Зарплатно-картковий проект: найкращі умови обслуговування рахунків клієнтів

02.02.2018

ПРАВЕКС БАНК запровадив нові вигідні умови обслуговування рахунків та простий механізм співпраці в рамках зарплатно-карткових проектів (ЗКП) для клієнтів Банку – юридичних осіб.

Банк, укладаючи з організацією відповідний договір, відкриває карткові рахунки та видає картки усім співробітникам. У день виплати зарплати організація зараховує суму заробітної плати на транзитний рахунок Банку. Далі Банк перераховує зарплату на карткові рахунки співробітників організації.

Варто відзначити, що ПРАВЕКС БАНК входить у перелік уповноважених банків, що мають право на обслуговування виплат заробітних плат співробітникам бюджетної сфери, а також пенсій та соціальних виплат.

Тому, і комерційні, і бюджетні організації, і центри зайнятості, що здійснюють виплату допомоги по безробіттю, можуть отримати ряд явних переваг.

Переваги для  організації:

 • 0% комісії за розрахунково-касове обслуговування (РКО) для бюджетних організацій та комерційних організацій з фондом оплати праці більше 49,9 тис. грн.;
 • для реалізації проекту необов'язково мати розрахунковий рахунок у нашому банку;
 • безкоштовне РКО при випуску та при подовженні терміну дії основної та додаткової картки;
 • можливість установки банкомата на території компанії;
 • економія часу й спрощення процедури видачі зарплати (авансів/виплат на відрядження). Усього 1 платіж - і зарплата автоматично зарахована усім співробітникам.

Переваги для  співробітників організації:

 • самостійний вибір карток, що випускаються в рамках ЗКП, Visa або MasterCard рівня Classic/Gold/Platinum;
 • безкоштовний випуск карток, в т.ч. преміального рівня Visa/MasterCard Gold, Platinum;
 • 0% комісії за платежами карткою FAMIGLIA та до 5 грн. по зарплатним карткам в інтернет-банкінгу ONLINE PRAVEX;
 • безкоштовний SMS-банкінг;
 • одержання готівкових коштів 24/7 в 4 073 банкоматах по всій Україні (враховуючи банкомати Банку, АКІБ «УКРСИББАНК», АКБ «УКРСОЦБАНК», ВАТ АБ «УКРГАЗБАНК» та банкоматах банкоматної мережі "Атмосфера") у зручному для клієнта місці, а також у будь-якому з 50 відділень Банку;
 • безкоштовне зняття готівки в банкоматах Групи Інтеза Санпаоло;
 • безкоштовний випуск додаткових карток для близьких людей та довірених осіб;
 • можливість здійснення безготівкових розрахунків за товари й послуги як на території України, так і за її межами;
 • здійснення миттєвих переказів коштів між платіжними картками ПРАВЕКС БАНКу через банкомат.

Детальніше про платіжні картки: https://www.pravex.com.ua/chastnym-licam/kartki/privatni-kartki

Детальніше про зарплатно-картковий проект: https://www.pravex.com.ua/korporativnym-klientam-bankam/vsi-poslugi/zarplatnij-proekt

Інформація для довідки:

ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК» є частиною банківської групи Інтеза Санпаоло (Intesa Sanpaolo), що  входить до числа провідних банківських груп   Єврозони і є лідером в усіх  сферах бізнесу в Італії. ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК» постійно вдосконалює  свою роботу, підвищує стандарти надання банківських послуг і стає кращим для  своїх клієнтів та партнерів.Інтеза   Санпаоло входить до числа найбільших  банківських груп у Єврозоні і є   лідером в усіх сферах бізнесу в Італії:  роздрібному, корпоративному та   управлінню приватним капіталом. В Італії  Група обслуговує 12,6 мільйонів клієнтів через мережу з 4800 розподілених по  всій країні відділень, її ринкова   частка складає не менше, ніж 12% у  більшості регіонів Італії. Інтеза Санпаоло представлена в країнах Центральної  та Східної Європи, а також в країнах Близького Сходу та Північної Африки,    приблизно 1100 відділеннями та 7,6 мільйонами клієнтів, які належать до   дочірніх  компаній Групи, що здійснюють комерційну банківську діяльність в   12  країнах. Крім того, міжнародна мережа   фахівців з підтримки корпоративних  клієнтів представлена у 26 країнах, зокрема на Близькому Сході, у Північній  Африці та у тих областях, де італійські компанії проявляють найбільшу  активність.

print Надрукувати сторінку