Група ІНТЕЗА САНПАОЛО та компанія «ІНТРУМ» досягли стратегічної домовленості щодо непродуктивних кредитів

м.Турин – м.Мілан, 17 квітня 2018 року – Після прийняття Радою директорів Групи Інтеза Санпаоло пропозиції, яку Банк отримав від компанії «Інтрум», Група Інтеза Санпаоло та компанія «Інтрум» досягли сьогодні зобов’язуючої згоди про створення стратегічного партнерства щодо роботи з непродуктивними кредитами (НПК), що включає дві операції, описані нижче.

- обслуговування кредитів на загальну суму близько 40 мільярдів євро

- компанія «Інтрум» буде володіти 51% і Група Інтеза Санпаоло буде володіти 49% нової платформи;

- укладення договору тривалістю 10 років щодо обслуговування портфелів непродуктивних кредитів Групи Інтеза Санпаоло на умовах згідно ринкових стандартів;

- створення загальних планів комерційного розвитку нової платформи на національному ринку;

- залучення близько 1000 працівників, в тому числі близько 600 працівників з Групи Інтеза Санпаоло, щодо яких будуть проводитися переговори із профспілками, в тому числі для того, щоб дозволити партнерству посилити в подальшому задіяні людські ресурси.

- Транш Senior, що відповідає 60% ціни портфелю, який буде реструктурувано групою провідних банків;    

- Транші Junior та Mezzanine, що відповідають іншим 40% від ціни портфеля, який буде реструктурувано інструментом (51%), в цьому прийматиме участь компанія «Інтрум» та ще один або більше спів-інвестор, але компанія «Інтрум» буде діяти як єдиний інвестор для цілей управління – та Групою Інтеза Санпаоло (49%).

Згадані операції, щодо яких необхідно отримати дозволи компетентних органів, передбачають визначення вартості на суму близько 0,5 млрд євро для платформи обслуговування Групи Інтеза Санпаоло та приблизно 3,1 млрд євро для портфелю непродуктивних кредитів, щодо якого необхідно провести сек’юритизацію.

Домовленість посилює стратегію зниження ризику, передбачену Групою Інтеза Санпаоло в її Бізнес-планах на 2018 – 2021 роки та дозволить:

Відділ відносин з інвесторами                                                            Media  Relations

+ 39.02.87943180                                                                                +39.02.87962326

investor.relations@intesasanpaolo.com   group.intesasanpaolo.com        stampa@intesasanpaolo.com               


Завантажити/Download in English Press release.pdf

Назад
Надрукувати сторінку