ПРАВЕКС БАНК приєднався до сервісу BankID Національного банку України

21.09.2020

21 вересня 2020 року ПРАВЕКС БАНК приєднався до сервісу BankID Національного банку України та став 22-м банком у системі. Відтепер, клієнти банку зможуть авторизуватися у додатку «Дія» https://diia.gov.ua/, а також дистанційно отримати послуги більш ніж 25 організацій, серед яких - Єдиний державний портал адміністративних послуг, Міграційна служба, Центри надання адмінпослуг, Єдина система місцевих петицій тощо.

Система BankID НБУ створена для того, щоб громадяни отримали зручний та безпечний доступ до державних, фінансових, адміністративних послуг, які можуть надаватися дистанційно та потребують ідентифікації. Популярність сервісу стрімко зростає - в середньому через BankID НБУ вже здійснюєься близько 20 000 успішних електронних ідентифікацій на день, а перелік організацій, що приєдналися до системи постійно розширюється

Щоб скористатися BankID НБУ, клієнтам ПРАВЕКС БАНКу необхідно:

  • бути зареєстрованими в інтернет-банкінгу PRAVEX ONLINE https://online.pravex.ua
  • вибрати опцію «Увійти через BankID НБУ» на порталах послуг;
  • обрати ПРАВЕКС БАНК;
  • ввести свій логін і пароль від інтернет-банкінгу PRAVEX ONLINE.

Користуючись сервісом BankID НБУ клієнти банку мають такі переваги: економія часу (не потрібно приїжджати в офіс державної установи та стояти у чергах), зручність проходження верифікації та передачі ідентифікаційних даних, безпека зберігання і передачі інформації (для обслуговування клієнтів у системі інтернет-банкінгу PRAVEX ONLINE використовує сучасні технології збереження даних клієнтів).

Нагадуємо, що вибираючи варіант BankID НБУ, клієнт дає згоду на передачу персональної інформації, яку раніше надав банку, установі, на порталі якого проходить реєстрацію, а саме: ПІБ , дата народження, серія і номер паспорта, ідентифікаційний номер, адреса за місцем реєстрації, номер телефону, адреса електронної пошти.

Більше інформації про систему можна дізнатися на офіційній сторінці https://bank.gov.ua/ua/bank-id-nbu.

Довідка: 

Дія (скорочення від «Держава і я») — український e-сервіс державних послуг, що розробляється Міністерством цифрової трансформації України. Це мобільний застосунок із цифровими документами та портал із публічними послугами. Складається з порталу, мобільного застосунку, платформи цифрової освіти та бізнес-платформи. Це єдиній портал, де можна отримати всі послуги онлайн: швидко та зручно. На порталі доступні 27 державних послуг. Додаток "Дія" можна завантажити у App Store та Google Play. Для отримання електронних версій документів необхідно завантажити додаток "Дія" та авторизуватися. 

ПРАВЕКС БАНК є частиною групи Інтеза Санпаоло (Intesa Sanpaolo), провідної банківської групи в Єврозоні, яка є лідером в Італії в усіх сферах бізнесу (роздрібний, корпоративний та управління активами) та присутня у всьому світі.
ПРАВЕКС БАНК працює на ринку з 1992 року і обслуговує українських клієнтів протягом 27 років. Банк надає весь спектр банківських послуг роздрібним, корпоративним та інституційним клієнтам.
Intesa Sanpaolo надає послуги 11,8 мільйонам клієнтів через мережу з понад 3 700 філій в Італії з часткою ринку не нижче 12% у більшості італійських регіонів. Група має стратегічну міжнародну присутність, що нараховує близько 1 000 відділень та 7,2 мільйонів клієнтів, включаючи дочірні компанії, які працюють в комерційному банкінгу в 12 країнах Центральної Східної Європи та Близького Сходу та Північної Африки, та міжнародну мережу спеціалістів для підтримки корпоративних клієнтів через 25 країн, зокрема на Близькому Сході та Північній Африці та в тих районах, де найбільш активні італійські компанії.

print Надрукувати сторінку