З ПРАВЕКС БАНКом доступний іпотечний кредит став реальністю

24.09.2019

Доступний іпотечний кредит став реальністю вже сьогодні: ПРАВЕКС БАНК відновив доступне іпотечне кредитування на вторинному ринку нерухомості, в тому числі і на житло в нових, введених в експлуатацію, будинках.

Головною  перевагою нового іпотечного кредиту є кастомізований підхід в залежності від реальних потреб людей:

  • Для тих, хто мрієпридбати  житло та ще й залишити кошти на ремонт, Банк пропонує опцію із номінальної ставкою 0,99% річних, строком на 6 міс., а з 7-го місяця ставка 16,99%, разова комісія 2,99% від суми кредиту, щорічне страхування застави 0,3% від вартості застави, страхування життя позичальника (щорічно) 1,99% від суми кредиту.
  • Для тих, хто планує  достроково погасити кредит - спеціальна опція 9,99% річних на 2 роки з 3-го року 16,99%, разова комісія 2,99% від суми кредиту, щорічне страхування застави 0,3% від вартості застави, страхування життя позичальника (щорічно) 1,99% від суми кредиту.
  • Також Банк надає стандартні умови кредитування (за  наявності пакету послуг FAMIGLIA) -15,99% річних, без комісії, страхування життя позичальника (щорічно) 0,5% від суми кредиту.

При цьому реальна річна ставка залежить від обраних умов кредитування та складатиме від 11,4% річних.

Всі пропозиції з великим строком кредитування - до 20 років, який дозволяє зменшити розмір щомісячного фінансового навантаження на позичальника, з невеликим авансовим внеском від 30% від вартості застави, із сумою кредиту до 4 млн грн. та без жодних прихованих комісій і штрафів за дострокове погашення.

ПРАВЕКС БАНК пропонує клієнтам різні програми іпотечного кредитування, які дозволяють клієнтам обрати найбільш зручний варіант по сумі першого внеску, ставці тощо.

За умовами кредитування банк застосовує плаваючу ставку, яка дозволить позичальникам поступово зменшувати платежі за процентами, за сприятливих ринкових умов, що спостерігаються останнім часом.

Плаваюча ставка кредиту залежить від розміру середніх процентних ставок за депозитами (у гривні за 12 місячним депозитом), що вираховуються Національним банком України. UIRD - український індекс роздрібного депозиту розрахований компанією Thomson Reuters методом, розробленим спільно з Національним банком України, на основі номінальних ринкових ставок за депозитами фізичних осіб. Вони оголошуються 20-ма основними банками України. На графіку наведено динаміку вартості UIRD за 12-ти місячними депозитами в національній валюті (https://bank.gov.ua/files/UIRD.xls)

Так, якщо клієнт оформляє іпотечний кредит на 10 років за стандартною програмою, то перші 5 років процента ставка становитиме 15,99%, а на 6-ий рік - UIRD +2%.

На сьогодні UIRD 15,8%, таким чином у клієнта ставка буде становитиме 17,8%. Варто відзначити, що ставки за депозитами мають тенденцію до зниження, Так, через 5 років, якщо ставки за депозитами основних банків (UIRD ) будуть близько 12,8%, то ставка за кредитом - 14,8%.

Дані за офіційним повідомленням НБУ:


Як прокоментував заступник Голови Правління, керівник головного управління роздрібного бізнесу ПРАВЕКС БАНКу Семен Бабаєв: "На ринку іпотечного кредитування спостерігається  зниження ставок за іпотекою. Це повязано з тим, що ставки за депозитами зменшуються і  на сьогодні вони становлять 15,8% річних, а вже на початку 2020 року стануть ще  нижчими. Іпотечний кредит вже стає реальною альтернативою оренди житла для  українців – так,  за кредит 1 млн грн.  клієнт платитиме лише 13 500 грн. на місяць за власне житло, що практично  є еквівалентом щомісячної оренди чужої двокімнатної квартири у Києві".

Детальніше: https://www.pravex.com.ua/chastnym-licam/krediti/ipoteka

Для довідок: 

ПРАВЕКС БАНК є частиною групи  Інтеза Санпаоло (Intesa Sanpaolo) - провідної банківської групи в Єврозоні, є  лідером в Італії в усіх сферах бізнесу та присутня у всьому світі.

ПРАВЕКС БАНК працює на  ринку з 1992 року і обслуговує українських клієнтів протягом 26 років. Банк  надає весь спектр банківських послуг роздрібним, корпоративним та інституційним  клієнтам. ПРАВЕКС БАНК увійшов до складу Інтези Санпаоло у 2008 році.

Intesa Sanpaolo входить  до числа провідних банківських груп Єврозони та є лідером в Італії в усіх  сферах бізнесу. Також група є лідером в Італії у всіх сферах бізнесу (роздрібна  торгівля, корпоративний та управління активами). Група надає послуги 11,8  мільйонам клієнтів через мережу з понад 3 900 філій в Італії з часткою ринку не  нижче 12% у більшості італійських регіонів.

Група має стратегічну  міжнародну присутність, що нараховує близько 1 100 відділень та 7,2 мільйонів  клієнтів, включаючи дочірні компанії, які працюють в комерційному банкінгу в 12  країнах Центральної Східної Європи та Близького Сходу та Північної Африки, та  міжнародну мережу спеціалістів для підтримки корпоративних клієнтів через 25  країн, зокрема на Близькому Сході та Північній Африці та в тих районах, де  найбільш активні італійські компанії, такі як США, Бразилія, Індія та Китай.

print Надрукувати сторінку