Керівництво та структура Банку

ПРАВЛІННЯ

ПРАВЛІННЯ

Стефано Бурані

Голова Правління

Закінчив із відзнакою Римський університет ла Сап'єнца з економіки та ділового адміністрування. Має понад 30-річний досвід роботи у групі Intesa Sanpaolo. Працював на керівних посадах в головному офісі та філіях в Італії, Великобританії, Сінгапурі, Гонконгу, Китаї, Румунії та Чехії. У червні 2021 Наглядова Рада ПРАВЕКС БАНКу призначила пана Стефано Бурані Головою Правління ПРАВЕКС БАНКу. В серпні 2021 року він приступив до виконання своїх обов’язків після погодження його кандидатури Національним банком України.

ПРАВЛІННЯ

Семен Бабаєв

Заступник Голови Правління, керівник головного управління роздрібного бізнесу

Отримав вищу освіту у Вінницькому торгово-економічному інституті Київського торгово-економічного університету за спеціальністю «економіст підприємства». Розпочав свою кар’єру у ПРАВЕКС БАНКу в січні 2003 року з посади економіста відділу управління філіями, після чого обійняв посаду керівника одного з відділень у м. Київ. Має 17-річний досвід роботи в банківському секторі. З липня 2014 року був призначений керівником Головного управління роздрібного бізнесу та Заступником Голови Правління ПРАВЕКС БАНКу.

ПРАВЛІННЯ

Руслан Лещенко

Член Правління, керівник головного кредитного управління

Отримав вищу освіту у Миколаївському національному університеті ім. В. О. Сухомлинського за спеціальністю «математика, фізика та інформатика» та у Київському національному університеті ім. Т. Г. Шевченка за спеціальністю «фінанси». Розпочав свою кар’єру в ПРАВЕКС БАНКу в 2005 році з посади бухгалтера в одному з відділень. Протягом останніх п`ятнадцяти років він обіймав різні посади в сфері управління ризиками, а з 2015 року очолив Департамент управління ризиками. З 2014 року Руслан Лещенко є CFA® charterholder, також він є членом міжнародної мережі спільнот сертифікованих фінансових аналітиків (CFA) в Україні і глобальної асоціації інвестиційних професіоналів CFA Institute. З листопада 2021 року був призначений керівником Головного кредитного управління та Членом Правління ПРАВЕКС БАНКу.

ПРАВЛІННЯ

Даріо Капріолі

Член Правління, керівник головного операційного управління

Освіта – вища, Bocconi University у Мілані (Італія). Досвід роботи в банківському секторі – 25 років, включаючи чотири роки в компанії Ernst&Young на посаді зовнішнього аудитора банків. Пропрацювавши у Royal Bank of Scotland, ABN AmRo, JPMorgan Flemings and ING та після одного року банківським консультантом, приєднався до Intesa Sanpaolo SpA Milano і приєднався до ПРАВЕКС БАНКу на посаду керівника Головного фінансового управління. Приступив до виконання обов’язків Члена Правління з 2016 року. У 2019 році був призначений на посаду керівника Головного операційного управління, Члена Правління Банку.

ПРАВЛІННЯ

Олена Походзяєва

Член Правління, директор департаменту комплаєнсу та протидії легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом, вiдповiдальний працiвник Банку за проведення фiнансового монiторингу

Отримала ступінь магістра права та магістра фінансів у Київському національному університеті, магістра бізнесу (MBA) Київської школи економіки, сертифікацію з питань запобіганню відмиванню коштів та протидії тероризму в школі Люксембургу та з запобігання фінансовим злочинам в Міжнародній Асоціації Комплаєнс (ICA). Має більше 10 років досвіду роботи в міжнародних банках. З 2020 року приєдналась до ПРАВЕКС БАНКу у ролі директора Департаменту комплаєнсу та протидії легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом, вiдповiдального працiвника Банку за проведення фiнансового монiторингу, Члена Правління. У 2021 році отримала сертифікацію спеціаліста з протидії відмиванню доходів, отриманих злочинним шляхом (ACAMS).

ПРАВЛІННЯ

Світлана Крамарова

Член Правління, керівник головного фінансового управління

Отримала вищу освіту на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченко. В 2017 році отримала диплом АССА з міжнародної фінансової звітності. Приєдналась до команди ПРАВЕКС БАНКу у 2004 році. Має 15-річний досвід роботи в банківському секторі, протягом якого працювала в ПРАВЕКС БАНКу на різних посадах. В 2009 році була призначена директором новоствореного департаменту планування та контролю в структурі Головного фінансового управління. В березні 2020 року Світлана була переведена на посаду керівника Головного фінансового управління та призначена Членом Правління ПРАВЕКС БАНКу.

КЕРІВНИКИ ІНШИХ ПІДРОЗДІЛІВ

Олексій Сіраков

Директор департаменту управління інформаційною безпекою та безперервністю бізнесу

Олег Сидоров

Директор департаменту управління персоналом та організаційними змінами

Сергій Жадан

Директор департаменту юридичної підтримки та генерального секретаріату

Сергій Булавін

Директор департаменту внутрішнього аудиту

Сергій Настін

В.о. головного ризик-менеджера, директора департаменту управління ризиками

Наталія Ковальчук

Начальник відділу зв’язків з громадськістю та маркетингу

Ганна Юрченко

Т.в.о. головного бухгалтера, директора департаменту бухгалтерського обліку головного фінансового управління

НАГЛЯДОВА РАДА

Еціо Салваі

Голова Наглядової Ради

Освіта вища економічна. Стаж роботи в банківській сфері – 44 роки, з них 29 років на керівних посадах в банках та фінансових установах Італії, Угорщини, Словенії, Румунії. Призначений Головою Наглядової Ради 2 липня 2014 року. Також на даний час виконує обов'язки: заступника Голови Ради Директорів Intesa Sanpaolo Bank Romania S.A. (Румунія) - не виконавчий Член Ради Директорів, Голови Наглядової Ради VUB Banka (Словацька республіка) - незалежний член Наглядової Ради, Голови Наглядової Ради CIB Bank (Угорщина) - незалежний член Наглядової Ради.

Андреа Фаццоларі

Член Наглядової Ради

Призначений на посаду 27 липня 2018 року. Вища освіта в Італії - ступінь в галузі ділового адміністрування. Досвід роботи в банківській системі - 19 років, з яких 12 років на керівних посадах в групі Інтеза Санпаоло. Призначення - Член Ради Директорів Intesa Sanpaolo Bank Albania, Член Наглядової Ради Intesa Sanpaolo Bank BIH (Боснія і Герцеговина), Директор Департаменту систем управління та стратегічних ініціатив Головного управління міжнародних дочірніх банків INTESA SANPAOLO S.p.A., яке охоплює 11 універсальних банків з присутністю в Центральній та Східній Європі, Близькому Сході та Північній Африці.

Лаура Феббраро

Незалежний Член Наглядової Ради

Заступила на посаду 12 квітня 2017 року. Вища освіта – магістр з політології. Працює у фінансовій сфері – 42 роки. Обіймала посади керівника відділу навчання та фінансового аналізу і секретаря ради Директорів «Єврофонд Спа» (в подальшому «Санпаоло Фонді Ес Джі Ер»), генеральний директор та керуючий директор «Санпаоло Джестіон Інтернешнл С.А.» Люксембург, Член Ради директорів «Санпаоло Банк С.А.» Люксембург, Член ради директорів «Санпаоло Ассет Менеджмент С.п.А.» Італія, генеральний директор «Санпаоло Фонді Ес Джі Ер» Італія, Член Ради директорів Банк «Санпаоло С.А.» Франція, Член Правління «Олфаундс» банк С.А. Іспанія, Член ради директорів «Интеза Санпаоло Секюрітіз Сервіс» Італія.

Фабріціо Маллен

Незалежний член Наглядової Ради

Призначений на посаду 27 вересня 2019 року. Вищу освіту здобув у Італії – фахівець з технічно-комерційної освіти. Досвід роботи у банківській сфері - 39 років, з яких весь час працював у групі Інтеза Санпаоло на різних посадах - від підрозділу міжнародних відносин до кредитного відділу, а згодом заступив на посаду секретаря кредитного комітету «Санпаоло Ай.Ем.Ай.» (у подальшому - INTESA SANPAOLO S.p.A.) в Італії. У 2009 році був переведений до Мілану на посаду секретаря кредитного комітету Групи Інтеза Санпаоло С.п.А., яку він займав до червня 2015 року.

Коррадо Казаліно

Заступник Голови Наглядової Ради (незалежний директор)

Заступив на посаду 26 квітня 2018 року. Вища освіта в Італії. 37 років досвіду роботи в банківській сфері, з яких 23 роки - до 2009 року - на керівних посадах групи Інтеза Санпаоло у Мілані, Перуджі, Барі, Лондоні, Токіо, та заступник Голови Правління Banka Koper dd (Словенія). Протягом 2011 та 2012 - Надзвичайний комісар в Banca Ubae S.p.A. (Італія). Протягом своєї кар'єри займав посади в Crediop Finance Plc (Велика Британія), Societe Europeenne de Banque (Люксембург), Banca Intesa (Франція) та Intesa Sanpaolo Bank Plc (Ірландія).

Лоренцо Фоссі

Член Наглядової Ради

Заступив на посаду 27 липня 2018 року. Вища освіта в Італії, ступінь з економіки. Досвід роботи у сфері управління фінансами в банківській системі складає 18 років, з яких 9 років - на керівних посадах. В даний час старший директор відділу планування та контролю управління міжнародних дочірніх банків Групи Інтеза Санпаоло С.п.А., що присутня у Центральній та Східній Європі, на Близькому Сході та в Північній Африці