Вже 6 500 сімей користуються перевагами пакету послуг FAMIGLIA від ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК»

10.02.2017

FAMIGLIA - це не новий, але унікальний продукт для українського банківського ринку, направлений на залучення не тільки індивідуальних клієнтів, а і всієї родини.

Біля 16 різних послуг включено до продукту, але деякі з них заслуговують особливої уваги:

  • Завдяки відсутності комісії за конвертацію та найкращому обмінному курсу власники пакету економлять значні кошти під час закордонних поїздок та при купівлі товарів на іноземних сайтах, у порівнянні з іншими банками. В середньому економія складає до 1 гривні на кожному витраченому доларі США або євро.
  • Медичне страхування всієї родини, згідно якого можна безкоштовно викликати швидку, отримати компенсацію за ліки, оплатити послуги в стаціонарі та навіть запросити лікаря додому. Всі ці послуги можуть надаватися як відомчими так і комерційними медичними закладами.
  • В рамках пакету ПРАВЕКС БАНК відкриває поточний рахунок своїм клієнтам з якого можна абсолютно безкоштовно здійснювати будь-які платежі. Це особливо актуально після обмеження НБУ з 04.01.2017 граничної суму розрахунків готівкою за участю фізичних осіб зі 150 тис. грн. до 50 тис. грн. Крім того Банк буде нараховувати ринкові відсотки на позитивний залишок на всіх рахунках.
  • Послуга «Особистий асистент 24/7» допоможе вирішити будь-які побажання клієнтів Банку як в Україні так і за кордоном, при цьому не потрібно сплачувати за міжнародний зв'язок, так як комунікація можлива через Viber та Telegram. За півтори роки «Особистий асистент 24/7» виконав більше 20 000 поставлених задач клієнтів Банку.
  • Кожен четвертий власник пакету послуг «La Famiglia» користується спеціальною пропозицією від Банку та орендує індивідуальний сейф із спеціальною знижкою в 50% на цілий рік.

«Даний продукт є 100%-м пріоритетом ПРАВЕКС БАНКУ в роздрібному сегменті на 2017-2018 рр. Ми й надалі будемо продовжувати інновації  та покращувати обслуговування наших клієнтів - власників пакету послуг FAMIGLIA.  Нам було дуже приємно отримати у 2016 відзнаки від міжнародних платіжних систем  Visa та MasterCard, якими наш пакет послуг було визнано найкращим рішення для  всієї родини» - прокоментував заступник Голови Правління, директор департаменту роздрібного бізнесу Семен Бабаєв.

Детальніше про пакет послуг «La Famiglia»: https://www.pravex.com.ua/chastnym-licam/pakety-uslug/paket-poslug-la-famiglia

Довідка:

Група  Інтеза Санпаоло є однією з найбільших у ЄврозоніСтаном на 31 січня 2017 року  її ринкова  вартість складає 36,3  млрд. євро. Група є лідером в Італії за усіма   напрямками банківської  діяльності (роздрібний, корпоративний сегменти та   управління фінансами)  та обслуговує 11,1 млн. клієнтів у 4 000  відділеннях по  всій  Італії; ринкова частка Групи в більшості італійських  регіонів складає не   менше 12%. Група Інтеза Санпаоло також присутня у  Центральній та  Східній  Європі, в країнах Близького Сходу та Північної  Африки. У  цих регіонах  розташовано близько 1 200 відділень, а в 12  країнах,  де працюють дочірні банки  Групи, кількість роздрібних та   корпоративних клієнтів сягає 7,9 млн. Більше  того, міжнародна  мережа  фахівців по роботі з корпоративними клієнтами охоплює  29  країн, зокрема,  Близький Схід, Північну Африку, а також ті регіони, де   активно працюють  італійські компанії: Сполучені Штати, Бразилію,  Росію, Китай  та Індію.

print Надрукувати сторінку