ПРАВЕКС БАНК взяв участь в круглому столі щодо довіри українців до банків та Фонду гарантування вкладів

14.03.2024

Національний Банк та Фонд гарантування вкладів на початку 2022 року вжили заходів для підтримки економіки, зазначив Семен Бабаєв, заступник Голови Правління, керівник Головного управління роздрібного бізнесу ПРАВЕКС БАНК, під час круглого столу «Чи довіряють українці банкам та Фонду гарантування вкладів фізичних осіб під час війни?».

Він зауважив, що українці продовжують довіряти банкам і відкривати депозити, оскільки умови вигідні: у 2023 році середня ставка в національній валюті складала 15-17% річних, інфляція була на рівні 5%, а девальвація гривні була невелика.

Семен Бабаєв додав, що на початку 2022 року клієнти ПРАВЕКС БАНК звертали особливу увагу на гарантію повної виплати від Фонду гарантування вкладів, що убезпечує їхні вклади. «Ми у Банку вважаємо, що це стало важливим фактором, який заспокоював клієнтів щодо безпеки їхніх вкладів».

В рамках круглого столу також обговорили як внутрішня міграція вплинула на роботу банків. За словами Семена Бабаєва, для роботи ПРАВЕКС БАНК це не було суттєвою проблемою, оскільки клієнти можуть користуватися мобільним додатком PRAVEX ONLINE та звертатися до представників банку в безпечному чаті, не відвідуючи відділення.

Під час заходу були представлені результати загальнонаціонального репрезентативного опитування з метою визначення обізнаності споживачів фінансових послуг України про систему гарантування вкладів, проведеного за сприяння Проєкт USAID «Інвестиції для стійкості бізнесу» у грудні 2023 року.

Опитування громадян показало, що що більшість українців (64%) довіряють банкам. Цей показник збільшився з 56% порівняно з 2021 роком.

print Надрукувати сторінку