ПРАВЕКС БАНК запровадив Apple Pay для платіжних карток

08.12.2020

З 8 грудня 2020 року, клієнти-держателі платіжних карток Visa та Mastercard від ПРАВЕКС БАНКу зможуть користуватися Apple Pay — легким, захищеним та індивідуальним платіжним інструментом, який повністю змінює сферу мобільних платежів, пропонуючи швидкість та зручність.

Безпека та конфіденційність лежать в основі Apple Pay. При додаванні кредитної або дебетової карти в Apple Pay сам номер карти не зберігається ані у пристрої, ані на серверах Apple. Натомість, присвоюється унікальний номер облікового запису пристрою, який шифрується і в захищеному режимі зберігається у мікрочипі «Безпечний Елемент» вашого пристрою. Кожна транзакція авторизується завдяки унікальному одноразовому секретному коду, який генерується динамічно.

Apple Pay дуже просто налаштувати: клієнти можуть додати кредитну або дебетову карту через додаток Wallet. У магазинах розплачуватися за допомогою Apple Pay можна з iPhone SE, iPhone 6 і новіших моделей, а також з Apple Watch.

Apple Pay дозволяє дуже просто здійснювати покупки в додатках і на вебсайтах одним дотиком пальця до Touch ID або подвійним кліком бокової кнопки, а також поглядом на iPhone X для підтвердження операції через Face ID. Тепер більше непотрібно вручну заповнювати великі документи з контактною інформацією або повторно вводити дані про доставку і виставленні рахунку. При оплаті покупок в додатках або в браузері Safari Apple Pay працює на iPhone 6 і новіших моделях, на iPad Pro, iPad Air 2, iPad mini 3 і більш нових моделях. Ви також можете користуватися Apple Pay в Safari на будь-якому Mac не старше 2012 року випуску з встановленою на комп’ютер системою macOS Sierra, підтверджуючи при цьому платіж зі свого iPhone 6 або новішої моделі, чи безпосередньо з Apple Watch, а також дотиком пальця до Touch ID на нових MacBook Pro.

Детальніше за посиланням: https://www.pravex.com.ua/en/chastnym-licam/kartki/apple-pay

Довідка: 

ПРАВЕКС БАНК є частиною групи Інтеза Санпаоло (Intesa Sanpaolo), провідної банківської групи в Єврозоні, яка є лідером в Італії в усіх сферах бізнесу (роздрібний, корпоративний та управління активами) та присутня у всьому світі.

ПРАВЕКС БАНК працює на ринку з 1992 року і обслуговує українських клієнтів протягом 27 років. Банк надає весь спектр банківських послуг роздрібним, корпоративним та інституційним клієнтам..

Intesa Sanpaolo надає послуги 11,8 мільйонам клієнтів через мережу з понад 3 700 філій в Італії з часткою ринку не нижче 12% у більшості італійських регіонів. Група має стратегічну міжнародну присутність, що нараховує близько 1 000 відділень та 7,2 мільйонів клієнтів, включаючи дочірні компанії, які працюють в комерційному банкінгу в 12 країнах Центральної Східної Європи та Близького Сходу та Північної Африки, та міжнародну мережу спеціалістів для підтримки корпоративних клієнтів через 25 країн, зокрема на Близькому Сході та Північній Африці та в тих районах, де найбільш активні італійські компанії.

print Надрукувати сторінку