Святкова 8% ставка по ЄПК до Міжнародного жіночого дня від ПРАВЕКС БАНКу

03.03.2020

ПРАВЕКС БАНК, банк міжнародної фінансової Групи Інтеза Санпаоло, до Міжнародного жіночого дня приготував приємний подарунок – 8% ставку по кредиту.

З 24 лютого по 31 березня 2020 року клієнти банку зможуть оформити Європейський персональний кредит на суму до 1 млн грн, без застави на омріяні подарунки за пільговою ставкою 8% строком на два місяці   з дати отримання кредиту. Після цього процента ставка знову буде згідно зі стандартними умовами Європейського персонального кредиту, а саме від 17,99% річних.

Нагадаємо, що  Європейський персональний кредит від ПРАВЕКС БАНКу дає можливість на найпривабливіших на ринку умовах миттєво отримати кошти до 1 млн грн без необхідності оформляти заставу. Цей кредит для тих, хто вміє заробляти та витрачати гроші, хто не відкладає життя на завтра. Саме тому, завдяки акційній пропозиції від банку можна не зволікати та здійснити мрії близьких людей або свої, зробивши подарунки, які вражають.

«Вітаємо усіх жінок зі святом весни - 8 березня. Ми приготували святкову акцію - 8% ставку по європейському персональному кредиту на 2 місяці, що дасть змогу зробити найкращі подарунки рідним», - прокоментував Семен Бабаєв, заступник Голови Правління, керівник головного управління роздрібного бізнесу ПРАВЕКС БАНКу.

Детальніше за посиланням: https://www.pravex.com.ua/landing-credit.

Для довідки:

ПРАВЕКС БАНК є частиною групи  Інтеза Санпаоло   (Intesa Sanpaolo), провідної банківської  групи в Єврозоні, яка є  лідером  в Італії в усіх сферах бізнесу  (роздрібний, корпоративний та управління  активами) та присутня у всьому світі. 

ПРАВЕКС БАНК працює на  ринку з 1992 року і обслуговує українських клієнтів протягом 27 років. Банк надає весь спектр   банківських послуг роздрібним, корпоративним та інституційним клієнтам. 

Intesa Sanpaolo надає послуги 11,8 мільйонам клієнтів через мережу з понад 3 800  філій в  Італії з часткою ринку не нижче 12% у більшості італійських   регіонів. Група має стратегічну міжнародну присутність, що  нараховує  близько 1 000 відділень та 7,2 мільйонів  клієнтів,  включаючи дочірні  компанії, які працюють  в  комерційному  банкінгу в 12 країнах Центральної  Східної Європи та Близького Сходу та Північної Африки, та  міжнародну  мережу   спеціалістів  для підтримки корпоративних клієнтів через 25 країн, зокрема на Близькому Сході та Північній Африці та в тих районах, де найбільш  активні італійські компанії.

print Надрукувати сторінку