ПРАВЕКС БАНК визначив переможців заключного етапу акції «Кожен розрахунок – шанс на подарунок!»

15.09.2020

10 вересня ПРАВЕКС БАНК провів розіграш та визначив переможців третього етапу акції «Кожен розрахунок – шанс на подарунок!» за допомогою генератора випадкових чисел random.org. З кожним переможцем акції зв’яжуться менеджери банку та домовляться про вручення подарункових сертифікатів.

Переможці:

  • Подарункова картка Фокстрот номіналом 18 000 грн:

Юрга Сергій Миколайович

  • Подарункова картка Фокстрот номіналом 5 000 грн:

Федотова Катерина Сергіївна

Шуба Олексій Дмитрович

Решітько Інна Анатоліївна

  • Подарункова картка Фокстрот номіналом 500 грн:

Гончаренко Андрій Миколайович

Перехрест Ірина Павлівна

Трачук Роман Миколайович

Дзюба Яніна Юріївна

Іващенко Давид Олегович

«Вітаємо переможців заключного етапу нашої акції «Кожен розрахунок – шанс на подарунок!». Ми раді, що наші клієнти активно брали участь в акції та використовували свої платіжні картки для оплати товарів та послуг у магазинах, торговельних мережах, мережі інтернет та через мобільний додаток PRAVEX ONLINE. Нам приємно, що завдяки акції клієнти змогли переконатися у перевагах cashless та отримали цінні подарунки. Ми постійно удосконалюємо наші продукті та сервіси для клієнтів роблячи їх більш комфортними. Слідкуйте за новинами банку та беріть участь у наступних акціях», - зазначив Семен Бабаєв, заступник Голови Правління, керівник Головного управління роздрібного бізнесу ПРАВЕКС БАНКу.

Вітаємо усіх переможців!

Довідка:

ПРАВЕКС БАНК є частиною групи Інтеза Санпаоло (Intesa Sanpaolo), провідної банківської групи в Єврозоні, яка є лідером в Італії в усіх сферах бізнесу (роздрібний, корпоративний та управління активами) та присутня у всьому світі.
ПРАВЕКС БАНК працює на ринку з 1992 року і обслуговує українських клієнтів протягом 27 років. Банк надає весь спектр банківських послуг роздрібним, корпоративним та інституційним клієнтам.
Intesa Sanpaolo надає послуги 11,8 мільйонам клієнтів через мережу з понад 3 700 філій в Італії з часткою ринку не нижче 12% у більшості італійських регіонів. Група має стратегічну міжнародну присутність, що нараховує близько 1 000 відділень та 7,2 мільйонів клієнтів, включаючи дочірні компанії, які працюють в комерційному банкінгу в 12 країнах Центральної Східної Європи та Близького Сходу та Північної Африки, та міжнародну мережу спеціалістів для підтримки корпоративних клієнтів через 25 країн, зокрема на Близькому Сході та Північній Африці та в тих районах, де найбільш активні італійські компанії.

print Надрукувати сторінку