ПРАВЕКС-БАНК запустив новий пакет обслуговування преміум-класу для всієї сім’ї FAMIGLIA

15.06.2015

ПРАВЕКС БАНК запустив новий пакет обслуговування преміум-класу для всієї сім’ї “La Famiglia”

Що шукає сучасний українець, обираючи банківські послуги?

Новий пакет обслуговування преміум-класу для всієї сім’ї  FAMIGLIA!


Відтепер ПРАВЕКС БАНК пропонує клієнтам, які цінують свій час і комфорт, обслуговування абсолютно нового формату – унікальний пакетний продукт преміум-класу FAMIGLIA (в перекладі з італ. «сім’я»). Цей продукт розроблений для того, щоб задовольнити потреби клієнта, який прагне отримати якісні та оперативні комплексні послуги, як в Україні, так і за кордоном.

Основою пакету послуг «La Famiglia» стала карта з необмеженими можливостями Visa Platinum — елітна картка, відома та шанована у будь-якому куточку нашої планети. Преміальна картка Visa Platinum відкриває вікно у світ великих привілеїв та величезних можливостей, забезпечуючи неперевершений сервіс і фінансову свободу для свого власника.

В рамках нового продукту ПРАВЕКС БАНК пропонує лояльні європейські тарифи, поточний рахунок «ПРАВЕКС-Фамільний» в USD/EUR, а також найвигідніші умови розрахунково-касового обслуговування (РКО) для безготівкових розрахунків та відсутність плати за конвертацію валют.

Крім того, клієнту та 2 членам родини стане доступний цілодобовий «Конс’єрж-сервіс 24/7» з розширеним функціоналом: домашній секретар, медична допомога, домашній юрист, вирішення побутових питань, а головне допомога сімейного банкіра при вирішенні фінансових питань.

Серед додаткових привілеїв власники пакету послуг «La Famiglia» отримають медичне страхування всієї родини від «АХА Страхування», підтримку банку в отриманні шенгенської візи в італійському посольстві та ін.

Таким чином, власники пакету послуг для всієї сім’ї «La Famiglia» отримують якісне управління своїми фінансами та надійність європейського банку, який входить до міжнародної фінансової групи Інтеза Санпаоло.

Нагадаємо, що Група Інтеза Санпаоло є однією з найбільших у Єврозоні. Станом на 30 січня 2015 року її ринкова вартість складає 43,3 млрд євро. Група є лідером в Італії за усіма напрямками банківської діяльності: роздрібний бізнес, корпоративний сегмент та управління фінансами.

«Новий пакет послуг «La Famiglia» — це більше, ніж просто банківське обслуговування. «La Famiglia» — це індивідуальний підхід до кожного клієнта, загорнутий у новий формат, комплексну систему фінансових та персональних послуг для комфортного життя сучасної людини. Преміальне обслуговування ПРАВЕКС-БАНКу засноване на високих міжнародних стандартах материнської групи, тому рівень якості обслуговування я буду контролювати особисто» — прокоментував заступник Голови Правління ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК» Семен Бабаєв.

З більш детальною інформацією можна ознайомитися звернувшись у відділення ПРАВЕКС-БАНКу. Більш детальну інформацію можна отримати за телефонами довідкової служби банку: (044) 201-16-61 (м Київ), 0 800 500 450 (безкоштовно по Україні зі стаціонарних телефонів).

print Надрукувати сторінку