Ваш зручний запас у валюті – накопичувальний рахунок у ПРАВЕКС БАНКу

01.02.2022

ПРАВЕКС БАНК розширює перелік валют, у яких доступна послуга “Накопичувальний рахунок”. З 01.02.2022 клієнти - власники пакету послуг “Фамільний” (та всіх його опцій) або пакету послуг “CAPPUCCINO” (приватний), які мають відкриті в рамках цих пакетів карткові рахунки у доларах США та/чи євро, зможуть користуватись послугою “Накопичувальний рахунок” не тільки у національній валюті, а й у доларах США та/або євро. Накопичувальний рахунок у валюті прив'язаний до карткового рахунку у валюті, що передбачає можливість здійснювати накопичення коштів за допомогою PRAVEX ONLINE.

Почати користуватися продуктом надзвичайно легко - здійснити через онлайн переказ коштів зі свого карткового рахунку на накопичувальний. На залишок коштів на накопичувальному рахунку у валюті нараховуються відсотки за підвищеною ставкою: “Фамільний” (та всі його опції окрім “Фамільний R&B”) – 0,15% річних у доларах США, “Фамільний R&B” – 0,25% річних у доларах США, “CAPPUCCINO” (приватний) – 0,1% річних у доларах США, 0,0% річних у євро для “Фамільний” (та всіх його опцій) та “CAPPUCCINO” (приватний). Доступ до коштів на накопичувальному рахунку неможливий з використанням платіжної картки, тому кошти додатково захищені, скористатись ними можливо лише переказавши на картковий рахунок.

Переваги накопичувального рахунку:

  • вільне поповнення та зняття без обмеження суми
  • доступ до коштів у будь-який час через PRAVEX ONLINE
  • підвищена процентна ставка
  • виплата процентів щомісячно
  • можливістю налаштування регулярних відрахувань
  • мінімальна сума вкладу відсутня
  • строк розміщення необмежено
  • відсутність комісії за переказ
  • безпека збережень через обмежений доступ до накопичувального рахунку

Накопичувальний рахунок - це найкращий вибір для тих, хто прагне стабільного зростання своїх коштів та комфортного користування своїми рахунками.

Вже 30% держателів платіжних карток ПРАВЕКС БАНКу довіряють свої кошти сервісу “Накопичувальний рахунок” у національній валюті з 2021 року. На поточну дату залишки на накопичувальних рахунках складають більше 295 млн. грн.

Ставка за Накопичувальним рахунком у гривні становить від  3% до 6% річних, в залежності від пакету послуг, яким користується клієнт. Більш детальна інформація за посиланням: https://www.pravex.com.ua/chastnym-licam/kartki/nakopichuvalniy-rakhunok

print Надрукувати сторінку