новоствореного департаменту планування та контролю в структурі Головного фінансового управління. В березні 2020 року Світлана була переведена на посаду керівника Головного фінансового управління та призначена Членом Правління ПРАВЕКС БАНК.

ПРАВЛІННЯ

Олена Походзяєва

Член Правління, директор департаменту комплаєнсу та протидії легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом, вiдповiдальний працiвник Банку за проведення фiнансового монiторингу

Отримала ступінь магістра права та магістра фінансів у Київському національному університеті, магістра бізнесу (MBA) Київської школи економіки, сертифікацію з питань запобіганню відмиванню коштів та протидії тероризму в школі Люксембургу та з запобігання фінансовим злочинам в Міжнародній Асоціації Комплаєнс (ICA). Має більше 10 років досвіду роботи в міжнародних банках. З 2020 року приєдналась до ПРАВЕКС БАНК у ролі директора Департаменту комплаєнсу та протидії легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом, вiдповiдального працiвника Банку за проведення фiнансового монiторингу, Члена Правління. У 2021 році отримала сертифікацію спеціаліста з протидії відмиванню доходів, отриманих злочинним шляхом (ACAMS).

НАГЛЯДОВА РАДА

Еціо Салваі

Голова Наглядової Ради

Призначений Головою Наглядової Ради 2 липня 2014 року. Має вищу економічну освіту. Пан Еціо Салваі має 44 роки досвіду роботи в банківській сфері. З яких 29 років працював на керівних посадах в банках та фінансових установах Італії, Угорщини, Словенії та Румунії. Також наразі виконує обов'язки заступника Голови Ради Директорів Intesa Sanpaolo Bank Romania S.A. (Румунія) - не виконавчий Член Ради Директорів; Голови Наглядової Ради VUB Banka (Словацька республіка) - незалежний член Наглядової Ради; Голови Наглядової Ради CIB Bank (Угорщина) - незалежний член Наглядової Ради.

Коррадо Казаліно

Заступник Голови Наглядової Ради (незалежний директор)

Заступив на посаду 26 квітня 2018 року. Вищу освіту здобув в Італії. Має 37-річний досвід роботи в банківській сфері, з яких 23 роки - на керівних посадах групи Intesa Sanpaolo у Мілані, Перуджі, Барі, Лондоні, Токіо та заступник Голови Правління Banka Koper dd (Словенія). Протягом 2011 та 2012 років - Надзвичайний комісар в Banca Ubae S.p.A. (Італія). Протягом своєї кар'єри пан Коррадо Казаліно обіймав посади в Crediop Finance Plc (Велика Британія), Societe Europeenne de Banque (Люксембург), Banca Intesa (Франція) та Intesa Sanpaolo Bank Plc (Ірландія).

Даніела Бландіно

Член Наглядової Ради (представник акціонера)

Вступила на посаду 23 січня 2023 року. Вищу освіту здобула в Італії. Пані Даніела Бландіно має 32 роки досвіду роботи в банківській сфері, з яких 20 років на керівних посадах групи Intesa Sanpaolo S.p.A. в Італії. Зокрема, протягом 2003- 2005 років обіймала посаду директора з питань інвестицій і члена інвестиційного комітету фонду прямого інвестування у Sanpaolo IMI group. Протягом 2006 - 2015 років обіймала посади директора з питань інвестицій та надалі - керівника інвестиційної групи Fondo PPP Italia. Пані Даніела Бландіно обіймала керівні посади в таких італійських компаніях, як IMI Fondi Chiusi, Ventures Capital Funds, APE Fund та Intesa Sanpaolo S.p.A. З 2018 року та дотепер - керівник підрозділу малого та середнього бізнесу в Intesa Sanpaolo S.p.A.

Франческо Дель Дженіо

Член Наглядової Ради (представник акціонера)

Вступив на посаду 3 лютого 2023 року. Вищу освіту здобув в Італії. Пан Франческо Дель Дженіо має 34 роки досвіду роботи в банківській сфері, з яких 27 років - на керівних посадах групи Intesa Sanpaolo S.p.A. в Італії. Працював керівником сектору (Рада директорів) у Banco Sudameris Uruguay, Головним ризик-менеджером і членом Ради Директорів у Banka Koper, який наразі є Intesa Sanpaolo Bank Slovenia, керівником департаменту кредитування та членом Ради Директорів Intesa Sanpaolo Bank Romania. З 2014 року та дотепер працює старшим директором в Intesa Sanpaolo S.p.A. (Італія). З 2015 року – член Наглядової Ради CIB Bank (Угорщина), а з 2018 року – член Ради Директорів Eximbank Sa (Молдова).

Антоніо Джованні Марія Бергаліо

Член Наглядової Ради (представник акціонера)

Вступив на посаду 31травня 2023 року. Вищу освіту здобув в Італії. Пан Антоніо Джованні Марія Бергаліо має більше ніж 29 років досвіду роботи в банківській сфері, з яких 25 років - на керівних посадах у групі Intesa Sanpaolo S.p.A. Працював членом Наглядової Ради у VUB Leasing a.s. та VUB Factoring a.s., членом Правління, головним відповідальним з питань фінансів у Vseobecna Uverova Banka a.s., членом Ради Директорів у Consumer Finance Holding Ceska Republika a.s. та інш. З 2020 року та дотепер працює членом Правління Банку та Головним відповідальним з питань фінансів у Privredna Banka Zagreb DD. (Хорватія). З 2021 року – член Наглядової Ради, голова аудиторського комітету PBZ Card d.o.o. (Хорватія) та член Наглядової Ради, член аудиторського комітету та комітету з винагород Banka Intesa Sanpaolo, d.d., Koper (Словенія).

Лаура Феббраро

Член Наглядової Ради (незалежний директор)

Заступила на посаду 12 квітня 2017 року. Має вищу освіту – магістр політології. Пані Лаура Феббраро працює у фінансовій сфері 42 роки. Обіймала посаду керівника відділу навчання та фінансового аналізу та секретаря ради Директорів «Eurofound S.p.A.» (надалі «Sanpaolo Fondi SGR»), генерального директора та керуючого директора «Sanpaolo Gestion International S.A.» (Люксембург). Член Ради директорів «Sanpaolo Bank S.A.» (Люксембург), Член ради директорі «Sanpaolo Asset Management S.p.A» (Італія), генеральний директор «Sanpaolo Fondi SGR» (Італія), Член Ради директорів Банк «Sanpaolo S.A.» (Франція), Член Правління «Allfounds» Bank S.A. (Іспанія), Член ради директорів «Intesa Sanpaolo Securities Service» (Італія).

Фабріціо Маллен

Член Наглядової Ради (незалежний директор)

Призначений на посаду 27 вересня 2019 року. Вищу освіту здобув в Італії, фахівець з технічно-комерційної освіти. Працює в банківській сфері 39 років. Весь цей час пан Фабріцио Маллен працював у групі Intesa Sanpaolo на різних посадах - від підрозділу міжнародних відносин до кредитного відділу, а згодом заступив на посаду секретаря кредитного комітету «Sanpaolo I.M.I.» (надалі - Intesa Sanpaolo S.p.A.) в Італії. У 2009 році був переведений до Мілану на посаду секретаря кредитного комітету Групи Intesa Sanpaolo S.p.A, яку він займав до червня 2015 року.

КЕРІВНИКИ ІНШИХ ПІДРОЗДІЛІВ

Ганна Барановська

Головний бухгалтер, директор департаменту бухгалтерського обліку головного фінансового управління

Олексій Сіраков

Директор департаменту управління інформаційною безпекою та безперервністю бізнесу

Сергій Жадан

Директор департаменту юридичної підтримки та генерального секретаріату

Ганна Нестеренко

в.о. Директора департаменту управління персоналом та організаційними змінами

Тетяна Лисенко

Директор департаменту внутрішнього аудиту

Інна Романова

Начальник відділу зв'язків з громадськістю та маркетингу

Сергій Настін

Головний ризик-менеджер, директор департаменту управління ризиками