Змінюємо світ на краще: до соціального проекту від ПАТКБ “ПРАВЕКС-БАНКу” долучився ще один благодійний фонд

14.09.2016

У серпні до соціального проекту приєдналася  ще одна організація — міжнародний благодійний фонд «ДАВАЙ ДОПОМОЖЕМО», місією якого є допомога всім нужденним і покращення життя навколо.

Основними напрямками роботи фонду є:

  • опіка над самотніми людьми похилого віку та допомога будинкам для літніх людей,
  • допомога дітям-сиротам та вихованцям дитячих-будинків,
  • допомога людям з вадами зору, слуху та ушкодженням центральної нервової системи, а також особам з інвалідністю,
  • опіка над центрами для безпритульних тварин.

А з універсальним рішенням для добробуту всієї родини — пакетом послуг “La Famiglia” — це зробити дуже просто:

  • Клієнти за допомогою Банку надають підтримку тим, хто опинився у скрутній життєвій ситуації, тобто при розрахунках Клієнтом картками Банк за рахунок власних коштів здійснює благодійні внески.
  • Клієнти — власники пакету послуг лише обирають один із запропонованих Банком благодійних фондів та активно користуються карткою.

Усі фонди, що представлено «ПРАВЕКС-БАНКом»  у межах соціального проекту, перевірено часом та добрими справами. 
Банк відкритий до співпраці та запрошує всіх небайдужих долучитись до соціального проекту, розпочатого у партнерстві з кращими благодійними фондами України.

Будь ласка, не залишайтесь байдужими, просто оберіть благодійний фонд та розраховуйтесь карткою!

Детальніше про пакет послуг “La Famiglia” >>>

З більш детальною інформацією можна ознайомитися, звернувшись у відділення ПРАВЕКС-БАНКу. Більш детальну інформацію можна отримати за телефонами довідкової служби банку: (044) 201-16-61 (м Київ), 0 800 500 450 (безкоштовно по Україні зі стаціонарних телефонів).


Довідка:

Група Інтеза Санпаоло є однією з найбільших у Єврозоні. Станом на 31 серпня 2016 року її ринкова вартість складає 35,6 млрд. євро. Група є лідером в Італії за усіма напрямками банківської діяльності (роздрібний, корпоративний сегменти та управління фінансами) та обслуговує 11,1 млн. клієнтів у 4 000 відділеннях по всій Італії; ринкова частка Групи в більшості італійських регіонів складає не менше 12 %. Група Інтеза Санпаоло також присутня у Центральній та Східній Європі, в країнах Близького Сходу та Північної Африки. У цих регіонах розташовано близько 1 200 відділень, а в 12 країнах, де працюють дочірні банки Групи, кількість роздрібних та корпоративних клієнтів сягає 8,1 млн.

Більше того, міжнародна мережа фахівців по роботі з корпоративними клієнтами охоплює 29 країн, зокрема, Близький Схід, Північну Африку, а також ті регіони, де активно працюють італійські компанії: Сполучені Штати, Бразилію, Росію, Китай та Індію.

Долучайтеся до нас у FACEBOOK: https://www.facebook.com/PRAVEXBANK/

print Надрукувати сторінку