Все заради зручності користувачів: Portmone.com і ПРАВЕКС БАНК успішно завершили складний проект

13.07.2018


Минулого тижня команди ПРАВЕКС БАНКу та Portmone.com успішно завершили складний проект з інтеграції функціоналу платіжного сервісу в інтернет-банкінг фінансової установи.

Завдяки спільним зусиллям обох технічних команд, користувачі системи ONLINE PRAVEX зможуть поповнювати мобільний телефон, сплачувати рахунки за комунальні послуги та інтернет в рамках свого інтернет-банкінгу. Також реалізована опція перегляду показників лічильників і заборгованості за рахунками. Більше того, кількість доступних для оплати сервісів збільшується з кожним днем – все заради зручності користувачів.

Обсяг транзакцій в мережі Інтернет стрімко зростає, саме тому сервіси для прийому онлайн-платежів постійно удосконалюються. Це чітко спостерігається на прикладі систем ONLINE PRAVEX і Portmone.com. Так, ресурси:

 • доступні в режимі 24/7;
 • враховують потреби мобільних користувачів (всі сторінки адаптивні під будь-які мобільні пристрої);
 • характеризуються високою швидкістю завантаження сторінок;
 • пропонують 1000+ можливостей.

Додатково користувачі системи ONLINE PRAVEX можуть:

 • переглядати інформацію по поточних і депозитних рахунках;
 • переглядати інформацію по картках;
 • формувати і завантажувати виписки;
 • контролювати графік погашення кредитів;
 • оформляти заявки на отримання кредитів
 • здійснювати р2р перекази та платежі за реквізитами;
 • переглядати інформацію по поточним, депозитним та кредитним рахункам ФОП тощо.

Що стосується користувачів сервісу portmone.com, слід зазначити нещодавній випуск нового додатку для iOS і Android-користувачів, а також додавання нових сервісів (погашення кредитів, сплата податків, отримання грошей за номером телефону).

Для довідки

ТОВ «Портмоне» засновано в 2002 р, є  найбільшим гравцем ринку онлайн-платежів в Україні. Компанія працює з картками  всіх українських банківських платіжних систем в режимі 24/7, а також надає  цілодобову підтримку. Кількість клієнтів на сьогодні - 3 млн. користувачів, і  щомісяця реєструється близько 15 тисяч нових абонентів. На Portmone підключено  і є можливість оплатити понад 3 тис. сервісів, їхня кількість постійно  збільшується.

АТ «ПРАВЕКС БАНК» є частиною банківської групи Інтеза  Санпаоло (Intesa Sanpaolo), що входить до числа провідних банківських груп  Єврозони і є лідером в Італії за усіма напрямками банківської діяльності  (роздрібний, корпоративний сегменти та управління фінансами) та обслуговує 12  млн. клієнтів у 4 600 відділеннях по всій Італії; ринкова частка Групи в  більшості італійських регіонів складає не менше 12%. Група Інтеза Санпаоло  також присутня у Центральній та Східній Європі, в країнах Близького Сходу та  Північної Африки. У цих регіонах розташовано близько 1 100 відділень, а в 12  країнах, де працюють дочірні банки Групи, кількість роздрібних та корпоративних  клієнтів сягає 7,7 млн.

print Надрукувати сторінку