Для клієнтів АР Крим

УВАГА! Важлива інформація для клієнтів, які проживають на території АР Крим

Шановні клієнти! ПРАВЕКС БАНК висловлює Вам свою вдячність за довіру та плідну співпрацю.

Всі клієнти відділень, які обслуговувалися у відділеннях ПРАВЕКС БАНКу на території Автономної республіки Крим, переведені на обслуговування у відділення «Херсонська обласна дирекція». Адреса, контактні номери телефонів та режим роботи Ви можете знайти за посиланням: https://www.pravex.com.ua/otdeleniya-i-bankomaty

Звертаємо Вашу увагу на наступне:

Не дивлячись на вимушене припинення діяльності відділень ПРАВЕКС БАНКу на території Автономної республіки Крим, позичальники не звільняються від виконання своїх зобов'язань перед ПРАВЕКС БАНК відповідно до умов укладених кредитних договорів.

Для Вашої зручності та з метою забезпечення виконання зобов’язань ПРАВЕКС БАНК пропонує наступні варіанти погашення заборгованості:

Варіант 1: Ви можете звернутися у будь-яке відділення ПРАВЕКС БАНК на материковій частині України та здійснити погашення заборгованості самостійно.
Найближче відділення Ви можете знайти тут: https://www.pravex.com.ua/otdeleniya-i-bankomaty  

Варіант 2: Ви можете здійснити переказ коштів з метою погашення кредиту у банках, які здійснюють свою діяльність на території Криму, для цього необхідно:
2.1. Для погашення кредиту, виданого в гривнях, позичальнику необхідно здійснити переказ грошових коштів в рублях РФ у відділенні будь-якого банку, що здійснює діяльність на території Криму, на Ваш поточний рахунок, відкритий у ПРАВЕКС БАНКу.  
Реквізити банку для відправлення переказу: Реквизиты для платежей в РУБЛЯХ.doc
Отриманий переказ в рублях Російської Федерації буде переведений в гривню за курсом НБУ і зарахований на відповідний рахунок, призначений для погашення кредиту (заборгованість по кредиту буде погашена в терміни і в сумах згідно графіка погашення).  
2.2. Для погашення кредиту, виданих в іноземній валюті, позичальнику необхідно здійснити переказ іноземної валюти (USD, EUR) у відділенні будь-якого банку, що здійснює діяльність на території АР Крим на рахунки Банку, зазначені тут: ПЛАТЕЖНОЕ ПОРУЧЕНИЕ (ОБРАЗЕЦ).doc
Переказ коштів для погашення кредиту на території Криму здійснюється за тарифами російських банків, які здійснюють свою діяльність на цій території.  

Варіант 3: Погасити кредит онлайн (див. нижче).

ВАЖЛИВО! Крім того, поповнення Вашого поточного рахунку на материковій території України може здійснювати будь-яка третя особа (без будь-яких додаткових комісій) для подальшого списання банком грошових коштів з Вашого поточного рахунку в рахунок погашення заборгованості по Вашому кредиту.

Звертаємо Вашу увагу, що переказ грошових коштів на материкову частину України Ви маєте можливість здійснити через системи міжнародних грошових переказів:

  • Western Union,
  • Unistream,
  • Moneygram.

Реквізити укладених кредитних договорів та залишок поточної заборгованості Вам буде направлено окремим листом. Додаткову інформацію Ви можете дізнатися у кол-центрі ПРАВЕКС БАНК за номером телефону: 0 800 500 450.

Звертаємо Вашу увагу на те, що ПРАВЕКС БАНК намагається спростити шляхи погашення заборгованості та постійно працює у цьому напрямку. Про всі новини та додаткові можливості Ви можете дізнатися тут: Новини Банку.