Відділення ПРАВЕКС БАНКу у центрі Києва працює ще і по суботах

07.09.2018


Для багатьох відвідувачів та клієнтів ПРАВЕКС БАНКу є актуальним питання щодо роботи відділень Банку у вихідні дні, так як не всім зручно вирішувати свої фінансові питання у будні.

Поважаючи час наших клієнтів, ми змінили режим роботи відділення та забезпечили повний спектр послуг для наших клієнтів. Відділення розташоване у центрі Києва по вул. Саксаганського 120: відтепер до нас можна звернутися у вихідний день.

Часи роботи Індустріального відділення:

Понеділок–  П’ятниця: 9:00 – 17:00 без перерви

Субота: 10:00 –  14:00 без перерви. 

Неділя, святкові  дні – вихідні.

Адреса: 01032, м.  Київ, вул. Саксаганського, 120, (044) 201-16-92

Перейти до карти відділень та банкоматів Банку

Для довідок:

АТ «ПРАВЕКС БАНК» є частиною банківської  групи Інтеза  Санпаоло (Intesa  Sanpaolo), що входить до числа провідних банківських груп  Єврозони і є лідером в Італії за усіма напрямками  банківської діяльності  (роздрібний, корпоративний сегменти та управління фінансами)  та обслуговує 12  млн. клієнтів у 4 500 відділеннях по всій Італії; ринкова  частка Групи в  більшості італійських регіонів складає не менше 12%. Група  Інтеза Санпаоло  також присутня у Центральній та Східній Європі, в країнах Близького Сходу та  Північної Африки. У цих регіонах розташовано близько 1  100 відділень, а в 12  країнах, де працюють дочірні банки Групи, кількість  роздрібних та корпоративних  клієнтів сягає 7,5 млн.

print Надрукувати сторінку