Згадай життя до кредиту з програмою рефінансування від ПРАВЕКС БАНКу

24.12.2020

ПРАВЕКС БАНК пропонує клієнтам нову послугу – рефінансування кредитних продуктів. Відтепер, клієнти, які мають кредитні продукти в інших банках, зможуть перекредитуватися у ПРАВЕКС БАНКу та суттєво знизити свої кредитні платежі під приємну відсоткову ставку без додаткових щомісячних комісій.

Рефінансування надається позичальникам на погашення споживчого кредиту та кредиту за іпотекою. Клієнти можуть самостійно вибрати зручний графік погашення - ануїтетними (однакова щомісячна сума) або диференційованими (сума платежу знижується щомісяця) платежами. Для споживчих кредитів банк пропонує фіксовану відсоткову ставку на весь термін кредитування з можливістю дострокового погашення без штрафів та комісій.

«В нашому банку ми розвиваємо портфель роздрібних продуктів, орієнтуючись на актуальні потреби клієнтів та можливості ПРАВЕКС БАНКу надати фінансову підтримку нашим клієнтам, коли їм це необхідно. За допомогою рефінансування наші клієнти зможуть зменшити свої платежі. Ми очікуємо, що ця послуга дасть змогу нашим клієнтам заощадити на подальших платежах за рахунок найнижчої процентної ставки на ринку», - зазначив Семен Бабаєв, заступник Голови Правління, керівник Головного управління роздрібного бізнесу ПРАВЕКС БАНКу.

Подати заявку можна у відділенні банку або дистанційно на сайті. 

Детальніше про умови продукту за посиланням: https://www.pravex.com.ua/landing-refinancing

print Надрукувати сторінку