×

Сталий розвиток

У травні 2023 року ПРАВЕКС БАНК, що є частиною банківської Групи Intesa Sanpaolo, приєднався до Глобального договору ООН. Банк зобов’язався дотримуватися тринадцяти цілей Глобального договору ООН за чотирма напрямами: захист прав людини, трудові відносини, охорона довкілля та боротьба з корупцією.

Працюючи над запровадженням критеріїв ESG у своїй діяльності, ПРАВЕКС БАНК має на меті зробити Глобальний договір ООН та його принципи частиною стратегії, культури та повсякденної діяльності Банку, а також брати участь у спільних проектах, які сприяють реалізації Цілей сталого розвитку ООН.

Надійність і стабільність, підтримка з боку потужної європейської Групи та високі стандарти обслуговування клієнтів дають змогу ПРАВЕКС БАНК упевнено дивитися в майбутнє. Керівництво банку, спираючись на високий професіоналізм працівників та всебічне сприяння Групи Intesa Sanpaolo, ставить перед собою амбітні цілі та активно впроваджує масштабні плани розвитку.

ЦІЛІ СТАЛОГО РОЗВИТКУ ООН, ЯКІ ПРАВЕКС БАНК ВПРОВАДИВ У СВОЮ СТРАТЕГІЮ ESG ТА ЗОБОВ’ЯЗАВСЯ ДО ЇХНЬОГО ПРОГРЕСУ

Сталий розвиток

Група Intesa Sanpaolo 

Метою такої великої банківської групи, як Intesa Sanpaolo, є створення довгострокової стійкої вартості для себе та для своїх зацікавлених сторін.

Досягнення цілі Net-Zero до 2050 року, підтримка планів компаній з переходу, пропонування все більшої кількості стабільних інвестиційних продуктів, сприяння інтеграції та зменшення соціальної нерівності – це деякі із зобов’язань, які містяться в складі ESG бізнес-плану на 2022–2025 роки.
Консолідована нефінансова звітність за 2022 рік повідомляє про орієнтовні цінності, стратегії, отримані результати та нові цілі Групи.

Група Intesa Sanpaolo є однією з небагатьох європейських фінансових груп, які приєдналися до всіх основних ініціатив сталого розвитку ООН у фінансовому секторі, які є частиною досягнення цілей сталого розвитку ООН, також до всіх кредитних, інвестиційних і страхових альянсів Net-Zero.

Документи для ознайомлення

Icon fond Учасник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб
Сторінка не підтримується браузером

Сторінка не підтримується браузером

Ви користуєтеся застарілим браузером, який не підтримує сучасні веб-сторінки та загрожує вашій безпеці.

Будь ласка, встановіть сучасний браузер:

Pravex bank alt