Ласкаво просимо до Family banking!

Родина - найцінніше в нашому житті. Наші близькі та рідні люди, про яких ми щоденно піклуємося, бажаємо добра та підтримуємо. Двері Family banking завжди відчинені для Вас! Cпільно з Вами ми готові до створення індивідуальних фінансових рішень, враховуючи, розуміючи пріоритети та вподобання кожного члена Вашої родини.

Персональна пропозиція для клієнтів Family banking: безкоштовні авіаквитки за акцією від компанії мандрівників ZAGORYE www.zagorye.ua та ПРАВЕКС БАНКу.

За умови купівлі проживання в компанії ZAGORYE шляхом звернення до  офісу Family banking ПРАВЕКС БАНКу в  найкращих міських та курортних готелях Європи, Еміратів та на островах Індійського океану, Ви отримуєте один безкоштовний авіаквиток з України та в зворотній бік.

Як це працює:

1. До Ваших послуг на вибір кращі готелі та курорти Європи, Еміратів та на островах Індійського океану, які доступні за посиланням Готелі.pdfВи обираєте готель до Вашого смаку та робите замовлення через Вашого персонального фінансового  радника у Family  banking.

2. Замовляєте  через вашого персонального фінансового радника у Family banking один  номер мінімум на 3 доби у міському п’ятизірковому готелі Європи або один номер  мінімум на 7 ночей на п’ятизірковому курорті Європи, Еміратів та на островах Індійського океану зі списку за посиланням та отримуєте  один авіа квиток економ класом з України та у зворотній бік, ваш багаж входить  до складу квитка. Можливо  також бізнес класом при замовленні проживання від семи ночей на окремих віллах та сьютах (one bedroom suite та вище) в цих готелях.          

Період бронювання та  оплати по 30 листопада 2018, мандрівка по 31 січня 2019. Авіаквитки чартерними  та регулярними авіалініями, строки перельоту мають співпадати на 70% з датами  проживання в готелях, проживання в яких придбано за посиланням через компанію ZAGORYEДіють загальні правила  бронювання та поточні акції від готелів та авіакомпаній. Якщо в цей період від  готелів або авіакомпаній на дати вашої мандрівки діють акції ви приймаєте в них участь.

Про нас
Банківський сервіс
Рішення для Вас і Вашої родини
Контакти