До відома власників карток

Шановні клієнти!

Звертаємо увагу на випадки перевипуску сім-карток без відома клієнтів. Якщо Ви втратили контроль над своїм номером телефону, на який надходять sms-повідомлення з кодом підтвердження платіжних операцій, можливе списання коштів з Вашого рахунку.  Як тільки Ваш номер телефону перестав працювати негайно зверніться: до банку для блокування карток, рахунків та інтернет-банкінгу; до мобільного оператора для уточнення подальших дій. Аби уникнути подібних випадків, зверніться ВЖЕ ЗАРАЗ до мобільного оператора та відключіть можливість віддаленого перевипуску сім-картки! Дякуємо, що обираєте ПРАВЕКС БАНК!


ПРАВЕКС БАНК підключився до платформи лояльності Mastercard, що надає можливість клієнтам брати участь у оновленій програмі “Mastercard Більше”, накопичувати бонуси за сплату товарів та послуг платіжними картками Mastercard та здійснювати обмін бонусів на пропозиції та участь в акціях. Для участі в даній програмі необхідно зареєструватись на сайті https://bilshe.mastercard.ua/ та додати свої платіжні картки Mastercard до особистого кабінету (навіть якщо клієнт був раніше зареєстрований у даній програмі). Деталі за посиланням https://www.mastercard.ua/uk-ua/consumers/features-benefits/bilshe.html
З 08.06.2020 в пакеті послуг «Cappuccino» (приватний, зарплатний, пенсійний):
- загальна кількість карток без сплати додаткової вартості становитиме 3 картки Visa Classic PayWave (1 основна картка до основного картрахунку в грн та 2 додаткові картки);
- збільшується вартість платіжної картки Visa Classic PayWave до 100 грн/рік.
З 08.06.2020 в пакеті послуг «Фамільний R&B» збільшується вартість пакету:
- РКО основної картки (річне) до основного картрахунку становитиме 10 000 грн;
- або РКО основного картрахунку (щомісячне): 5 500 UAH/рік (сплачується при відкритті/лонгації пакету) + 600 UAH/місяць із застосуванням умов Smart Pricing*
*Комісія становитиме 0 грн, якщо по всім картрахункам клієнта-основного власника пакету послуг, в т.ч. валютних картрахунках, виконується одно з наступних умов: торговий оборот за звітний місяць від 100 000,00 грн екв. або середньоденний залишок власних коштів на картрахунку за звітний місяць від 500 000,00 грн екв.
З 15.05.2020 в пакеті послуг «Cappuccino» (приватний, зарплатний, пенсійний) змінюються комісії за зняття готівки з карткових рахунків в національній та іноземній валюті:
- у мережі інших банків, що знаходяться на території України, та банків, що входять до об’єднаної мережі, якщо загальна сума зняття готівки за звітний місяць: 0% - до 20 000 грн екв.; 3 грн від суми перевищення (за кожну операцію) – від 20 000,01 грн екв.
- у мережі інших банків, що знаходяться за межами України, в т.ч. у банкоматах банків групи Intesa Sanpaolo, що входять до об’єднаної мережі: 1,8%+30 грн/3$/3€.
З 12.05.2020 стартує продаж преміальної платіжної картки Visa Signature Pay Wave в рамках пакету послуг «Фамільний» (в т.ч. всіх його опцій).
Річне РКО картки Visa Signature Pay Wave - 1500 грн/рік. Також є можливість обрати щомісячну оплату РКО за пакет «Фамільний» (в т.ч. всіх його опцій, окрім «Фамільний R&B») у розмірі 450 грн/міс, в яку входить 1 картка Visa Signature Pay Wave або Mastercard World Elite, за випуск/перевипуск інших карток Mastercard World Elite/Visa Signature Pay Wave необхідно обов’язково сплачувати річне РКО згідно діючих тарифів Банку.
З 16.04.2020 випуск та перевипуск карток Masterсard Debit в рамках пакетів послуг «Фамільний» й «Cappuccino» не здійснюється.
Найближчим часом в пакеті послуг «Фамільний» (в т.ч. всіх його опцій) буде додана можливість оформлення/переоформлення платіжних карток з чіпом та безконтактною технологією Visa Classic PayWave замість платіжних карток Mastercard Debit.
У вартість пакету послуг «Фамільний» (в т.ч. всіх його опцій) буде входити 3 платіжні картки Visa Classic PayWave, а у разі перевищення дані картки будуть оформлюватися за додаткову плату - 100 грн/рік.


ПАМ'ЯТКА ДЛЯ КЛІЄНТА ПРИ КОРИСТУВАННІ КАРТКОЮ АТ «ПРАВЕКС БАНК» 

Правило №1: “Зберігайте Ваш ПІН-код, логін і пароль від ONLINE PRAVEXв недоступному для сторонніх людей місці і нікому їх не озвучуйте

Правило №2: Не допускайте компрометації Вашої картки та не звертайтеся до незнайомих людей з проханням допомогти Вам скористатися пластиковою карткою

Правило №3:Не відходьте від банкомату передчасно та обов’язково дочекайтесь повного виконанняним Вашого  запиту

Правило №4: Ніколи не давайте інформацію про свої картки третім особам, навіть якщо вони звертаються до Вас нібито від імені обслуговуючого банку чи НБУ

Правило №5: Будьте пильні, якщо Вам приходять SMS-повідомлення від невідомого відправника чи авторства, з проханням відправити отриманий кодабо дивний набір команд на інший номер

Правило №6: “Не здійснюйте будь-якого спілкування з невідомими вам особами стосовно вашої картки, навіть якщо вам пропонують перевірити її працездатність та працездатність мобільного банкінгу”

Правило №7: При оплаті покупок в Інтернеті будьте обережні й не розголошуйте особисті дані

Правило №8:Не сплачуйте карткою в мережі Інтернет за товар не перевіреним Інтернет-магазинам та компаніям

Правило № 9: Використовуйте надійні пароліі нікому їх не передавайте

Правило № 10: Завжди контактуйте із своїм банком і будьте з ним на зв’язку

0 800 500 450 – безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України;

(044) 201 16 17(62) – м. Київ, дзвінки тарифікуються згідно умов операторів, що надають послуги зв’язку.

Завантажити Пам'ятка для клієнта при користуванні карткою.pdf