Ласкаво просимо до Family banking!

Родина - найцінніше в нашому житті. Наші близькі та рідні люди, про яких ми щоденно піклуємося, бажаємо добра та підтримуємо. Двері Family banking завжди відчинені для Вас! Cпільно з Вами ми готові до створення індивідуальних фінансових рішень, враховуючи, розуміючи пріоритети та вподобання кожного члена Вашої родини.

Персональна пропозиція для клієнтів Family banking: безкоштовні авіаквитки за акцією від компанії мандрівників ZAGORYE www.zagorye.ua та ПРАВЕКС БАНКу.

За умови купівлі проживання в компанії ZAGORYE шляхом звернення до  офісу Family banking ПРАВЕКС БАНКу в  найкращих міських та курортних готелях Європи та Середземноморського узбережжя,  Ви отримуєте один безкоштовний авіаквиток з України та в зворотній бік.

Як це працює:

1. До Ваших послуг на вибір кращі готелі та курорти в Європі та Середземноморському  узбережжі, які доступні за посиланням hotels.pdf. Ви обираєте готель до Вашого смаку та робите замовлення через Вашого персонального фінансового  радника у Family  banking.

2. Замовляєте  через вашого персонального фінансового радника у Family banking один  номер мінімум на 3 доби у міському п’ятизірковому готелі Європи або один номер  мінімум на 7 ночей на Середземноморському п’ятизірковому  курорті зі  списку готелів та отримуєте  один авіа квиток економ класом з України та у зворотній бік, ваш багаж входить  до складу квитка. Можливо  також бізнес класом при замовленні проживання від семи ночей на окремих віллах та сьютах (one bedroom suite та вище) в цих готелях.          

Період бронювання та  оплати з 15 травня по 30 червня 2018 р., мандрівка з 20 травня по 30 вересня 2018 р. Авіаквитки чартерними  та регулярними авіалініями, строки перельоту мають співпадати на 70% з датами  проживання в готелях, проживання в яких придбано за посиланням через компанію ZAGORYEДіють загальні правила  бронювання та поточні акції від готелів та авіакомпаній. Якщо в цей період від  готелів або авіакомпаній на дати вашої мандрівки діють акції ви приймаєте в них участь.

Про нас
Банківський сервіс
Рішення для Вас і Вашої родини
Контакти