Кар'єра та культура

Кар\'єра та культура


Наша культура

Стратегія зростання ПРАВЕКС БАНКУ скерована на створення сталих змін і міцних засад економічного, соціального, а також суспільного і екологічного розвитку. Вони будуються на основі довіри клієнтів, партнерів і співробітників. Саме тому культура нашого банку опирається на міжнародні принципи та цінності.

Переваги роботи в команді ПРАВЕКС БАНК:

  • Прозорі трудові взаємовідносини.
  • Ринковий рівень заробітної плати, бонусна програма за результатами роботи.
  • Міжнародні стандарти роботи.
  • Відкрита корпоративна культура та європейські цінності.
  • Можливості для професійного росту.
  • Дружня та професійна команда.

Наші принципи:

Кар\'єра та культура

ПРОЗОРІСТЬ. Ми прямуємо до нашої мети чесно та відповідально. Дотримуємось існуючих правил та професійної етики. Завдяки чому наші клієнти, партнери та співробітники можуть завжди зробити свідомий вибір.

Кар\'єра та культура

КЛІЄНТООРІЄНТОВАННІСТЬ. Ми визначаємо клієнта ключовою особою нашої організації. Ми розуміємо його потреби та працюємо, щоб перевершити очікування клієнта.

Кар\'єра та культура

ІНКЛЮЗИВНІСТЬ. Ми виключаємо з нашої поведінки будь-яку дискримінацію і з повагою ставимося до особистості кожної людини. 

Кар\'єра та культура

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ. Ми надаємо перевагу сталим рішенням та свідомо використовуємо необхідні ресурси. 

Наші цінності:

Кар\'єра та культура

ВІДКРИТІСТЬ. Ми спілкуємося з повагою один до одного. Ми будуємо відкритий діалог задля постійного вдосконалення співпраці з клієнтами, партнерами та співробітниками.


Кар\'єра та культура

РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ. Ми – команда. Всі дії, які ми робимо, спрямовані на результат, досягнення цілей банку та створення додаткової цінності для клієнтів, партнерів, співробітників.

Кар\'єра та культура

ІННОВАЦІЙНІСТЬ. Ми впроваджуємо нестандартні рішення і новітні технології для створення найкращих продуктів та послуг.

Кар\'єра та культура

РОЗВИТОК. Ми готові до змін, нових завдань, викликів. Ми постійно вчимося та розвиваємося, обмінюємося досвідом, думками, ідеями, підходами.

ПРО БАНК ЗСЕРЕДИНИ:

Кар\'єра та культураСергій Майстренко, менеджер з роздрібного андерайтингу: «У ПРАВЕКС будь-яка моя дія впливає на результат команди. Тому важливо робити все максимально якісно. Робота в команді по-своєму складна: необхідно вміти чути і не боятися змінювати свою думку! Коли мої ідеї знаходять схвалення серед колег,для мене це сигнал, що я рухаюсь в правильному напрямку. А найвища оцінка (я думаю для кожного) це коли ідеї знаходять життя в проекті або продукті з подальшим перетворенням в позитивний фінансовий результат».

Кар\'єра та культураІрина Громницька, керівник проектів та програм відділу управління кредитним ризиком: «ПРАВЕКС БАНК – це велика родина, де вислухають і допоможуть. Тут завжди можна, не соромлячись, звернутись в інший підрозділ добудь-якого співробітника, незалежно від статусу, та отримати відповіді на всі свої запитання. Адже всі ми розуміємо, що робимо спільну справу! Моя робота полягає у проведенні контролю та постійній комунікації з іншими підрозділами. Я повсякчас можу швидко та якісно отримати необхідну інформацію, завдяки дружній атмосфері та злагодженій взаємодії».

Кар\'єра та культураАнтон Тихомиров, спеціаліст відділу корпоративної соціальної відповідальності, управління та навчання персоналу: «Я отримую масу задоволення від результатів своєї роботи, тому що кожен день я спілкуюсь і знайомлюсь з багатьма новими людьми, серед яких багато справжніх професіоналів своєї справи. А підбір ефективних співробітників має прямий вплив на успіх Банку в цілому – продукт швидше вийде на ринок, проект буде закінчений вчасно. Тому, закриваючи вакансію, я бачу свій прямий вплив на результат всієї нашої команди».

Кар\'єра та культураАнна Дзанніні, керівник проектів та програм головного кредитного управління: «Для мене бути інноватором в роботі – це дивитись на звичні речі під іншим кутом, бути не тільки сміливим та відкритим до змін, але й надихати інших на зміни. У ПРАВЕКС це може бути як запровадження нових ідей та новітніх технологій, так і перегляд існуючих процесів та взаємовідносин, який спрямовано на їх покращення та підвищення ефективності».