ПРАВЕКС БАНК приєднався до платіжного сервісу Mastercard «Гнучка оплата»

20.05.2024

Клієнтам ПРАВЕКС БАНК, держателям карток Mastercard®, тепер доступний новий платіжний сервіс «Гнучка оплата», про запуск якого в Україні оголосила компанія Mastercard. 

Цей сервіс дозволяє комбінувати різні способи оплати в рамках однієї покупки, надаючи більше гнучкості та зручності в оплаті. Так, якщо на банківській картці недостатньо грошей для оплати, користувачі зможуть одразу доплатити потрібну суму в інший спосіб — іншою платіжною карткою або готівкою, без необхідності переривати покупку або розбивати її на два окремі чеки.

Держателі карток Mastercard від ПРАВЕКС БАНК, який є частиною Групи Intesa Sanpaolo, тепер можуть скористатися новим сервісом «Гнучка оплата» у мережах АЗС, де вже доступна послуга. Крім того, клієнти Банку можуть використовувати цей сервіс при здійсненні грошових переказів з картки на картку на сайті iPay.ua. Партнерська мережа сервісу буде поступово розширюватися.

Як працює послуга «Гнучка оплата»:

1. Користувач оплачує покупку у мережі партнерів, використовуючи картку Mastercard від ПРАВЕКС БАНК.

2. Якщо баланс на картці менший за суму покупки і банк підтверджує можливість використання сервісу «Гнучка оплата», касир інформує покупця про можливість скористатися послугою «Гнучка оплата» та пропонує доплатити залишок іншим способом.

3. Покупець доплачує різницю обраним способом — іншою карткою будь-якого банку різних платіжних систем або готівкою.

Якщо покупець не бажає доплачувати залишок суми, він може завершити покупку на фактично підтверджену банком суму, обмежившись лише частиною товару або скасувати операцію.

Новий сервіс «Гнучка оплата» від Mastercard надасть клієнтам ПРАВЕКС БАНК більше можливостей у виборі способів оплати та зробить покупки ще більш зручними та простими.

print Надрукувати сторінку