Ласкаво просимо до Family banking!

Родина - найцінніше в нашому житті. Наші близькі та рідні люди, про яких ми щоденно піклуємося, бажаємо добра та підтримуємо. Двері Family banking завжди відчинені для Вас! Cпільно з Вами ми готові до створення індивідуальних фінансових рішень, враховуючи, розуміючи пріоритети та вподобання кожного члена Вашої родини.

Персональна пропозиція для клієнтів Family banking: безкоштовні авіаквитки за акцією від компанії мандрівників ZAGORYE www.zagorye.ua та ПРАВЕКС БАНКу.

За умови купівлі проживання в компанії ZAGORYE шляхом звернення до  офісу Family banking ПРАВЕКС БАНКу в  найкращих міських та курортних готелях Європи, Еміратів та на островах Індійського океану, Ви отримуєте один безкоштовний авіаквиток з України та в зворотній бік.

Як це працює:

1. До Ваших послуг на вибір кращі готелі та курорти Європи, Еміратів та на островах Індійського океану. Ознайомитися... Ви обираєте готель до Вашого смаку та робите замовлення через Вашого персонального фінансового  радника у Family banking.

2. Замовляєте  через вашого персонального фінансового радника у Family banking один  номер мінімум на 3 доби у міському п’ятизірковому готелі Європи або один номер  мінімум на 7 ночей на п’ятизірковому курорті Європи, Еміратів та на островах Індійського океану зі списку за посиланням та отримуєте  один авіа квиток економ класом з України та у зворотній бік, ваш багаж входить  до складу квитка. Можливо  також бізнес класом при замовленні проживання від семи ночей на окремих віллах та сьютах (one bedroom suite та вище) в цих готелях.          

Період бронювання та  оплати по 30 листопада 2018, мандрівка по 31 січня 2019. Авіаквитки чартерними  та регулярними авіалініями, строки перельоту мають співпадати на 70% з датами  проживання в готелях, проживання в яких придбано за посиланням через компанію ZAGORYEДіють загальні правила  бронювання та поточні акції від готелів та авіакомпаній. Якщо в цей період від  готелів або авіакомпаній на дати вашої мандрівки діють акції ви приймаєте в них участь.

Про нас
Банківський сервіс
Рішення для Вас і Вашої родини
Контакти