ПРАВЕКС БАНК запускає Google Pay

01.09.2020

З 1 вересня 2020 року ПРАВЕКС БАНК запускає для своїх клієнтів Google Pay. Відтепер, усі клієнти-держателі платіжних карток Mastercard від ПРАВЕКС БАНКу зможуть оплачувати покупки та послуги безконтактно за допомогою смартфона і мобільного NFC-гаманця Google Pay.

Оплата телефоном з додатком Google Pay доступна для власників Android-смартфонів з операційною системою Android 5.0 і вище, що підтримують технологію NFC. Щоб скористатися сервісом, потрібно завантажити додаток Google Pay на смартфон, зареєструвати свій обліковий запис та додати до нього дані карток Mastercard від ПРАВЕКС БАНКу. Для проведення безконтактних оплат за допомогою смартфона потрібно ввімкнути технологію NFC на смартфоні та піднести телефон до POS-терміналу, що підтримує безконтактну оплату.

«Безконтактні оплати смартфоном - швидкі та зручні. Вже не потрібно постійно носити з собою гаманець - додайте карту в цифровий гаманець на своєму смартфоні, і вся необхідна інформація і функціонал для оплат завжди буде під рукою. Смартфоном можна спокійно розрахуватися у громадському транспорті, кафе, ресторанах, супермаркетах, на заправках та в інших місцях. Крім того, в Google Pay платіжна інформація надійно захищена за допомогою інноваційних технологій, при оплаті номер вашої картки нікуди не передається. Тепер, наші клієнти зможуть користуватися фінансовими послугами без зайвих зусиль», – зазначив Семен Бабаєв, заступник Голови Правління, керівник Головного управління роздрібного бізнесу ПРАВЕКС БАНКу.

Детальніше за посиланням: https://www.pravex.com.ua/chastnym-licam/kartki/google-pay

Довідка: 

Google Pay – глобальний сервіс платежів, що дозволяє здійснювати покупки за допомогою мобільних пристроїв з використанням технології NFC. Такими пристроями можуть бути смартфони, планшети на платформі Android або розумні годинники. Оплата відбувається через відповідний додаток з використанням технології NFC.

 ПРАВЕКС БАНК є частиною групи Інтеза Санпаоло (Intesa Sanpaolo), провідної банківської групи в Єврозоні, яка є лідером в Італії в усіх сферах бізнесу (роздрібний, корпоративний та управління активами) та присутня у всьому світі.

ПРАВЕКС БАНК працює на ринку з 1992 року і обслуговує українських клієнтів протягом 27 років. Банк надає весь спектр банківських послуг роздрібним, корпоративним та інституційним клієнтам..

Intesa Sanpaolo надає послуги 11,8 мільйонам клієнтів через мережу з понад 3 700 філій в Італії з часткою ринку не нижче 12% у більшості італійських регіонів. Група має стратегічну міжнародну присутність, що нараховує близько 1 000 відділень та 7,2 мільйонів клієнтів, включаючи дочірні компанії, які працюють в комерційному банкінгу в 12 країнах Центральної Східної Європи та Близького Сходу та Північної Африки, та міжнародну мережу спеціалістів для підтримки корпоративних клієнтів через 25 країн, зокрема на Близькому Сході та Північній Африці та в тих районах, де найбільш активні італійські компанії.

print Надрукувати сторінку