Знижка 20% для власників пакету послуг FAMIGLIA та їх друзів: прискорене проходження всіх формальностей в аеропорту «Бориспіль» без черг та з супроводом до літака

15.02.2017


Власники пакету послуг FAMIGLIA від ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНКу» та всі, хто подорожує разом - отримають знижку 20% на сервіс прискореного проходження паспортного контролю та авіаційної безпеки на території терміналу D міжнародного аеропорту «Бориспіль».

Переваги сервісу Fast Line:

 • зустріч пасажирів при прильоті (біля борту літака) або вильоті (в терміналі аеропорту);
 • персональне супроводження пасажира працівником служби «Fast line»;
 • прискорене проходження паспортного та митного контролю та авіаційної безпеки;
 • реєстрація авіаквитків та багажу;
 • допомога пасажирам з багажем та/або ручною поклажею;
 • пакування багажу в аеропорту;
 • супроводження пасажира, в т.ч неповнолітніх дітей без супроводу дорослих, до/від борту літака комфортабельним транспортом;
 • надання сервісу протягом всього терміну дії пакету послуг FAMIGLIA;
 • знижка надається всім, хто подорожує разом з власником пакету послуг.

Як отримати знижку 20% на «Fast Line»:

 1. Придбати пакет послуг FAMIGLIA, якщо Ви ще не знами.
 2. Звернутись до "Особистого помічника 24/7" та замовити сервіс за одну добу до часу відправлення, вказаного в авіаквитку (планового прибуття авіарейсу) за телефонами:

0 800 5000 60 (цілодобово та безкоштовно в межах України), +38 056 374 99 60 (для дзвінків з-за кордону), +38 097 139 46 98 Viber, @GlobalHelp24Bot Telegram.

Детальніше: https://www.pravex.com.ua/chastnym-licam/pakety-uslug/paket-poslug-famiglia

Довідка:

Група  Інтеза Санпаоло є однією з найбільших у Єврозоні. Станом на 31 січня 2017 року  її ринкова  вартість складає  36,3  млрд. євро. Група є лідером в Італії за усіма   напрямками  банківської  діяльності (роздрібний, корпоративний сегменти та   управління  фінансами)  та обслуговує 11,1 млн. клієнтів у 4 000  відділеннях по  всій   Італії; ринкова частка Групи в більшості італійських  регіонів  складає не   менше 12%. Група Інтеза Санпаоло також присутня у  Центральній  та  Східній  Європі, в країнах Близького Сходу та Північної  Африки.  У  цих регіонах  розташовано близько 1 200 відділень, а в 12  країнах,   де працюють дочірні банки  Групи, кількість роздрібних та   корпоративних  клієнтів сягає 7,9 млн. Більше  того, міжнародна  мережа  фахівців  по роботі з корпоративними клієнтами охоплює  29  країн, зокрема,  Близький  Схід, Північну Африку, а також ті регіони, де   активно працюють  італійські  компанії: Сполучені Штати, Бразилію,  Росію, Китай  та Індію.

print Надрукувати сторінку