ПРАВЕКС БАНК серед лідерів рейтингу найнадійніших банків України

08.04.2019


ПРАВЕКС БАНК, банк міжнародної фінансової Групи Інтеза Санпаоло, посів 6-те місце серед 20-ти найнадійніших банків України-2019 за версією рейтингу видання «Новое время», складеного разом з інвестиційною компанією Dragon Capital.

ПРАВЕКС БАНК є лідером за коефіцієнтом покриття ліквідністю є: за всіма валютами - 801%, за іноземними валютами - 686%, залишки валютних коштів якого в 7 разів перевищують гіпотетичний відтік валюти клієнтів в найближчі 30 днів.

Всього в топ-20 потрапили 14 банків України з іноземними власниками, 4 державні банки та 2 українські комерційні банки.

До складу найбільш надійних увійшли фінансові організації, сумарна частка банківських активів яких складає 85% та 75% капіталу від всього ринку України.

Сума балів визначило місце Банку в рейтингу, який враховував наступні показники:

1. Достатність капіталу.
2. Ліквідність.
3. Довіра вкладників.
4. Підтримка акціонерів.
5. Прибутковість.
6. Якість активів
7. Якісні показники: прозорість діяльності банку, збалансованість ризик-менеджменту та репутація.

Джерело: https://biz.nv.ua/finance/top-20-samyh-nadezhnyh-bankov-ukrainy-polnaya-versiya-reytinga-nv-50014988.html

Для довідок:

АТ  «ПРАВЕКС БАНК» є частиною банківської  групи Інтеза Санпаоло  (Intesa   Sanpaolo), що входить до числа провідних банківських груп  Єврозони і є  лідером  в Італії  за  усіма  напрямками  банківської  діяльності  (роздрібний, корпоративний сегменти  та управління   фінансами) та  обслуговує 11.9 млн. клієнтів у 4 400  відділеннях по  всій  Італії; ринкова частка Групи в більшості італійських  регіонів складає не  менше 12%. Група Інтеза  Санпаоло  також  присутня у  Центральній та Східній   Європі, в країнах  Близького Сходу та   Північної Африки. У цих  регіонах  розташовано  близько 1 100  відділень, а в  12  країнах, де працюють дочірні банки   Групи,  кількість роздрібних та   корпоративних клієнтів сягає  7,5 млн.

print Надрукувати сторінку