ПРАВЕКС БАНК запровадив зручний сервіс продажу валюти для ФОПів через ONLINE PRAVEX

06.09.2019

ПРАВЕКС БАНКом запроваджено новий зручний сервіс продажу валюти через ONLINE PRAVEX, який дозволяє здійснювати продаж валютної виручки в доларах та євро з поточного рахунку клієнта на валютну позицію банку без виходу на МВРУ. Зарахування гривневої виручки від проданої валюти також відбувається на поточний рахунок фізичної особи-підприємця.

Нагадаємо, система дистанційного керування рахунком ONLINE PRAVEX від ПРАВЕКС БАНКу дозволяє оперативно одержувати інформацію про стан рахунку, скорочує час проведення розрахунків, дає можливість здійснювати платежі, не відвідуючи банк.

Даний сервіс продажу валюти для ФОПів через ONLINE PRAVEX значно прискорює та спрощує процес для клієнта оскільки:

  • клієнт не створює як раніше жодної заявки на продаж валюти в системі PRAVEXBANKBIZ, а працівники відділення не підтверджують заявки на продаж та не формують проводки за ними
  • клієнти не обмежені в часі подачі заявки, як то було раніше до 10:30
  • процес продажу валюти з подальшим зарахуванням гривневої виручки займає всього 5-10 хв., замість 4-6 годин.

Для довідки:

ПРАВЕКС БАНК є частиною банківської групи  Інтеза Санпаоло (Intesa Sanpaolo), що входить до числа провідних банківських груп Єврозони, яка більше 400  років зберігає та примножує гроші своїх клієнтів, і є лідером в Італії за усіма  напрямками банківської діяльності (роздрібний, корпоративний сегменти та управління  фінансами) та обслуговує 11.8 млн. клієнтів у 3 900 відділеннях по всій Італії;  ринкова частка Групи в більшості італійських регіонів складає не менше 12%. Група Інтеза  Санпаоло також присутня у Центральній та Східній Європі, в країнах Близького  Сходу та Північної Африки. У цих регіонах розташовано близько 1 100 відділень,  а в 12 країнах, де працюють дочірні банки Групи, кількість роздрібних та  корпоративних клієнтів сягає 7,2 млн.Станом на 30 серпня 2019 року ринкова  вартість Групи Інтеза Санпаоло складає 34,9 млрд євро.

print Надрукувати сторінку