Справжнє Родинне свято проекту «Всесвітній день заощаджень в Україні-2018» відбулося!

06.11.2018

В суботу, 3 листопада 2018, у Києві відбулося справжнє Родинне свято в рамках проекту «Всесвітній день заощаджень в Україні-2018», головною метою якого є стимулювання та збереження ідеї заощадження коштів.


Так, успадковуючи найкращі традиції Групи Інтеза Санпаоло, ПРАВЕКС БАНК як найсімейніший банк, з радістю підтримав таку гарну ініціативу, яка щорічно відбувається за підтримки Незалежної асоціації банків України (НАБУ), за ініціативи банків-членів НАБУ та Фонду ощадних кас Німеччини “Sparkasse”.


На святі навіть найменші гості розважилися у веселих та пізнавальних конкурсах на 13-ти різних інтерактивних локаціях від НАБУ, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, Університету банківської справи, фонду Таблеточки и 9-ти банків-членів НАБУ, серед яких вже традиційно був і ПРАВЕКС БАНК.

Були цікаві та несподівані відповіді діток, наприклад, куди ховають кошти, які старанно виконували завдання та брали участь в іграх.

Для довідок:

АТ «ПРАВЕКС БАНК» є частиною банківської  групи Інтеза Санпаоло  (Intesa Sanpaolo), що входить до числа провідних банківських груп  Єврозони і є лідером  в Італії  за  усіма  напрямками  банківської діяльності  (роздрібний, корпоративний сегменти  та управління  фінансами) та обслуговує 11,9 млн.клієнтів у 4 500 відділеннях по  всій Італії; ринкова  частка   Групи  в  більшості  італійських регіонів складає не менше 12%. Група Інтеза Санпаоло  акож присутня у Центральній та Східній Європі, в  країнах   Близького Сходу та   Північної  Африки. У цих   регіонах  розташовано  близько  1  100  відділень, а в 12 країнах,  де працюють дочірні банки   Групи,   кількість    роздрібних та  корпоративних   клієнтів сягає  7,5  млн.

print Надрукувати сторінку