У системи “ПРАВЕКС-ТЕЛЕГРАФ” новий партнер — Банк «ГЛОБУС»

22.09.2016

До системи грошових переказів «ПРАВЕКС-ТЕЛЕГРАФ» ПАТКБ “ПРАВЕКС-БАНК” підключився новий банк-партнер - ВАТ КБ «ГЛОБУС» з 25 відділеннями–пунктами відправки та отримання переказів.

Відтепер Ви маєте змогу здійснити та отримати безадресний переказ готівкових коштів як через регіональну мережу відділень «ПРАВЕКС-БАНКу» по всій Україні, так і через відділення банку «ГЛОБУС» у Києві, Запоріжжі, Дніпрі, Кам’янці-Подільському, Одесі, Сумах, Львові, Харкові, Полтаві, Чернігові, Миколаєві, Тернополі, Черкасах, Чернівцях, Вінниці, Івано-Франківську та Рівному.

Виплата одержувачеві здійснюється миттєво - відразу після відправлення.

Запрошуємо скористатися перевагами «ПРАВЕКС-ТЕЛЕГРАФ»:

  1. Альтернатива перевезенню готівки шляхом відправлення переказу на своє ім'я, тобто відправником та одержувачем виступає одна й та сама особа.
  2. Переказ є безадресним, тобто одержати його можна в будь-якому місті України, де є відділення Банку або банку-партнера.
  3. Низькі тарифи.

Раніше до системи приєднався ПАТ «ВЕКТОР БАНК».

З 2015 року система “ПРАВЕКС-ТЕЛЕГРАФ” зареєстрована Національним банком України як внутрішньодержавна.

Детальніше про систему «ПРАВЕКС-ТЕЛЕГРАФ» Ви можете дізнатися тут: https://www.pravex.com.ua/chastnym-licam/perekazi/mittyevi-groshovi-perekazi-po-ukrayini

Довідкова служба Банку: (044) 201-16-61 (м. Київ), 0 800 500 450 (безкоштовно по Україні зі стаціонарних телефонів).

Довідка:

Група Інтеза Санпаоло є однією з найбільших у Єврозоні. Станом на 31 серпня 2016 року її ринкова вартість складає 35,6 млрд. євро. Група є лідером в Італії за усіма напрямками банківської діяльності (роздрібний, корпоративний сегменти та управління фінансами) та обслуговує 11,1 млн. клієнтів у 4 000 відділеннях по всій Італії; ринкова частка Групи в більшості італійських регіонів складає не менше 12 %. Група Інтеза Санпаоло також присутня у Центральній та Східній Європі, в країнах Близького Сходу та Північної Африки. У цих регіонах розташовано близько 1 200 відділень, а в 12 країнах, де працюють дочірні банки Групи, кількість роздрібних та корпоративних клієнтів сягає 8,1 млн.

Більше того, міжнародна мережа фахівців по роботі з корпоративними клієнтами охоплює 29 країн, зокрема, Близький Схід, Північну Африку, а також ті регіони, де активно працюють італійські компанії: Сполучені Штати, Бразилію, Росію, Китай та Індію.

Долучайтеся до нас у FACEBOOK: https://www.facebook.com/PRAVEXBANK/

print Надрукувати сторінку