ПРАВЕКС БАНК отримав відзнаку «Сталевий банк»!

22.05.2023

ПРАВЕКС БАНК отримав відзнаку «Сталевий банк»!

До Дня банківського працівника Асоціація українських банків провела благодійний захід «Банківська незламність», щоби відзначити роботу банків в умовах повномасштабного вторгнення.  У заході взяли участь керівники всіх банків України, а також представники банківських асоціацій Польщі, Канади та Ірландії. Вони обговорили переломні моменти, з якими стикнулися банки, та поділилися своїми успіхами та досягненнями.

Також на заході були вручені особливі відзнаки «Сталевий банк», що символізують незламність та стійкість банківської системи.


«Ми пишаємось кожним банком, який в час війни зміг не тільки зберегти стійкість та сталий темп розвитку, але й продовжує самовіддано працювати над утриманням економічного фронту України», - зазначив Андрій Дубас, Президент Асоціації українських банків, під час вручення відзнак.

Банківська незламність - це символ сили та стійкості банківської спільноти України, яка не лише протистояла випробуванням воєнного стану, але й продовжує утримувати розвиток фінансової системи країни. Банки виконують важливу роль у забезпеченні фінансової стабільності, підтримуючи громадян, підприємства та господарську діяльність в умовах війни.


«Не зважаючи на масштабні воєнні дії в Україні та запроваджений воєнний стан нам вдалося забезпечити безперервність функціонування банківських сервісів та дати змогу мешканцям України отримувати фінансові послуги без перешкод. Це стало можливим завдяки команді професіоналів ПРАВЕКС БАНК, яка є головною цінністю та ключовим фактором успіху нашого банку», - підкреслив Семен Бабаєв, заступник Голови Правління, керівник Головного управління роздрібного бізнесу ПРАВЕКС БАНК.

print Надрукувати сторінку