ПРАВЕКС БАНК продовжує дію акцій за Європейським персональним кредитом.

31.12.2020

З огляду на великий попит серед клієнтів щодо Європейського персонального кредиту ПРАВЕКС БАНК продовжує дію двох акцій до 29 січня 2021 року.

Нагадаємо, що на початку грудня банк запустив дві акції за Європейським персональним кредитом:

  • 1. пільгова ставка 0% на перші три місяці для клієнтів, які оформили кредит у період проведення акції (після завершення тримісячного періоду, процентна ставка за кредитом встановлюється на рівні стандартної згідно обраного клієнтом кредитного продукту. Ефективна ставка буде дорівнювати 19,3% при кредитуванні на 20 місяців);
  • 2. знижка 5% від стандартної ставки за кредитом до кінця строку дії договору (ефективна ставка буде дорівнювати 20,1% при кредитуванні на 20 місяців та 16,8% при кредитуванні на 60 місяців).

Європейський персональний кредит – це кредит готівкою, з можливістю отримати кошти до 1 млн.грн. без необхідності оформляти заставу, на найпривабливіших на ринку умовах для тих, хто вміє заробляти і витрачати гроші, хто не відкладає життя на завтра. Це кредит для тих, хто бажає інвестувати у покращення житла або відремонтувати квартиру чи будинок, оплатити навчання дітей за кордоном, купити вживане авто, або рефінансувати дорогі кредити членів родини в інших банках.

«Завдяки акційним пропозиціям видачі кредитів у грудні збільшилися майже в 3 рази. Саме тому, дивлячись на попит цього продукту, ми вирішили продовжити проведення акцій ще на один місяць. Крім того, якщо хтось із клієнтів знайде кращі умови за споживчим кредитом в інших банкам ми подаруємо пакет послуг FAMIGLIA», - зазначив Олег Заяць, начальник відділу по роботі з фізичними особами головного управління роздрібного бізнесу ПРАВЕКС БАНКу.

Детальніше про Європейський персональний кредит за посиланнямhttps://www.pravex.com.ua/landing-credit

print Надрукувати сторінку