ПРАВЕКС БАНК повідомляє про призначення нового Голови Правління

31.05.2021

ПРАВЕКС БАНК повідомляє про призначення нового Голови Правління

Наглядова Рада ПРАВЕКС БАНКу прийняла рішення щодо призначення пана Стефано Бурані Головою Правління ПРАВЕКС БАНКу з 11 червня.

Пан СТЕФАНО БУРАНІ приступить до виконання своїх обов’язків Голови Правління після погодження його кандидатури Національним банком України.   

Пан Бурані має понад 30 років досвіду роботи в Групі Інтеза Санпаоло, в тому числі обіймав керівні посади в головному офісі та дочірніх банках Групи – у Великобританії, Сінгапурі, Гонконгу, Китаї, Румунії та Чехії. Він закінчив з відзнакою Університет Ла Сапієнца у Римі за спеціальністю економіка та ділове адміністрування. На посаді Голови Правління ПРАВЕКС БАНКу Пан Бурані продовжить розвиток Банку в роздрібному та  корпоративному сегментах, впроваджуючи стратегію зростання бізнесу Групи в країні.

Пан ДЖАНЛУКА КОРРІАС, який перебував на посаді Голови Правління ПРАВЕКС БАНКу з жовтня 2019 року, обійме нову важливу посаду в межах Групи Інтеза Санпаоло. До того часу пан Корріас, у ролі Радника Голови Правління та члена Правління ПРАВЕКС БАНКу, надасть підтримку в процесі введення в роль та забезпечить ефективну передачу справ новому Голові Правління пану Бурані.

ПРАВЕКС БАНК висловлює вдячність пану Корріасу за цінний внесок в розвиток Банку, за численні досягнення і реалізовані проєкти під його керівництвом та бажає йому видатних успіхів і всього найкращого в майбутньому.

print Надрукувати сторінку