ПРАВЕКС БАНК відкриває доступ до Garmin Pay™ власникам платіжних карток Visa

09.05.2024

ПРАВЕКС БАНК, який є частиною Групи Intesa Sanpaolo, впроваджує новий платіжний сервіс Garmin Pay™ для користувачів спортивних смарт-годинників Garmin. Скористуватися Garmin Pay™ власники платіжних карток Visa можуть вже з 1 травня 2024 року.

Garmin Pay™ – це платіжний сервіс, розроблений спеціально для спортивних гаджетів Garmin. Смарт-годинник цього бренду популярний серед спортсменів завдяки опціям контролю пульсу, планування тренувань та ін., а також можливості отримувати повідомлення та приймати дзвінки, без необхідності діставати смартфон.

Щоб прив'язати карту до сервісу Garmin Pay™ для Android та IOS, необхідно:

  • завантажити програму Garmin Connect на Google Play або App Store на смартфон;
  • синхронізувати смартфон зі смарт-годинником;
  • додати власну карту Visa від ПРАВЕКС БАНК.

Щоб оплатити з Garmin Pay™ потрібно:

  • Увійти у гаманець на своєму годиннику Garmin.
  • Ввести пароль, який ви встановили, підключаючи картку Visa (тільки для першої оплати протягом дня).
  • Прикласти годинник до термінала в магазині.

Garmin Pay™  при проведенні платежу використовує спеціально створені для пристрою клієнта номери та коди. При цьому дані банківських карток не зберігаються ні на годиннику, ні на серверах компанії Garmin та не передаються продавцю-власнику термінала.

Garmin Pay™  працює скрізь, де приймаються безконтактні платежі. Цей інноваційний сервіс робить оплату ще зручнішою для власників смарт-годинників Garmin, даючи їм змогу оплачувати покупки та послуги швидко та без зайвих зусиль.

print Надрукувати сторінку