ПРАВЕКС БАНК запускає нові функції погашення кредиту у додатку PRAVEX ONLINE

29.04.2022

З 29 квітня 2022 року у додатку PRAVEX ONLINE з'явилися функції погашення кредиту. Відтепер, клієнти ПРАВЕКС БАНКу зможуть скористатися такими оновленими функціями: погашення за графіком, дострокове погашення кредиту або повне погашення кредиту. Раніше клієнти могли це зробити тільки у відділенні банку. ПРАВЕКС БАНК дотримується принципів ESG (екологічне, соціальне та корпоративне управління) та допомагає покращити навколишнє середовище, впроваджуючи нові функції у додатку.

Нові функції доступні в робочі дні з 09:00 до 21:00.

Треба зазначити, що клієнти, які мають прострочену заборгованість по кредиту повинні спершу погасити прострочену заборгованість за стандартним процесом, а саме: поповнити рахунок, який «прив’язано» до кредиту на суму простроченої заборгованості і на наступний банківський день функція «Достроково погасити тіло кредиту» буде доступна.

Функції «Погашення за графіком» та «Повне погашення кредиту» доступні навіть, якщо клієнт має прострочену заборгованість.

ПРАВЕКС БАНК постійно працює над діджиталізацією та оновленням функцій додатку PRAVEX ONLINE для зручності та безпеки своїх клієнтів.

print Надрукувати сторінку