Три нові сервіси з Visa Platinum від ПРАВЕКС БАНКу: півціни на UBER, безкоштовний Lounge Key та безкоштовне пакування багажу в аеропорту «Бориспіль»


Скористайтеся трьома новими сервісами для власників преміальних карток Visa Platinum від ПРАВЕКС БАНКу:

1. Отримуйте знижку 50% на поїздки з UBER таксі в/із аеропорти «Київ» та «Бориспіль» до 1-го березня 2019 року:

Деталі:

2. Відвідуйте безкоштовно понад 1 000 бізнес-залів за програмою Lounge  Key до 31 грудня 2019 року:

Як це працює:

1. Відкрийте картку Visa Platinum в ПРАВЕКС БАНКу.

2. При вході до бізнес-залу Lounge Key повідомьте співробітникам залу, що Ви є членом LoungeKey.

3. Пред’явіть посадковий талон і документ, що підтверджує особу. Ім'я на картці, талоні та документі має співпадати. Якщо Ваша картка активна, а також доступні безкоштовні візити, відвідати бізнес-зал можна без оплати (27 дол. США).

Інформація щодо розташування залів:

Історію відвідувань бізнес-залів та кількість доступних безкоштовних візитів можна побачити на сайті після реєстрації або в мобільному додатку. Переглянути перелік залів 

3. Пакуйте 2 одиниці багажу безкоштовно в міжнародному аеропорту  «Бориспіль»: пропозиція діє з 27 серпня 2018 року до вичерпання кількості безкоштовних пакувань. Максимальна кількість: 2 одиниці багажу на рік.

Про Visa: Visa ‒  одна з найбільших світових платіжних систем, яка  об'єднує споживачів, підприємства, фінансові установи та уряди в більш ніж 200  країнах і територіях швидкими, безпечними і надійними електронними платежами https://www.visa.com.ua.

Про картку Visa Platinum від ПРАВЕКC БАНКуПреміальна платіжна картка, яка входить до класу найелітніших карток, яка  підкреслює статус і вишуканий смак та надає доступ до кращих сервісів:  безкоштовне поповнення рахунку готівкою та безготівковим шляхом, переказ коштів  з картки на картку, що емітовані ПРАВЕКС БАНКОМ - без комісії, безкоштовний SMS  та Інтернет-банкінг  В пакеті послуг FAMIGLIA можна оформити 4 картки Visa Platinum

 Для довідок:

АТ «ПРАВЕКС БАНК» є частиною банківської  групи  Інтеза  Санпаоло (Intesa  Sanpaolo), що входить до числа  провідних банківських груп  Єврозони і є лідером в Італії за усіма  напрямками  банківської діяльності  (роздрібний, корпоративний  сегменти та управління фінансами)  та обслуговує 11,9 млн. клієнтів у  4 500 відділеннях по всій Італії; ринкова  частка Групи  в  більшості італійських регіонів складає не менше 12%. Група   Інтеза Санпаоло  також присутня у Центральній та Східній Європі, в  країнах Близького Сходу та  Північної Африки. У цих регіонах розташовано  близько 1  100 відділень, а в 12  країнах, де працюють дочірні банки  Групи, кількість  роздрібних та корпоративних  клієнтів сягає 7,5  млн.

Назад
Надрукувати сторінку