Виплати відшкодувань Фонду гарантування вкладів фізичних осіб

Перелік банків, по яким ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК» здійснює виплати гарантованих сум відшкодувань Фонду гарантування вкладів фізичних осіб за загальним реєстром/частиною загального реєстру: ПАТ «УКРАЇНСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ БАНК», ПАТ «БАНК «КИЇВСЬКА РУСЬ», ПАТ "БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ", ПАТ «ПЛАТИНУМ БАНК», АТ "НАРОДНИЙ КАПІТАЛ", АТ "ФОРТУНА-БАНК", ПАТ «ВЕКТОР БАНК», ПАТ Банк «Траст», ПАТ «ФІНБАНК» та ПАТ «КСГ БАНК».

Для перевірки наявності виплат та отримання коштів вкладники банків ПАТ «ПЛАТИНУМ БАНК», «НАРОДНИЙ КАПІТАЛ», «ФОРТУНА-БАНК», ПАТ «ВЕКТОР БАНК», ПАТ Банк «Траст», ПАТ «ФІНБАНК» та ПАТ «КСГ БАНК» необхідно звертатися до відділень ПАТКБ «ПРАВЕКC-БАНК» з паспортом та ідентифікаційним податковим номером (ІПН). Довідкова інформація за телефонами: ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК» 0 800 500 450 (безкоштовно по Україні зі стаціонарних та мобільних телефонів), +38 (044) 201-1661. Гаряча лінія з питань гарантування вкладів фізичних осіб»: 0 800 308-108 (дзвінки по Україні безкоштовні).

Для перевірки наявності виплат гарантованої суми відшкодування в загальному реєстрі/частині загального реєстру банків ПАТ «УКРАЇНСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ БАНК», ПАТ «БАНК «КИЇВСЬКА РУСЬ», ПАТ "БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ" можно скористатися cервісом перевірки наявності виплати гарантованої суми вкладникам неплатоспроможних банків в реєстрах ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК»

Про Фонд гарантування вкладів фізичних осіб

Фонд гарантування вкладів є державною спеціалізованою установою, яка гарантує кожному вкладникові-фізичній особі банків-учасників Фонду відшкодування коштів за вкладами (в тому числі банківськими рахунками та іменними депозитними сертифікатами), включаючи відсотки, у розмірі загальної суми вкладів, але не більше 200 000 грн. З більш детальною інформацією про порядок відшкодування вкладів Ви можете ознайомитись в Довідці про систему гарантування вкладів фізичних осіб та законах України, які розміщені в даному розділі сайту Банку. 

Детальну інформацію про систему гарантування вкладів фізичних осіб в Україні Ви можете одержати, звернувшись за такими реквізитами Фонду гарантування вкладів фізичних осіб: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 17, тел.: 0-800-308-108 (дзвінки по Україні зі стаціонарних безкоштовні), (044) 333-36-55 (згідно з тарифами оператора зв'язку), , e-mail:fgvfo@fg.gov.ua, сайт: http://www.fg.gov.ua/

Про систему гарантування вкладів фіз. осіб – разділ «Для вкладників». 

Для підвищення фінансової грамотності населення Фондом гарантування вкладів фізичних осіб у розділі «Фінансова просвіта» у вільному доступі розміщено «Освітній курс з фінансової грамотності ФГВФО». Ознайомитися з курсом 

Відеоролик про гарантії заощаджень Фондом гарантування вкладів фізичних осіб. Переглянути

Відеоролик про Фонд гарантування вкладів фізичних осібПереглянути

Відеоролик про Депозитний договір без таємниць   Переглянути   

Додаткова інформація для вкладників: