ПРАВЕКС БАНК підвищив відсоткові ставки за депозитами для клієнтів малого бізнесу

03.04.2023

ПРАВЕКС БАНК підвищив відсоткові ставки за строковими депозитами для клієнтів малого бізнесу - фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб. Ставки за депозитними внесками в національній валюті зросли в середньому на 3% річних.

Отже, по вкладах у гривні клієнти малого бізнесу ПРАВЕКС БАНК відтепер можуть одержати до 14% річних.


«ПРАВЕКС БАНК є частиною міжнародної банківської групи Intesa Sanpaolo, що гарантує надійність розміщення депозитних вкладів, - зазначив Анатолій Вербаховський, в.о. начальника відділу роботи з малим бізнесом Головного управління роздрібного бізнесу ПРАВЕКС БАНК. – Підвищення відсоткових ставок за строковими депозитами для клієнтів малого бізнесу є ще одним кроком для забезпечення успіху та стабільності клієнтів нашого банку».


Також, з 1 квітня по 30 червня для клієнтів малого бізнесу в ПРАВЕКС БАНК діє акційна пропозиція «VIP ДЕПОЗИТ». Вона передбачає ставку 15% річних при розміщенні нових коштів в національній валюті в сумі від 1 млн. грн. на строковий депозит на термін від 30 днів.

Поступово збільшуючи кількість клієнтів малого бізнесу, ПРАВЕКС БАНК пропонує їм конкурентні відсоткові ставки та широкий спектр фінансових послуг. Це допоможе фізичним особам-підприємцям та юридичним особам зробити свій бізнес більш ефективним та прибутковим, що в свою чергу призведе до збільшення обсягів бізнесу та росту економіки України в цілому.

print Надрукувати сторінку