ПРАВЕКС БАНК запускає платіжні картки зі 100% переробленого пластику

17.01.2024

ПРАВЕКС БАНК придбав нову партію бланків для платіжних карток, які виготовлені зі 100% переробленого пластику – з океанічного сміття.

Платіжні картки позначені символом Möbius на звороті, що свідчить про вторинну переробку сировини. Перехід від звичайного пластику до переробленого – це величезний крок у зменшенні нашого пластикового сліду та захисті навколишнього середовища.

Олег Заяць, начальник відділу по роботі з фізичними особами головного управління роздрібного бізнесу ПРАВЕКС БАНК, розповідає: «Ми прагнемо бути не тільки банком, а прикладом соціальної відповідальності. Проблема з використанням пластику актуальна, але ми вважаємо, що зараз саме час для більш екологічних та розумних рішень. Наші ініціативи сприяють досягненню Цілей сталого розвитку ООН та відповідають принципам ESG, якими керується Банк, реалізуючи власну стратегію розвитку».

У травні 2023 року ПРАВЕКС БАНК приєднався до Глобального договору ООН. Банк зобов’язався дотримуватися тринадцяти цілей Глобального договору ООН за чотирма напрямами: захист прав людини, трудові відносини, охорона довкілля та боротьба з корупцією.

Банк не просто говорить про зміни – він активно працює над ними!

Ця ініціатива ПРАВЕКС БАНК – ще один приклад того, що кожен може зробити свій внесок у створення кращого світу. Нехай кожна ваша платіжна картка буде не лише засобом оплати, але й символом вашої власної підтримки для збереження нашої планети.

print Надрукувати сторінку