Шановні клієнти!

1. В пакеті послуг «Фамільний» (в т.ч. всіх його опцій) буде збільшена комісія за РКО (річне) основної/додаткової картки Mastercard World Elite PayPass до 1500 грн/50$/50€ на рік. Дані зміни не стосуються тарифів для співробітників Банку, для яких вартість РКО (річне) основної/додаткової картки Mastercard World Elite PayPass в пакеті послуг FAMIGLIA залишиться у розмірі 500 грн/20$/20€ на рік.

2. В тарифах на корпоративні платіжні картки плата за переоформлення корпоративної картки з ініціативи Банку становить 0 грн.

3. В тарифах «Кредитна картка PRAVEX» змінена комісія за зняття кредитних коштів в банкоматах і POS-терміналах АТ "ПРАВЕКС БАНК", банкоматах та мережі банків, що знаходяться на території України та за кордоном (яка стягується додатково до комісії за зняття готівки) з 5%+5 грн до 4%+5 грн.

4. Для працівників Банку в пакеті послуг «Cappuccino» до 12.04.2019 затверджено безкоштовний випуск платіжних карток Visa Platinum з магнітною стрічкою на термін до 5 років (обмеження – не більше 1 картки в 1 пакеті послуг) за умови наявності пластика.

5. В тарифах на всі карткові продукти Банку змінюється процентна ставка за користування несанкціонованим овердрафтом до 0,001% річних.

6. В пакеті послуг «Фамільний R&B» додана можливість відкриття ще 3-х безкоштовних платіжних карток Visa Platinum PayWave (з чіпом).

1. В тарифах на всі карткові продукти Банку, на поточні рахунки фізичних осіб, юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців збільшена плата за РКО неактивного рахунку (щомісячне) до 200 грн/7$/7€/інші валюти в еквіваленті 7$, але не більше залишку грошових коштів на рахунку.

2. В пакеті послуг «Cappuccino» для держателів зарплатних та пенсійних платіжних карток відмінено нарахування відсотків на залишок на картрахунку в грн.

3. Збільшена комісія за зняття готівки для карткових рахунків в грн в тарифах на корпоративні платіжні картки (в т.ч. в рамках всіх тарифних пакетів, окрім FAMIGLIA IT) до 1% min 5 грн у POS-терміналах та банкоматах АТ "ПРАВЕКС БАНК"; до 1,5% min 5 грн у банкоматах банків, що входять до об’єднаної мережі.

4. Змінюється транзитний рахунок для безготівкового поповнення карткових рахунків фізичних осіб клієнтів АТ "ПРАВЕКС БАНК" в НАЦІОНАЛЬНІЙ ВАЛЮТІ, через інші банки України та поточних рахунків клієнтів, відкритих в АТ "ПРАВЕКС БАНК", замість рахунку 292450122  відкрито новий рахунок  29240700469584. Звертаємо увагу, що до 30.04.2019  для безготівкового зарахування коштів на карткові рахунки клієнтів в національній валюті буде використовуватися два рахунки 292450122 і 29240700469584. З 01.05.2019 рахунок 292450122 буде закритий, зарахування будуть здійснюватися тільки через рахунок  29240700469584.

Комісії пакетів послуг FAMIGLIA, FAMIGLIA IT, FAMIGLIA DOCTOR (окрім FAMIGLIA R&B):

Комісії пакетів послуг FAMIGLIA для держателів зарплатних карток, що являються клієнтами та співробітниками Банку або особами, які працюють на основі цивільно-правових  договорів» (всі опції):

- у банкоматах ПРАВЕКС БАНКу: 
     0% - до 100 тис.грн. включно на місяць; 
     1% - від суми перевищення – від 100 тис.грн. на місяць; 

- у банкоматах інших банків в Україні:
     0% - до 50 тис. грн. включно на місяць; 
     1,5% - від суми перевищення – від 50 тис.грн. на місяць;

- у РOS-терміналах відділень  ПРАВЕКС БАНК: 
     для картрахунків в UAH: 
     0% - до 100 тис.грн. включно на місяць; 
     1% - від суми перевищення – від 100 тис.грн. на місяць; 
     для картрахунків в USD/EUR  0%
- у банкоматах  ПРАВЕКС БАНКу: 0%; - у банкоматах інших банків в Україні:
     0% - до 50 тис.грн. включно на місяць; 
     1,5% - від суми перевищення – від 50 тис.грн. на місяць ;

- у РOS-терміналах відділень ПРАВЕКС БАНКу: 0%

Ознайомитися  

ПАМ'ЯТКА ДЛЯ КЛІЄНТА ПРИ КОРИСТУВАННІ КАРТКОЮ АТ «ПРАВЕКС БАНК» 

Правило №1: “Зберігайте Ваш ПІН-код, логін і пароль від ONLINE PRAVEXв недоступному для сторонніх людей місці і нікому їх не озвучуйте

Правило №2: Не допускайте компрометації Вашої картки та не звертайтеся до незнайомих людей з проханням допомогти Вам скористатися пластиковою карткою

Правило №3:Не відходьте від банкомату передчасно та обов’язково дочекайтесь повного виконанняним Вашого  запиту

Правило №4: Ніколи не давайте інформацію про свої картки третім особам, навіть якщо вони звертаються до Вас нібито від імені обслуговуючого банку чи НБУ

Правило №5: Будьте пильні, якщо Вам приходять SMS-повідомлення від невідомого відправника чи авторства, з проханням відправити отриманий кодабо дивний набір команд на інший номер

Правило №6: “Не здійснюйте будь-якого спілкування з невідомими вам особами стосовно вашої картки, навіть якщо вам пропонують перевірити її працездатність та працездатність мобільного банкінгу”

Правило №7: При оплаті покупок в Інтернеті будьте обережні й не розголошуйте особисті дані

Правило №8:Не сплачуйте карткою в мережі Інтернет за товар не перевіреним Інтернет-магазинам та компаніям

Правило № 9: Використовуйте надійні пароліі нікому їх не передавайте

Правило № 10: Завжди контактуйте із своїм банком і будьте з ним на зв’язку

0 800 500 450 – безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України;

(044) 201 16 17(62) – м. Київ, дзвінки тарифікуються згідно умов операторів, що надають послуги зв’язку.

Завантажити Пам'ятка для клієнта при користуванні карткою.pdf