FIDEURAM DIRECT - перша цифрова фінансова консультаційна служба

19.07.2023

Fideuram Direct, цифрова платформа для вкладників і трейдерів, які хочуть інвестувати віддалено у фінансові ринки, представляє Direct Advisory. Це нова віддалена консультативна служба по управлінню інвестиціями, в який задіяна команда Direct Bankers. 

Ініціатива була озвучена сьогодні в «Gioia 22 Tower», хмарочосі в Порта Нуова, інноваційному районі Мілана, в якому знаходиться Fideuram - Intesa Sanpaolo Private Banking та інших підрозділи Групи Intesa Sanpaolo.

Карло Мессіна,  Голова Правління Групи Intesa Sanpaolo, заявив: 


"Стратегічна зміна нашої Групи, що розпочалася майже десять років тому, у бік приватного банківського обслуговування, управління активами та страхування, вирішально сприяла виведенню нас на провідні позиції в Європі за надійністю, ефективністю та прибутковістю. В останньому бізнес-плані ми відкрили численні інноваційні проєкти: на ринку, де технології завжди будуть переважним фактором, ми завжди будемо рушійною силою. Цифрові інновації та штучний інтелект не є загрозами для банківського та фінансового світу, принаймні, не для тих, хто може керувати ними з передбаченням. Їм судилося стати елементами, що використовуються для побудови майбутнього нашого сектора, як і багатьох інших на глобальному рівні ".


Лука Бортолан, керівник  Direct Banking в Fideuram - Intesa Sanpaolo Private Banking, пояснив деякі конкретні аспекти нової консультативної моделі, придатної для нового покоління вкладників,  які віддають перевагу інноваційному підходу до фінансового планування.

Direct Advisory виділяють такі чинники:

  • баланс між цифровим досвідом і людськими відносинами;
  • Fideuram -  понад 50 років досвіду ISPB в управлінні інвестиціями;
  • спектр рішень, які пропонує Fideuram Asset Management, компанія з управління активами підрозділу Private Banking;
  • пропозиції продуктів від кращих міжнародних менеджерів з активів, відібраних Fideuram Asset Management;
  • використання платформи Aladdin, однієї з  найдосконаліших платформ для побудови портфеля та управління ризиками;
  • рішення, доступні для віддаленої взаємодії з клієнтами, включно з новим додатком «Welcome +»;
  • команда  Direct Bankers, команда професіоналів, які входять до єдиного реєстру фінансових консультантів Італії та координуються Андреа Фаверо, відповідальним за створення та управління інвестиційними портфелями, які найкраще відповідають потребам клієнтів.

Паола Папаніколау, керівник групи з питань трансформації Intesa Sanpaolo, пояснила зростаючу важливість, яку сектор WealthTech набуває у світі управління активами та консалтингу.  Вона підкреслила шлях цифрової трансформації, який пройшла Група Intesa Sanpaolo до технологічної компанії, здатної залучати таланти та навички за допомогою наймання 2000 нових працівників у сфері технологій та відповідних інвестицій, для створення низки засобів для розробки інноваційних бізнес-моделей для комерційних підрозділів.

У заключному слові Томмазо Коркос, керуючий директор Fideuram - Intesa Sanpaolo Private Banking сказав: 


"Майбутнє консалтингу настало. Технологічні інновації є одним із кваліфікаційних факторів нашого бізнес-плану, тоді як створення довіри через особисті стосунки є відмінним елементом фінансових консультацій. Завдяки Fideuram Direct (першій цифровій мережі приватних банкірів) клієнти, які бажають покластися на спеціаліста та досвідченого й надійного консультанта, тепер можуть вибрати для роботи низку технологічних інструментів. Таким чином, ми розширюємо нашу консультативну групу додатковими послугами, які доповнюють наші традиційні мережі, щоби також стати лідером на цифровій арені. Ми хочемо сприяти поширенню фінансової освіти серед нового покоління клієнтів і заохочувати нових професіоналів, виховуючи нове покоління фінансових консультантів із сильним упередженням до інновацій."


* * *

Fideuram - Intesa Sanpaolo Private Banking є членом банківської Групи Intesa Sanpaolo та повністю належить Intesa Sanpaolo S.p.A. Підрозділ об'єднує компанії, що надають фінансові консультації, добробут та довірчі послуги Групи. Це провідний приватний Банк в Італії і один з провідних Банків Європи, з активами в розмірі 346,6 млрд євро і міжнародною присутністю в управлінні активами з досвідом роботи як на ліквідних, так і на приватних ринках для підтримки приватних банкірів і їх клієнтів. Понад 6600 приватних банкірів працюють в підрозділі в п'яти мережах: Fideuram, Intesa Sanpaolo Private Banking, Sanpaolo Invest, IW Private Investments та Міжнародна мережа.

print Надрукувати сторінку