ПРАВЛІННЯ

Тарас Кириченко
Голова Правління
Тарас Кириченко – приєднався до команди ПРАВЕКС БАНКу у вересні 2010 року. Пан Кириченко з 22-річним досвідом керівництва міжнародним банком, створення та побудови нового бізнесу, з досвідом формування та управління ефективними командами в екстремальних умовах зростання та падіння ринків. Більше 12 років він працює в банківській сфері. Розпочав свою кар’єру у банківській системі у 2004 р. в АКІБ «УКРСІББАНК» (член BNP Paribas), де займав посаду Заступника Голови Правління. В 2009 р. очолив департамент роздрібних продуктів ПАТ “ВТБ Банк”. Близько 7 років управляв бізнесом Reuters в Україні та Білорусі. Є Співголовою Банківського Фінансового Комітету Американської Торгової Палати. Заступником Голови Ради Асоціації «Незалежна асоціація банків України» (НАБУ), Членом Ради громадської організації "ЕЙСІАЙ-УКРАЇНА" (міжнародне об’єднання професіоналів фінансових ринків), а також членом Ради громадської організації «Каліфорнія в Україні. Тарас закінчив Київський політехнічний інститут за спеціальністю «Комп’ютерні та інтелектуальні системи та мережі», має ступінь МВА
Семен Бабаєв
Заступник Голови Правління, директор департаменту роздрібного бізнесу головного управління бізнесу
Семен Бабаєв приєднався до команди Правекс-Банку в січні 2003 року. Пан Бабаєв більше 13 років працює в банківській сфері. Семен має великий досвід в сфері роздрібного бізнесу, банківських металів та казначейських операцій. Пройшов шлях від керівника відділення до Заступника Голови Правління. Наразі очолює департамент роздрібного бізнесу, Заступник Голови Правління. Отримав вищу освіту у Вінницькому торгово-економічному інституті Київського торгово-економічного університету по спеціальності «економіст підприємства».
Ігор Ткаліч
Член Правління, відповідальний працівник Банку із запобігання легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом (відповідальний працівник Банку з фінансового моніторингу)
Ігор Ткаліч приєднався до команди Правекс-банку в квітні 2010 року. Пан Ткаліч більше 15 років працює в банківській сфері. Близько 8 років працював в Укргазбанку де займав посаду члена Правління банку. Ігор має великий досвід в сфері фінансового моніторингу та банківської безпеки. Отримав вищу освіту в Київському університеті народного господарства по спеціальності «юрист-правознавець».
Джанфранко Піццутто
Член Правління, Перший Заступник Голови Правління
Приступив до виконання обов’язків Члена Правління 1 грудня 2016. Вища освіта в Італії. Досвід роботи в банківській системі - 38 років, з них 26 років на керівних посадах в Intesa Sanpaolo Group в Турині, Мюнхені, Франкфурті, Дубліні і Люксембурзі. Призначення – Член Правління: Люксембурзька фондова біржа, Imi Investment S.A., Imi Finance Luxembourg S.A., в Люксембурзі; Fideuram Ireland Asset Management Ltd, Sanpaolo Invest Ireland Ltd, Intesa Global Finance в Ірландії. Голова Luxgest Asset Management, Люксембург та Голова Ревізійної Комісії в ЗАТ Банк Інтеза Москва. Член Комітету з аудиту в Intesa Sanpaolo Bank (Румунія) та в Societe Europeenne de Banque Luxembourg
Марко Кожель
Член Правління, керівник головного управління ризик-менеджменту
Приступив до виконання обов’язків Члена Правління 3 жовтня 2016. Освіта - вища, Jacksonville University, State of Florida, U.S.A. Стаж роботи в банківській сфері – 12 років, в тому числі, 3 роки в Sun Trust Banks Inc. Jacksonville, Florida, U.S.A., та 9 років на керівних посадах в банках NLB d.d., Belgrade, Serbia; Raiffeisen Bank a.d., Belgrade, Serbia, Banca Intesa Beograd a.d., Belgrade, Serbia, Intesa Sanpaolo SPA, Milano, Italy.
Даріо Капріолі
Член Правління, керівник головного фінансового управління
Приступив до виконання обов’язків Члена Правління 1 грудня 2016. Освіта – вища, Bocconi University Milan. Досвід роботи в банківському секторі – 25 років, включаючи чотири роки в компанії Ernst&Young на посаді зовнішнього аудитора банків. Пропрацювавши у Royal Bank of Scotland, ABN AmRo, JPMorgan Flemings and ING та після одного року банківським консультантом, приєднався до Intesa Sanpaolo SpA Milano і перейшов до ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК»
Ольга Кібець
Головний бухгалтер, директор департаменту бухгалтерського обліку головного фінансового управління
Освіта вища економічна. Стаж роботи в банківській сфері – 23 роки. В ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК» працює з 1993 року. З 1 вересня 1994 по 1 грудня 2016 року згідно рішення Спостережної Ради перебувала в складі Правління ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК». Правлінням Національного банку України нагороджена Почесними грамотами та нагрудними знаками «Почесна грамота НБУ». Лауреат конкурсу «Пані Банкір – 2009» за версією міжнародного журналу «Банкиръ» серед 110 банківських установ.

КЕРІВНИЦТВО БАНКУ

Ірина Присяжнюк
Керівник головного операційного управління
Сергій Шамота
Директор департаменту внутрішнього аудиту
Оксана Лук'янова
Директор юридичного департаменту
Світлана Крамарова
Директор департаменту планування і контролю головного фінансового управління
Катерина Симон
Начальник відділу генерального секретаріату
Наталія Коцюба
Начальник відділу комплаєнс

НАГЛЯДОВА РАДА

Еціо Салваі
Голова Наглядової Ради (незалежний член)
Освіта вища економічна. Стаж роботи в банківській сфері – 44 роки, з них 29 років на керівних посадах в банках та фінансових установах Італії, Угорщини, Словенії, Румунії. Призначений Головою Спостережної Ради 2 липня 2014. Також на даний час виконує обов'язки: - заступника Голови Ради Директорів Intesa Sanpaolo Bank Romania S.A. (Румунія) - не виконавчий член Ради Директорів, Голови Спостережної Ради VUB Banka (Словацька республіка) - незалежний член Спостережної Ради, Голови Спостережної Ради CIB Bank (Угорщина) - незалежний член Спостережної Ради.
Флавіо Джанетті
Член Наглядової Ради
Освіта вища економічна, Університет Турину. Стаж роботи в банківській сфері – 12 років, з них 10 років на керівних посадах в Групі Інтеза Санпаоло (Італія), та банках Групи в Італії, Сербії та Словенії. Призначений членом Спостережної Ради 26 березня 2015.
Лука Бокка
Член Наглядової Ради
Член Спостережної Ради ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК». Освіта вища економічна. Стаж роботи в банківській сфері – 15 років, з них 8 років на керівних посадах в Групі Інтеза Санпаоло (Італія). Призначений Членом Спостережної Ради 21 вересня 2016. Також на даний час, член Ради директорів IMI Investimenti Intesa Sanpaolo Group (Італія).
Гвідо Оттоленгі
Член Наглядової Ради
Коррадо Казаліно
Заступник Голови Наглядової Ради
Заступив на посаду 26 квітня 2018 року. Вища освіта в Італії. 37 років досвіду роботи в банківській сфері, з яких 23 роки - до 2009 року - на керівних посадах групи Intesa Sanpaolo у Мілані, Перуджі, Барі, Лондоні, Токіо, та заступник Голови Правління Banka Koper dd (Словенія). Протягом 2011 та 2012 - Надзвичайний комісар в Banca Ubae S.p.A. (Італія, Рим). Протягом своєї кар'єри займав посади не виконавчого директора в Crediop Finance Plc (Велика Британія, Лондон), Societe Europeenne de Banque (Люксембург), Banca Intesa (Франція, Париж) та Intesa Sanpaolo Bank Plc (Ірландія, Дублін).
Серджіо Нікола
член Наглядової Ради (незалежний директор)
Заступив на посаду 26 квітня 2018 року. Вища освіта за напрямком міжнародні відносини (Турінський університет) та в галузі фінансів та економіки. Має 22 роки досвіду у сфері бізнес-консалтингу, фінансів, податкового консультування та інтернаціоналізації малого та середнього бізнесу (країни ЄС та країни СНД), з яких 20 років – на керівних посадах. Виконав кілька завдань у проектах, які фінансувались ЄС.
Васильєва Надія Борисівна
член Наглядової Ради (незалежний директор)
Заступила на посаду 26 квітня 2018 року. Освіта – кандидат економічних наук Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, магістр міжнародного права (Київський інститут міжнародних відносин), аспірантура з маркетингу CIM, ЕMBA. З 1994 працювала в міжнародних компаніях: 2010 –2012 - генеральний директор Amway Україна Грудень 2012 - Жовтень 2014 - Менеджер по роботі з державним сектором, Регіональний менеджер Microsoft Ukraine; Жовтень 2014 - Липень 2016 - Генеральний Директор Microsoft Ukraine; Липень 2016 - Грудень 2017 - Генеральний Директор Microsoft Black Sea Hub; Член Ради Директорів Американської Торгової Палати в Україні, участь в консультативних радах Київської школи економіки (KSE), CEO Club, MindsetPM, Romad, Suntri.

РЕВІЗІЙНА КОМІСІЯ

Франческо Чіккареллі
Голова Ревізійної комісії
Франческо Лука Д’агостіно
Член Ревізійної комісії
Даміано Аккаттолі
Член Ревізійної комісії
Альберто Валлоккіа
Член Ревізійної комісії
Антоніо Фурезі
Член Ревізійної комісії