Керівництво та структура Банку

ПРАВЛІННЯ

ПРАВЛІННЯ

Джанлука Корріас

Голова Правління

Отримав ступінь бакалавра з міжнародних відносин в Університеті Тафтса, Бостон (США). Отримав ступінь магістра західноєвропейських студій у Школі передових міжнародних досліджень університету Джона Гопкінса (SAIS), Вашингтон (США), а також ступінь з політології в Університеті Кальярі (Італія). Пан Корріас має понад 30-річний досвід роботи банківському секторі. Протягом багатьох років він займав керівні посади та очолював різні напрямки в головному офісі та дочірніх банках Intesa Sanpaolo Group в Італії, Великій Британії, Єгипті та США. З серпня 2023 року відповідно до Рішення Наглядової Ради та за погодження Національного банку України Джалука Корріас призначений на посаду Голови Правління ПРАВЕКС БАНК.

ПРАВЛІННЯ

Семен Бабаєв

Керівник головного управління бізнесу, заступник Голови Правління

Отримав вищу освіту у Вінницькому торгово-економічному інституті Київського торгово-економічного університету за спеціальністю «економіст підприємства». Розпочав свою кар’єру у ПРАВЕКС БАНК в січні 2003 року з посади економіста відділу управління філіями, після чого обійняв посаду керівника одного з відділень у м. Київ. Має 19-річний досвід роботи в банківському секторі. З липня 2014 року був призначений керівником Головного управління роздрібного бізнесу та Заступником Голови Правління ПРАВЕКС БАНК. Отримав ступінь Pre-MBA Business Analysis Program y MIM Business School.

ПРАВЛІННЯ

Руслан Лещенко

Член Правління, керівник головного кредитного управління

Отримав вищу освіту у Миколаївському національному університеті ім. В. О. Сухомлинського за спеціальністю «математика, фізика та інформатика» та у Київському національному університеті ім. Т. Г. Шевченка за спеціальністю «фінанси». Розпочав свою кар’єру в ПРАВЕКС БАНК в 2005 році з посади бухгалтера в одному з відділень. Протягом останніх 17-ти років він обіймав різні посади в сфері управління ризиками, а з 2015 року очолив Департамент управління ризиками. З 2014 року Руслан Лещенко є CFA® charterholder, також він є членом міжнародної мережі спільнот сертифікованих фінансових аналітиків (CFA) в Україні і глобальної асоціації інвестиційних професіоналів CFA Institute. З листопада 2021 року був призначений керівником Головного кредитного управління та Членом Правління ПРАВЕКС БАНК.

ПРАВЛІННЯ

Світлана Крамарова

Член Правління, керівник головного фінансового управління

Отримала вищу освіту на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченко. В 2017 році отримала диплом АССА з міжнародної фінансової звітності. Приєдналась до команди ПРАВЕКС БАНК у 2004 році. Має 18-річний досвід роботи в банківському секторі, протягом якого працювала в ПРАВЕКС БАНК на різних посадах. В 2009 році була призначена директором новоствореного департаменту планування та контролю в структурі Головного фінансового управління. В березні 2020 року Світлана була переведена на посаду керівника Головного фінансового управління та призначена Членом Правління ПРАВЕКС БАНК.

ПРАВЛІННЯ

Олег Єфремов

Член Правління, головний комплаєнс-менеджер - директор департаментау комплаєнсу та протидії легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом, в.о. відповідального працівника Банку за проведення фінансового моніторингу

Отримав вищу освіту в Київському національному економічному університеті ім. В.Гетьмана за спеціальністю "Фінанси та кредит", де отримав диплом з відзнакою, підвищував кваліфікацію в Державному закладі післядипломної освіти «Академія фінансового моніторингу». Пан Олег має 40-річний досвід роботи банківському секторі. Протягом останніх 17 років він займав керівні посади в напрямку фінансового моніторингу в тому числі в міжнародних банках та Національному банку України. Очолює робочу групу «Фінансовий моніторинг та комплаєнс» Комітету з питань регуляторної політики та комплаєнс Незалежної асоціації банків України (НАБУ). 19 лютого 2024 року відповідно до Рішення Наглядової Ради Олег Єфремов призначений на посаду директора Департаменту комплаєнсу та протидії легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом, в.о. відповідального працівника Банку за проведення фінансового моніторингу Члена Правління.

ПРАВЛІННЯ

Лілія Остахова

Член Правління, керівник головного операційного управління

Отримала вищу освіту в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Економічна кібернетика». В 2015 році отримала диплом АССА з міжнародної фінансової звітності. В 2020 році отримала сертифікат PWC «Управління ефективністю операцій». Пані Лілія має багаторічний досвід роботи в банківський системі, а з 2007 року обіймала керівні посади в іноземних банках України. В період 2019 - 2022 роки працювала на посаді головного бухгалтера – директора департаменту бухгалтерського обліку головного фінансового управління «ПРАВЕКС БАНК». 04 березня 2024 року відповідно до Рішення Наглядової Ради Лілія Остахова призначена на посаду керівника головного операційного управління, Члена Правління.

НАГЛЯДОВА РАДА

Сільвіо Педрацці

Голова Наглядової Ради

Заступив на посаду 7 листопада 2023 року. Вищу освіту здобув в Італії. Пан Сільвіо Педрацці має 45-річний досвід роботи в банківській сфері, з яких 27 років на керівних посадах в Intesa Sanpaolo S.p.A. в Італії. Зокрема, протягом 1978-1996 років він обіймав різні посади в роздрібній мережі (остання посада - директор філії головного офісу в Болоньї) в Cassa di Risparmio di Modena та Banca Carimonte (згодом Rolo Banca 1463 S.p.A., а в даний час - Unicredit Group). Починаючи з 1996 року і до 2008 року обіймав посади генерального директора та керівника відділу міжнародних дочірніх банків, керуючи внутрішньою передачею групи в Cassa di Risparmio di Spoleto S.p.A. (об'єднана поглинена Intesa Sanpaaolo S.p.A.). Пан Сільвіо Педрацці обіймав керівні посади в Banca Intesa ad Beograd, Bank of Alexandria, Intesa Sanpaolo S.p.a., а також в АТ "ПРАВЕКС БАНК" був Головою Спостережної Ради з 2008 по 2014 рік. З 2014 по 2021 роки, пан Сільвіо Педрацці був Головою Правління та Членом Ради Директорів Intesa Sanpaolo Bank Albania sh.a. Крім того, пан Сільвіо Педрацці був членом різних професійних організацій, таких як Албанська асоціація банків, Італійська торгова палата в Албанії, FIAA - Асоціація іноземних інвесторів Албанії. Він був членом правління Албанського агентства інвестиційного розвитку (Державне агентство з економічного розвитку та залучення інвестицій).

Коррадо Казаліно

Заступник Голови Наглядової Ради (незалежний директор)

Заступив на посаду 26 квітня 2018 року. Вищу освіту здобув в Італії. Має 37-річний досвід роботи в банківській сфері, з яких 23 роки - на керівних посадах групи Intesa Sanpaolo у Мілані, Перуджі, Барі, Лондоні, Токіо та заступник Голови Правління Banka Koper dd (Словенія). Протягом 2011 та 2012 років - Надзвичайний комісар в Banca Ubae S.p.A. (Італія). Протягом своєї кар'єри пан Коррадо Казаліно обіймав посади в Crediop Finance Plc (Велика Британія), Societe Europeenne de Banque (Люксембург), Banca Intesa (Франція) та Intesa Sanpaolo Bank Plc (Ірландія).

Даніела Бландіно

Член Наглядової Ради (представник акціонера)

Вступила на посаду 23 січня 2023 року. Вищу освіту здобула в Італії. Пані Даніела Бландіно має 32 роки досвіду роботи в банківській сфері, з яких 20 років на керівних посадах групи Intesa Sanpaolo S.p.A. в Італії. Зокрема, протягом 2003- 2005 років обіймала посаду директора з питань інвестицій і члена інвестиційного комітету фонду прямого інвестування у Sanpaolo IMI group. Протягом 2006 - 2015 років обіймала посади директора з питань інвестицій та надалі - керівника інвестиційної групи Fondo PPP Italia. Пані Даніела Бландіно обіймала керівні посади в таких італійських компаніях, як IMI Fondi Chiusi, Ventures Capital Funds, APE Fund та Intesa Sanpaolo S.p.A. З 2018 року та дотепер - керівник підрозділу малого та середнього бізнесу в Intesa Sanpaolo S.p.A.

Франческо Дель Дженіо

Член Наглядової Ради (представник акціонера)

Вступив на посаду 3 лютого 2023 року. Вищу освіту здобув в Італії. Пан Франческо Дель Дженіо має 34 роки досвіду роботи в банківській сфері, з яких 27 років - на керівних посадах групи Intesa Sanpaolo S.p.A. в Італії. Працював керівником сектору (Рада директорів) у Banco Sudameris Uruguay, Головним ризик-менеджером і членом Ради Директорів у Banka Koper, який наразі є Intesa Sanpaolo Bank Slovenia, керівником департаменту кредитування та членом Ради Директорів Intesa Sanpaolo Bank Romania. З 2014 року та дотепер працює старшим директором в Intesa Sanpaolo S.p.A. (Італія). З 2015 року – член Наглядової Ради CIB Bank (Угорщина), а з 2018 року – член Ради Директорів Eximbank Sa (Молдова).

Антоніо Джованні Марія Бергаліо

Член Наглядової Ради (представник акціонера)

Вступив на посаду 31травня 2023 року. Вищу освіту здобув в Італії. Пан Антоніо Джованні Марія Бергаліо має більше ніж 29 років досвіду роботи в банківській сфері, з яких 25 років - на керівних посадах у групі Intesa Sanpaolo S.p.A. Працював членом Наглядової Ради у VUB Leasing a.s. та VUB Factoring a.s., членом Правління, головним відповідальним з питань фінансів у Vseobecna Uverova Banka a.s., членом Ради Директорів у Consumer Finance Holding Ceska Republika a.s. та інш. З 2020 року та дотепер працює членом Правління Банку та Головним відповідальним з питань фінансів у Privredna Banka Zagreb DD. (Хорватія). З 2021 року – член Наглядової Ради, голова аудиторського комітету PBZ Card d.o.o. (Хорватія) та член Наглядової Ради, член аудиторського комітету та комітету з винагород Banka Intesa Sanpaolo, d.d., Koper (Словенія).

Лаура Феббраро

Член Наглядової Ради (незалежний директор)

Заступила на посаду 12 квітня 2017 року. Має вищу освіту – магістр політології. Пані Лаура Феббраро працює у фінансовій сфері 42 роки. Обіймала посаду керівника відділу навчання та фінансового аналізу та секретаря ради Директорів «Eurofound S.p.A.» (надалі «Sanpaolo Fondi SGR»), генерального директора та керуючого директора «Sanpaolo Gestion International S.A.» (Люксембург). Член Ради директорів «Sanpaolo Bank S.A.» (Люксембург), Член ради директорі «Sanpaolo Asset Management S.p.A» (Італія), генеральний директор «Sanpaolo Fondi SGR» (Італія), Член Ради директорів Банк «Sanpaolo S.A.» (Франція), Член Правління «Allfounds» Bank S.A. (Іспанія), Член ради директорів «Intesa Sanpaolo Securities Service» (Італія).

Фабріціо Маллен

Член Наглядової Ради (незалежний директор)

Призначений на посаду 27 вересня 2019 року. Вищу освіту здобув в Італії, фахівець з технічно-комерційної освіти. Працює в банківській сфері 39 років. Весь цей час пан Фабріцио Маллен працював у групі Intesa Sanpaolo на різних посадах - від підрозділу міжнародних відносин до кредитного відділу, а згодом заступив на посаду секретаря кредитного комітету «Sanpaolo I.M.I.» (надалі - Intesa Sanpaolo S.p.A.) в Італії. У 2009 році був переведений до Мілану на посаду секретаря кредитного комітету Групи Intesa Sanpaolo S.p.A, яку він займав до червня 2015 року.

КЕРІВНИКИ ІНШИХ ПІДРОЗДІЛІВ

Ганна Барановська

Головний бухгалтер, директор департаменту бухгалтерського обліку головного фінансового управління

Олексій Сіраков

Директор департаменту управління інформаційною безпекою та безперервністю бізнесу

Сергій Жадан

Директор департаменту юридичної підтримки та генерального секретаріату

Ганна Нестеренко

Директор департаменту управління персоналом та організаційними змінами

Інна Романова

Начальник відділу зв'язків з громадськістю та маркетингу

Сергій Настін

Головний ризик-менеджер, директор департаменту управління ризиками

Тетяна Лисенко

Директор департаменту внутрішнього аудиту