Керівництво та структура Банку

ПРАВЛІННЯ

ПРАВЛІННЯ

Джанлука Корріас

Голова Правління

Народився у грудні 1960 в Йоганнесбургу, Південно-Африканська Республіка. У 1982 році закінчив Університет Тафтс у Бостоні (США). У 1984 році отримав ступінь магістра західноєвропейських студій у Школі розширених міжнародних досліджень Джона Хопкінса (США). У 1987 році - ступінь політології в університеті Кальярі (Італія). Має 30-річний досвід роботи в банківському секторі. Усі ці роки працював у компанії Intesa Sanpaolo Group. Джанлука розпочав свою кар'єру в 1990 році у Banca Commerciale (Мілан), а в 1994 році був переведений до Лондона, щоб очолити відділ роботи з італійськими компаніями. Коли Banca Commerciale став Banca Intesa в 2000 році, Джанлука був призначений заступником Генерального директора Лондонського відділення та менеджером з міжнародних відносин по низці ключових напрямків корпоративних відносин. З 2003 по 2006 рік він відповідав за сферу роботи з фінансовими установами у Banca Intesa в Нью-Йорку, а після того повернувся до Мілану на посаду керівника відділу з банківських зв'язків. Після цього до 2012 року працював на посаді Генерального директора у Нью-Йоркському філіалі банку. У лютому 2012 року очолив розвиток інтернаціоналізації бізнесу для малих та середніх італійських підприємств, а в 2014 році - керівником відділ корпоративного банкінгу Управління міжнародних дочірніх банків (ISBD). У грудні 2015 року був призначений генеральним директором та головою Правління Bank Intesa в Росії. У 2018 році переїхав до України та став першим заступником Голови Правління ПРАВЕКС БАНКу, а з грудня 2019 року - Головою Правління ПРАВЕКС БАНКу.

ПРАВЛІННЯ

Семен Бабаєв

Заступник Голови Правління, керівник головного управління роздрібного бізнесу

Народився у листопаді 1981 року в Махачкалі, Республіка Дагестан. Отримав вищу освіту у Вінницькому торгово-економічному інституті Київського торгово-економічного університету по спеціальності «економіст підприємства». З 2015 року і по теперішній час - аспірант Європейського університету у м. Київ. Має 17-річний досвід роботи в банківському секторі. Пройшов шлях від керівника відділення до Заступника Голови Правління ПРАВЕКС БАНКу. Розпочав свою кар’єру у ПРАВЕКС БАНКу у січні 2003 року з посади економіста відділу управління філіями, а потім перейшов на посаду керівника одного з відділеннь у м. Київ. З жовтня 2006 по 2009 рік стає начальником відділу банківських металів. З 2009 по липень 2011 року очолює управління грошовими коштами та банківськими металами. З липня 2011 по вересень 2012 року переходить на посаду начальника казначейства та інвестиційного банкінгу. З жовтня 2012 по червень 2014 року очолював департамент роздрібного бізнесу Головного управління бізнесу. З липня 2014 року був призначений керівником Головного управління роздрібного бізнесу та Заступником Голови Правління ПРАВЕКС БАНКу.

ПРАВЛІННЯ

Марко Кожель

Член Правління, керівник головного кредитного управління

Народився в січні 1982 року в Белграді, Сербія. Закінчив університет Jacksonville University у місті Джексонвілль, штат Флорида (США) у 2004 році та здобув ступінь бакалавра наук у галузі фінансів та бухгалтерського обліку з відзнакою. Має майже 16-річний досвід роботи в банківському секторі, з них 9 років у групі Інтеза Санпаоло. Марко розпочав кар'єру на початку 2004 року в Sun Trust Bank, Джексонвілль (США) та Атланті, штат Джорджія (США), де займав посади спеціаліста з роздрібного бізнесу та спеціаліста з корпоративного банківського портфеля до кінця 2006 року. Потім він повернувся до Сербії і працював у сфері управління ризиками у NLB Group до 2010 року, потім у Raiffeisen Group до початку 2011 року. Цього ж року він почав працювати в Banca Intesa Сербія у сфері управління ризиками, відповідаючи за управління непродуктивними кредитами, остання посада - керівник департаменту з управління кредитами. У квітні 2014 року він почав роботу у Інтеза Санпаоло, Мілан, Італія на посаді керівника відділу регіонального управління з питань кредитування в регіоні Південно-Східної Європи, що охоплює банки Управління міжнародних дочірніх банків (ISBD). У жовтні 2016 року він переїхав до Києва, Україна, і приступив до виконання обов'язків керівника підрозділу з управління ризиками та члена Правління Правекс Банк (ISBD). З квітня 2019 року він займає посаду керівника Головного кредитного управління та члена Правління Банку.

ПРАВЛІННЯ

Даріо Капріолі

Член Правління, керівник головного операційного управління

Приступив до виконання обов’язків Члена Правління 1 грудня 2016. Освіта – вища, Bocconi University Milan. Досвід роботи в банківському секторі – 25 років, включаючи чотири роки в компанії Ernst&Young на посаді зовнішнього аудитора банків. Пропрацювавши у Royal Bank of Scotland, ABN AmRo, JPMorgan Flemings and ING та після одного року банківським консультантом, приєднався до Intesa Sanpaolo SpA Milano і перейшов до ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК»

ПРАВЛІННЯ

Франческо Лупо

Член Правління, керівник головного управління корпоративного бізнесу

Франческо Лупо приєднався до ПРАВЕКС БАНКу 3 вересня 2018 року. Освіта – вища, закінчив університет "La Sapienza", Рим. Післядипломна спеціалізація – банківська справа в університеті економіки та торгівлі "La Sapienza", Рим, Італія. Раніше займав посаду керівника управління по роботі з корпоративним бізнесом та МСП, Члена виконавчої ради у Banca Intesa Beograd (Сербія). До роботи в Сербії займав посаду генерального директора управління корпоративного та інвестиційного банкінгу в Амстердамській філії Intesa Sanpaolo SpA (Intesa Sanpaolo Bank Luxembourg SA з 1 лютого 2016 року, Нідерланди). Має великий досвід роботи в банківському секторі – 30 років, з яких у Групі - 19.

ПРАВЛІННЯ

Світлана Баша

Член Правління, керівник головного фінансового управління

Народилася в липні 1979 року в Києві, Україна. У 2002 році закінчила економічній факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченко (Україна) і отримала ступінь магістра з менеджменту. В червні 2017 року отримала диплом отримала диплом АССА з міжнародної фінансової звітності Світлана має 15-річний досвід роботи в банківському секторі. Усі ці роки працювала в ПРАВЕКС БАНКу. Світлана розпочала свою банківську кар'єру в ПРАВЕКС БАНКу в вересні 2004 року на посаді економіста відділу по роботі з корпоративними клієнтами, департаменту по роботі з пластиковими картками. В 2005 році була переведена на посаду начальника відділу розробки та супроводження корпоративних карт департаменту пластикових карток. В 2006 році була переведена в департамент казначейства та очолила відділ з управління активами та пасивами та згодом, через 3 місяця була призначена на посаду директора департаменту казначейства. Виконуючи роль директора департаменту казначейства в той же період була призначена відповідальною за роботу департаменту депозитних операцій. Згодом після придбання Intesa Sanpaolo 100% акціонерного капіталу ПРАВЕКС БАНКу, в 2009 році Світлана була призначена директором новоствореного департаменту планування та контролю в структурі головного фінансового управління. В березні 2020 року Світлана була переведена на посаду керівника головного фінансового управління та призначена Членом Правління ПРАВЕКС БАНКу

ПРАВЛІННЯ

Олена Походзяєва

Член Правління, директор департаменту комплаєнсу та протидії легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом, вiдповiдальний працiвник Банку за проведення фiнансового монiторингу

Народилася 5 червня 1979 року в м. Конотоп, Сумської області. У 2001 та 2010 роках закінчила Київський національний університет та отримала ступінь магістра права та магістра фінансів. У 2018 році стала магістром бізнесу (MBA), Київської школи економіки. Також, у квітні 2019 року пройшла навчання в сфері запобігання відмиванню коштів та протидії тероризму за підтримки Уряду Люксембургу та 18 квітня 2019 року отримала відповідний сертифікат від школи підготовки Люксембургу. Крім того, у 2019 році пройшла навчання в Міжнародній Асоціації Комплаєнс (ICA) за програмою запобігання фінансовим злочинам та 24 листопада 2019 року отримала відповідний сертифікат. Свою професійну діяльність розпочала у 2001 році старшим юрисконсультом юридичного відділу Акціонерного банку «Правекс-Банк». Потім з 2005 року по 2007 рік працювала старшим юрисконсультом у відділі з питань підтримки корпоративних клієнтів юридичного департаменту ВАТ «УкрСиббанк» (Група BNP Paribas), де займалася підтримкою клієнтів корпоративного бізнесу. З 2007 року по квітень 2019 року - начальник юридичного відділу щодо управління контрактами та консультування бізнесу Юридичного департаменту ВАТ «УКРСІББАНК» (група BNP Paribas). З квітня 2019 по березень 2020 - начальник управлянні протидії відмивання доходів та фінансування тероризму Департаменту Комплаенс Контролю ВАТ «УКСИББАНК» (група BNP Paribas). З 02 березня 2020 року перейшла працювати до ПРАВЕКС БАНКу на посаду директора Департаменту комплаєнсу та протидії легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом, вiдповiдальний працiвник банку за проведення фiнансового монiторингу. У квітні 2020 року була обрана Членом Правління банку.

КЕРІВНИКИ ІНШИХ ПІДРОЗДІЛІВ

Юлія Дубенчук

Директор департаменту управління персоналом та організаційними змінами

Наталія Ковальчук

Начальник відділу зв’язків з громадськістю та маркетингу

Руслан Лещенко

Директор департаменту управління ризиками

Олексій Сіраков

Директор департаменту управління інформаційною безпекою та безперервністю бізнесу

Сергій Булавін

Директор департаменту внутрішнього аудиту

Лілія Остахова

Головний бухгалтер, директор департаменту бухгалтерського обліку головного фінансового управління

НАГЛЯДОВА РАДА

Еціо Салваі

Голова Наглядової Ради

Освіта вища економічна. Стаж роботи в банківській сфері – 44 роки, з них 29 років на керівних посадах в банках та фінансових установах Італії, Угорщини, Словенії, Румунії. Призначений Головою Спостережної Ради 2 липня 2014. Також на даний час виконує обов'язки: -заступника Голови Ради Директорів Intesa Sanpaolo Bank Romania S.A. (Румунія) - не виконавчий член Ради Директорів, Голови Спостережної Ради VUB Banka (Словацька республіка) - незалежний член Спостережної Ради, Голови Спостережної Ради CIB Bank (Угорщина) - незалежний член Спостережної Ради.

Лаура Феббраро

Незалежний Член Наглядової Ради

Фабріціо Маллен

Незалежний член Наглядової Ради

Коррадо Казаліно

Заступник Голови Наглядової Ради (незалежний директор)

Заступив на посаду 26 квітня 2018 року. Вища освіта в Італії. 37 років досвіду роботи в банківській сфері, з яких 23 роки - до 2009 року - на керівних посадах групи Intesa Sanpaolo у Мілані, Перуджі, Барі, Лондоні, Токіо, та заступник Голови Правління Banka Koper dd (Словенія). Протягом 2011 та 2012 - Надзвичайний комісар в Banca Ubae S.p.A. (Італія, Рим). Протягом своєї кар'єри займав посади в Crediop Finance Plc (Велика Британія, Лондон), Societe Europeenne de Banque (Люксембург), Banca Intesa (Франція, Париж) та Intesa Sanpaolo Bank Plc (Ірландія, Дублін).

Андреа Фаццоларі

Член Наглядової Ради

Призначений на посаду 27 липня 2018 року. Вища освіта в Італії - ступінь в галузі ділового адміністрування (110/110 cum laude). Досвід роботи в банківській системі - 19 років, з яких 12 років на керівних посадах в групі Intesa Sanpaolo. Призначення - Член Ради Директорів INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA, Член Наглядової Ради INTESA SANPAOLO BANK BIH (Боснія і Герцеговина), Директор Департаменту систем управління та стратегічних ініціатив Головного управління міжнародних дочірніх банків INTESA SANPAOLO S.p.A., яке охоплює 11 універсальних банків з присутністю в Центральній та Східній Європі, Близькому Сході та Північній Африці, та які обслуговують 8,4 мільйонів клієнтів через мережу понад 1300 відділень.

Лоренцо Фоссі

Член Наглядової Ради

Заступив на посаду 27 липня 2018 року. Вища освіта в Італії, ступінь з економіки (110/110). Досвід роботи в банківській системі складає 18 років у сфері управління фінансами/на посаді головного фінансового директора з міжнародним досвідом, з яких 9 років - на керівних посадах. В даний час старший директор відділу планування та контролю управління міжнародних дочірніх банків Групи Інтеза Санпаоло С.п.А., що присутня у Центральній та Східній Європі, на Близькому Сході та в Північній Африці

Емануелє Колліні

Член Наглядової Ради