ПРАВЕКС БАНК запровадив Google Pay для власників карток Visa

06.10.2020

ПРАВЕКС БАНК продовжує підключати картки банку до сервісу Google Pay, щоб усі клієнти банку змогли користуватися безконтактними оплатами. Банк впровадив Google Pay для власників карток Visa. Таким чином, клієнти-держателі платіжних карток Visa зможуть оплачувати покупки та послуги безконтактно за допомогою смартфона і мобільного NFC-гаманця Google Pay.

Оплата телефоном з додатком Google Pay доступна для власників Android-смартфонів з операційною системою Android 5.0 і вище, що підтримують технологію NFC. Щоб скористатися сервісом, потрібно завантажити додаток Google Pay на смартфон, зареєструвати свій обліковий запис та додати до нього дані карток Visa від ПРАВЕКС БАНКу.

«Більшість клієнтів нашого банку розраховуються за допомогою мобільних пристроїв. Після підключення Google Pay для власників платіжних карток Visa усі наші клієнти зможуть користуватися безконтактними оплатами. Ми постійно працюємо над вдосконаленням наших сервісів, щоб наші клієнти могли використовувати сучасні можливості для здійснення будь-яких фінансових операцій», – зазначає заступник Голови Правління, керівник Головного управління роздрібного бізнесу ПРАВЕКС БАНКУ Семен Бабаєв.

Для проведення безконтактних оплат за допомогою смартфона потрібно ввімкнути технологію NFC на смартфоні та піднести телефон до POS-терміналу, що підтримує безконтактну оплату.

Довідка: 

Google Pay – глобальний сервіс платежів, що дозволяє здійснювати покупки за допомогою мобільних пристроїв з використанням технології NFC. Такими пристроями можуть бути смартфони, планшети на платформі Android або розумні годинники. Оплата відбувається через відповідний додаток з використанням технології NFC.

ПРАВЕКС БАНК є частиною групи Інтеза Санпаоло (Intesa Sanpaolo), провідної банківської групи в Єврозоні, яка є лідером в Італії в усіх сферах бізнесу (роздрібний, корпоративний та управління активами) та присутня у всьому світі.
ПРАВЕКС БАНК працює на ринку з 1992 року і обслуговує українських клієнтів протягом 27 років. Банк надає весь спектр банківських послуг роздрібним, корпоративним та інституційним клієнтам.
Intesa Sanpaolo надає послуги 11,8 мільйонам клієнтів через мережу з понад 3 700 філій в Італії з часткою ринку не нижче 12% у більшості італійських регіонів. Група має стратегічну міжнародну присутність, що нараховує близько 1 000 відділень та 7,2 мільйонів клієнтів, включаючи дочірні компанії, які працюють в комерційному банкінгу в 12 країнах Центральної Східної Європи та Близького Сходу та Північної Африки, та міжнародну мережу спеціалістів для підтримки корпоративних клієнтів через 25 країн, зокрема на Близькому Сході та Північній Африці та в тих районах, де найбільш активні італійські компанії.

print Надрукувати сторінку