Збільшено відшкодування до 1 млн.грн. за новим полісом добровільної автоцивілки!

27.04.2017

ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК» стартував продажі нового полісу добровільної автоцивілки від партнера - страхової компанії «AXA- Страхування».

Добровільна автоцивілка із збільшеною сумою відшкодування до 1 млн. грн. всього за 495 грн. на рік - це додатковий захист майна, життя та здоров’я третіх осіб.

На власний розсуд клієнт обирає суму покриття, яка його влаштовує, при цьому вартість страхування не залежить від типу транспортного засобу, кількості водіїв та їх водійського стажу.

Поліс обов’язкового страхування цивільної відповідальності (автоцивілка) покриває збитки, нанесені майну, життю та здоров'ю потерпілих в результаті дорожньо-транспортної пригоди (ДТП) на стандартну суму 300 тис.грн. Значно підвищити суму покриття можливо за умови купівлі полісу добровільного страхування цивільної відповідальності (ДЦВ). Таким чином, сума за добровільним полісом відшкодування додається до суми за обов’язковим полісом згідно договору страхування.

5 переваг добровільного страхування цивільної відповідальності:

  • 1. Поліс ДЦВ дає можливість розширити загальну страхову суму автоцивілки, яка вказана в договорі до 1 млн. грн.
  • 2. Страхова сума не ділиться на ліміти відповідальності за окремими ризиками.
  • 3. Незначний платіж у порівнянні зі страховою сумою.
  • 4. Страхові тарифи значно нижче, ніж у інших страхових компаній.
  • 5. АХА - страховий бренд №1 у світі (міжнародне агентство Interbrand).

Не зволікайте – оформляйте онлайн заявку  на поліс прямо зараз на сайті Банку: https://www.pravex.com.ua/chastnym-licam/strahovki/avtostrahovki/dgo

Довідкова служба Банку: (044) 201-16-61 (м. Київ), 0 800 500 450 (безкоштовно по Україні зі стаціонарних телефонів).

Довідка: 

Група  Інтеза Санпаоло є  однією з найбільших у Єврозоні. Станом на  31 березня 2017  року її  ринкова вартість складає 42,6 млрд. євро. Група є  лідером в  Італії  за усіма напрямками банківської діяльності (роздрібний,  корпоративний   сегменти та управління фінансами) та обслуговує 11,1 млн.  клієнтів  у 4  000 відділеннях по всій Італії; ринкова частка Групи в більшості   італійських  регіонів складає не менше 12%. Група Інтеза Санпаоло  також присутня  у  Центральній та Східній Європі, в країнах Близького  Сходу та Північної Африки.  У  цих регіонах розташовано близько 1 200  відділень, а в 12 країнах, де працюють  дочірні  банки Групи,  кількість роздрібних та корпоративних клієнтів сягає 7,8  млн.   Більше того, міжнародна мережа фахівців по роботі з корпоративними   клієнтами  охоплює 28 країн, зокрема, Близький Схід, Північну  Африку, а також ті  регіони,  де активно працюють італійські  компанії: Сполучені Штати, Бразилію,  Росію,  Китай та Індію.

print Надрукувати сторінку