Про нас

Команда АТ «ПРАВЕКС БАНК» об'єднала впевненість та інвестиції найпотужнішої італійської групи Intesa Sanpaolo та багаторічний досвід роботи в Україні і створила для своїх клієнтів та їхніх родин Family banking.

Клієнти Family banking можуть скористатися зручними рішеннями у сфері банкінгу, інвестицій, страхування та мандрівок. Family bankingзапрошує Вас до себе в гості, де в атмосфері домашнього затишку та комфорту Ваш персональний фінансовий радник  допоможе знайти оптимальне рішення для Вас та Вашої родини.

Family banking будує довгострокові відносини з Клієнтом, завдяки тому, що ми відповідаємо за прийняті разом із клієнтом рішення. Ми завжди з Вами на зв’язку, аби Ви кожен час мали можливість скористатися нашою підтримкою.

Завдяки тому, що на користь Вашої родини працює персональний фінансовий радник, Ви відчуєте індивідуальне обслуговування та високий рівень сервісу.

Надійність, професіоналізм та відповідальність – саме  цими цінностями ми керуємося у співпраці з Вами.

Надійність ПРАВЕКС БАНКу підкріплена єдиним акціонером - міжнародною банківською групою Intesa Sanpaolo, яка входить до числа провідних банківських груп Єврозони і є лідером в Італії в усіх сферах бізнесу.

Професіоналізм засвідчено найкращими результатами стрес-тестування Європейської служби банківського нагляду, який підтвердив надійність групи.

Відповідальність команди Банку підтверджено бездоганною 27-річною історією успішної діяльності в Україні.

Офіс Family banking:

Створено за принципом конфіденційності та комфорту під час кожної зустрічі.

01133, м. Київ, вул. Мечникова, 10/2

(044) 521 04 17

Пн. – Пт.: 9:00 – 18:00 без перерви;

Сб., Нед., святкові дні – вихідні