ПРАВЕКС БАНК продовжує оновлювати мережу банкоматів з використанням NFC

15.02.2023

ПРАВЕКС БАНК постійно вдосконалює свої послуги та робить їх більш доступними для клієнтів. Впроваджуючи інноваційні рішення, у 2022 році банк розпочав оновлення мережі банкоматів та доповнення їх новим функціоналом: технологією безконтактної передачі даних  Near Field Communication (NFC).

Ця безконтактна технологія дає можливість знімати готівку навіть без картки – лише за допомогою смартфона чи смарт-годинника. Наразі ПРАВЕКС БАНК оновив вже 58 банкоматів.

«Безконтактні банкомати — це сучасне рішення щодо операцій з картами. Для клієнта – це додаткова зручність та безпека. А для банків створення мережі банкоматів із NFC-модулем — це ще один важливий крок у впровадженні безконтактних технологій у банківські продукти. Використання NFC-технології допомагає здійснювати операції в банкоматах швидко, зручно та безпечно», - зазначив Руслан Купчак, директор з розвитку роздрібного бізнесу департаменту підтримки та координації мережі ПРАВЕКС БАНК.

Щоб виконати операцію в банкоматі через безконтактний модуль NFС піднесіть картку, телефон або годинник (сервіси Apple Pay, Google Pay) або картку з технологією безконтактної оплати (Visa payWave, Masterсard Contactless)  до NFС модуля на банкоматі. Далі активується стандартне меню для введення ПІН та вибору потрібної операції. Безконтактні банкомати приймають і звичайні платіжні картки з магнітною смугою та з чіпом.

У планах ПРАВЕКС БАНК – подальше оновлення та оптимізація банкоматів мережі, використання інноваційних технологій для високої продуктивності та надійності.

Нагадаємо, нещодавно ПРАВЕКС БАНК приєднався до проєкту POWER BANKING. У мережі  банку було запроваджено «банкоматний національний роумінг» згідно з яким клієнт будь-якого банку зможе зняти збільшену суму готівки.

В банкоматах ПРАВЕКС БАНК на добу можна зняти 100 000 грн з однієї картки без комісії, ліміт на одну операцію 20 000 грн. Кількість операцій зі зняття готівки на добу - 15.  

   

Переглянути список усіх банкоматів банку можна за посиланням.

print Надрукувати сторінку