Основними принципами організації роботи Банку з корпоративними клієнтами є максимальне задоволення потреб кожного клієнта в банківських послугах й орієнтація на взаємовигідне співробітництво. Немає такої сфери бізнесу, де кваліфіковані менеджери Банку не змогли б запропонувати свою допомогу в налагодженні ефективної й прибуткової діяльності підприємства. Для кожної клієнтської групи банк розробив індивідуальний пакет обслуговування. З іншого боку, Банк орієнтований на залучення фінансових ресурсів міжнародних й українських інвесторів для реалізації власних проектів і проектів клієнтів. Для чого, у рамках розвитку інвестиційного бізнесу, Банк пропонує ряд послуг для міжнародних й українських інвесторів.
Уже багато років ПРАВЕКС БАНК є одним із найбільш динамічних й успішних банків України, має безперервну позитивну історію проходження міжнародного аудиту й присвоєння рейтингів міжнародними агентствами, що є підтвердженням фінансової стабільності й інвестиційної привабливості.
Банк орієнтований на залучення фінансових ресурсів міжнародних й українських інвесторів для реалізації власних проектів і проектів клієнтів. Для цього у рамках розвитку інвестиційного бізнесу Банк пропонує ряд послуг для міжнародних й українських інвесторів.
До уваги клієнтів Депозитарної установи!
У зв’язку з введенням в Україні воєнного стану відповідно до УКАЗУ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ від 24.02.2022 № 64/2022 "Про введення воєнного стану в Україні" Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку прийняла Рішення від 08.03.2022 № 144 «Про упорядкування проведення операцій на ринках капіталу на період дії воєнного стану» та вирішила, зокрема:
- Тимчасово з 11:00 24 лютого 2022 року зупинити розміщення, обіг та викуп всіх цінних паперів, окрім проведення операцій необхідних для здійснення:
1) Національним банком монетарної та грошово-кредитної політики;
2) Міністерством фінансів операцій з обслуговування державного боргу.
- Тимчасово з 11:00 24 лютого 2022 року зупинити проведення операцій в системі депозитарного обліку, крім операцій згідно додатку 2 до цього Рішення, в пункті 8 депозитарним установам дозволено, зокрема, проведення облікових операцій щодо державних цінних паперів (військових облігацій) згідно додатку 3 до цього Рішення.
Про відновлення проведення операції в системі депозитарного обліку в повному об’ємі Депозитарна установа повідомить додатково.
Тел. (044) 521-02-67, e-mail: dib_gukib@pravex.ua
Все буде Україна!
- 12.02.2021 року рішенням Правління АТ «ПРАВЕКС БАНК» № 4_21.7 затверджено нову редакцію Положення про депозитарну діяльність депозитарної установи АТ «ПРАВЕКС БАНК» (далі - Положення). Основні зміни: Положення приведено у відповідність до змін чинного законодавства України
- Депозитарна установа АТ «ПРАВЕКС БАНК» повідомляє про затвердження з 20.02.2019 року нових тарифів на депозитарні операції з цінними паперами для фізичних і юридичних осіб (резидентів та нерезидентів).
- Клієнтам (депонентам), з якими договір про відкриття рахунку в цінних паперах або договір про обслуговування рахунку в цінних паперах (далі – Договір) було укладено до набуття чинності рішень Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (далі – Комісія) від 06.08.2013 №1412, від 24.06.2014 №807, від 24.07.2015 №1085, від 26.05.2016 №590, від 07.03.2017 №148, від 07.09.2017 року №673 (далі – рішення Комісії), необхідно привести Договори у відповідність до рішень Комісії та типової форми договору про обслуговування рахунку в цінних паперах, шляхом внесення змін до існуючих Договорів. Для укладення договору про внесення змін до Договору необхідно звернутись до відділу зберігання цінних паперів за телефоном (044) 521-02-67, або за адресою: м. Київ, Кловський узвіз, 9/2.
- АТ «ПРАВЕКС БАНК» здійснює професійну діяльність на фондовому ринку – депозитарну діяльність депозитарної установи на підставі ліцензії серії АЕ № 286534, виданої за рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 08.10.2013 № 2297, строк дії ліцензії з 12.10.2013 – необмежений.
Депозитарна установа АТ «ПРАВЕКС БАНК» пропонує клієнтам наступні послуги:
- відкриття рахунків у цінних паперах для юридичних і фізичних осіб (резидентів та нерезидентів);
- депозитарне обслуговування обігу цінних паперів на рахунку у цінних паперах, облік прав на цінні папери;
- обслуговування корпоративних операцій емітента цінних паперів: відкриття рахунків власникам, розміщення випуску цінних паперів на рахунках;
- виплата доходів за цінними паперами;
- депозитарне обслуговування обігу державних цінних паперів (ОВДП);
- інформаційне обслуговування (надання депонентам виписок, довідок та іншої інформації стосовно цінних паперів на рахунках);
- консультаційні послуги щодо обліку прав власності на цінні папери.
Переваги обслуговування у Депозитарній установі АТ «ПРАВЕКС БАНК»:
- висока репутація і високий рівень надійності банку;
- відкриття рахунків та обслуговування обігу цінних паперів клієнтів у повній відповідності із законодавством і нормативними вимогами;
- повне і своєчасне виконання умов договору про обслуговування рахунку у цінних паперах та розпоряджень клієнтів;
- своєчасне і точне відображення в системі обліку розпоряджень клієнта на проведення депозитарних операцій;
- недопущення нецільового використання активів;
- своєчасне перерахування доходів по цінним паперам;
- не розголошення інформації щодо клієнтів, належних їм цінних паперів та операцій з ними;
- індивідуальний підхід до клієнтів.
До уваги клієнтів Депозитарної установи!
У зв‘язку з набранням чинності 12.10.2013 р. Закону України «Про депозитарну систему України» та прийняттям НКЦПФР Рішення від 06.08.2013 р. №1412 «Про затвердження вимог до договору про обслуговування рахунку в цінних паперах», виникла необхідність внести зміни у діючі договори про відкриття рахунку в цінних паперах або укласти договори у новій редакції. З метою приведення договірних відносин у відповідність з вказаними нормами законодавства АТ «ПРАВЕКС БАНК» запрошує Вас для оформлення відповідних додаткових угод або договору.
Більш детальну інформацію можна отримати, звернувшись до відділу зберігання цінних паперів за телефоном: (044) 521-02-67.
На Засіданні Правління ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК» №37_17.3 від 03.11.2017 прийнято рішення припинити провадження професійної діяльності на фондовому ринку (ринку цінних паперів) – депозитарної діяльності, а саме діяльності із зберігання активів інститутів спільного інвестування депозитарною установою ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК» без припинення депозитарної діяльності депозитарної установи з 01 грудня 2017 року та здійснити всі необхідні дії щодо завершення зазначеного виду депозитарної діяльності відповідно до укладених договорів та вимог законодавства, у порядку передбаченому чинним законодавством України.
За підсумками розгляду заяви та документів, наданих ПРАВЕКС БАНКом на анулювання ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку – депозитарної діяльності, а саме діяльності із зберігання активів інститутів спільного інвестування, Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку прийнято рішення від 18.01.2018 № 20 про анулювання ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - депозитарної діяльності, а саме діяльності із зберігання активів інститутів спільного інвестування серії АЕ № 286535 від 08.10.2013, виданої на підставі рішення Комісії від 08.10.2013 № 2297 ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ КОМЕРЦІЙНОМУ БАНКУ «ПРАВЕКС-БАНК» (ідентифікаційний код юридичної особи 14360920; місцезнаходження: 01021, м. Київ, Кловський узвіз, буд. 9/2), на підставі заяви про анулювання ліцензії відповідно до підпункту 1 пункту 1 розділу IV Порядку зупинення дії та анулювання ліцензії на окремі види професійної діяльності на фондовому ринку (ринку цінних паперів), затвердженого рішенням Комісії від 14.05.2013 № 816.
До уваги клієнтів Депозитарної установи!
Депозитарна установа АТ «ПРАВЕКС БАНК» з метою сприяння інвестування у державні цінні папери (ОВДП, військові облігації) на підтримку Збройних сил України прийняла рішення не застосовувати з 01 березня 2022 року і на час дії УКАЗУ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ від 24.02.2022 № 64/2022 "Про введення воєнного стану в Україні" Тарифи, визначені в розділах 1, 3, 4, пункту 2.2 розділу 2 Тарифів на депозитарні операції Депозитарної установи АТ «ПРАВЕКС БАНК» для юридичних і фізичних осіб резидентів та нерезидентів, затверджені рішенням засідання КУАП № 2_19.16 від 20.02.2019, з державними цінними паперами (ОВДП, військовими облігаціями).
За додатковою інформацією звертайтеся:
01021, м. Київ, Кловський узвіз, 9/2
Відділ зберігання цінних паперів департаменту казначейства та фондових ринків головного фінансового управління АТ «ПРАВЕКС БАНК»
Тел./факс: (044) 521-02-67, e-mail: dib_gukib@pravex.ua
Ми пропонуємо клієнтам Банку наступні послуги з брокерського обслуговування на фондовому ринку України (Ліцензія провадження професійної діяльності на фондовому ринку – діяльності з торгівлі цінними паперами, а саме брокерської діяльності, Рішення НКЦБФР від 27.08.2018 р. № 583):
1. Комплексне обслуговування клієнтів на підставі договору на брокерське обслуговування.
У межах укладеного договору, на підставі доручення клієнта, Банк надає послуги:
- із купівлі, продажу, міни цінних паперів на біржовому та позабіржовому ринку,
- в тому числі з купівлі, продажу, міни облігацій внутрішньої державної позики;
- із консультування питань обігу цінних паперів на фондовому ринку України;
- із консультування про стан фондового ринку України.
2. Виконання разових заявок клієнтів на купівлю або продаж цінних паперів на підставі укладених договір доручення або договорів комісії.
Клієнтами Банку можуть бути фізичні та юридичні особи, як резиденти, так і нерезиденти України.
Ми надаємо кваліфіковану консультацію з питань здійснення операцій з цінними паперами.
Відділ торгівлі цінними паперами, Департамент казначейства та фондових ринків, Головне фінансове управління АТ «ПРАВЕКС БАНК»
Інформаційний центр
тел. 044 201 1661,
тел. 0 800 500 450 - дзвінки зі стаціонарних телефонів по Україні безкоштовні.
Про ОВДП
Облігації внутрішньої державної позики (ОВДП) – це державні цінні папери, що розміщуються виключно на внутрішньому фондовому ринку і підтверджують зобов'язання України щодо відшкодування пред'явникам цих облігацій їх номінальної вартості з виплатою доходу відповідно до умов розміщення облігацій. Мінфін відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 січня 2001 року № 80 «Про випуск облігацій внутрішніх державних позик» здійснює розміщення ОВДП у формі аукціонного продажу через Національний банк України, який виконує операції з обслуговування державного боргу, пов'язані з розміщенням ОВДП, їх погашенням і виплатою доходів за ними, а також провадить депозитарну діяльність щодо цих цінних паперів. Відповідно до своїх повноважень Мінфін:
- розробляє та оприлюднює орієнтовні графіки розміщення ОВДП, визначає час та обсяги розміщення облігацій (затверджений графік, а також зміни до нього періодично розміщуються на офіційному веб-сайті Міністерства);
- визначає форми та шляхи розміщення ОВДП, встановлює терміни обігу ОВДП, дати їх погашення та сплати купонного доходу (для купонних облігацій);
- встановлює граничний рівень дохідності ОВДП, відповідно до якого задовольняються заявки учасників розміщення облігацій;
- оприлюднює інформацію про результати розміщення ОВДП;
- оформляє випуски ОВДП глобальними сертифікатами;
- забезпечує своєчасне погашення ОВДП та сплату доходу за ними
Розміщення ОВДП здійснюється, виходячи з поточних потреб фінансування Державного бюджету України.
Дати проведення аукціонів, термінів погашення та валюти ОВДП розміщено на сайті Міністерства фінансів України.
ОВДП випускаються в національній та іноземних валютах (доларах США / євро), номінальна вартість ОВДП становить 1000 грн|дол. США| євро
ОВДП існують у бездокументарній формі, тобто в електронному вигляді, у вигляді записів на рахунку в цінних паперах.
Термін обігу ОВДП:
- довгострокові – понад п’ять років;
- середньострокові – від одного до п'яти років;
- короткострокові – до одного року.
Переваги ОВДП:
- 100% гарантія держави;
- відсутність податку на доходи фізичних осіб (18%);
- відсутність військового збору (1,5%);
- дохідність валютних ОВДП значно перевищує дохідність депозитів;
- можливість продажу на вторинному ринку;
- інвестування в валютні ОВДП – унікальна можливість за гривню придбати надійний валютний актив.
Дохід за ОВДП може бути отриманий у вигляді:
- процентних доходів (відсоткові ОВДП);
- різниці між вартістю придбання (нижчою ніж їх номінальна вартість) та вартістю погашення (номінальна вартість) цінних паперів (дисконтні ОВДП).
Завантажити:
24.09.2021. До уваги акціонерів ПрАТ «УМВБ»
Депозитарна установа АТ «ПРАВЕКС БАНК» отримала від Центрального депозитарія розпорядження про направлення акціонерам ПрАТ «УМВБ» (код за ЄДРПОУ 22877057) (далі - Товариство) повідомлення про дистанційне проведення позачергових загальних зборів Товариства. З текстом повідомлення можна ознайомитися на сайті Центрального депозитарію.
Розміщення цієї інформації є виконанням Депозитарною установою АТ «ПРАВЕКС БАНК» норм Порядку направлення повідомлень та інформації через депозитарну систему України відповідно до Закону України «Про акціонерні товариства».
Депозитарна установа АТ «ПРАВЕКС БАНК» з метою сприяння інвестування у державні цінні папери (ОВДП, військові облігації) на підтримку Збройних сил України прийняла рішення не застосовувати з 01 березня 2022 року і на час дії УКАЗУ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ від 24.02.2022 № 64/2022 "Про введення воєнного стану в Україні" Тарифи, визначені в розділах 1, 3, 4, пункту 2.2 розділу 2 Тарифів на депозитарні операції Депозитарної установи АТ «ПРАВЕКС БАНК» для юридичних і фізичних осіб резидентів та нерезидентів, затверджені рішенням засідання КУАП № 2_19.16 від 20.02.2019, з державними цінними паперами (ОВДП, військовими облігаціями).