ПРАВЕКС БАНК виступив партнером проекту «Відкрита музика міста, який об’єднав тисячі відвідувачів

30.08.2019

Добігає кінця спекотне літо, а ми вже сумуємо про закінчення серії цікавих музичних концертів від проекту «Відкрита музика міста», партнером якого виступив ПРАВЕКС БАНК.


Більше тисячі людей цього літа насолоджувались музикою на безкоштовних концертах «Класик пікнік: Сінема, Симфонічний та Українська поема», які проходили в центрі Києва під відкритим небом в парку Тараса Шевченка та на майданчику перед Національним історичним музеєм України поряд із пейзажною алеєю та Андріївським узвозом.


"Ми з радістю підтримуємо культурні проекти країни - це наша соціальна відповідальність, що вбудована на рівні ДНК материнської компанії ПРАВЕКС БАНКу - Групи Інтеза Санпаоло. Поєднання позитивної музики та добрих і щасливих людей навколо створює особливе відчуття єдності та причетності до чогось високого», - прокоментував Джанлука Корріас, перший заступник Голови Правління Банку. 


Протягом багатьох років ПРАВЕКС БАНК, банк міжнародної фінансової Групи Інтеза Санпаоло, неодноразово виступає надійним і стабільним партнером різноманітних соціальних, культурних та мистецьких заходів, підкреслюючи міцну соціально-відповідальну позицію перед суспільством, як і Група в цілому. 


ПРАВЕКС БАНК – надійний та стабільний банк з високими стандартами обслуговування клієнтів, який допомагає не словом, а ділом втілювати в життя наймасштабніші проекти.

Для довідки:

ПРАВЕКС БАНК є частиною банківської групи Інтеза Санпаоло (Intesa Sanpaolo), що входить до числа провідних банківських груп Єврозони, яка більше 400 років зберігає та примножує гроші своїх клієнтів, і є лідером в Італії за усіма напрямками банківської діяльності (роздрібний, корпоративний сегменти та управління фінансами) та обслуговує 11.9 млн. клієнтів у 4 400 відділеннях по всій Італії; ринкова частка Групи в більшості італійських регіонів складає не менше 12%. Група Інтеза Санпаоло також присутня у Центральній та Східній Європі, в країнах Близького Сходу та Північної Африки. У цих регіонах розташовано близько 1 100 відділень, а в 12 країнах, де працюють дочірні банки Групи, кількість роздрібних та корпоративних клієнтів сягає 7,5 млн.

print Надрукувати сторінку