ПРАВЕКС БАНК підписав Меморандум про спільні дії з антикорупції в Україні, ініційований Мережею Глобального договору ООН в Україні

08.12.2021

ПРАВЕКС БАНК підписав Меморандум про спільні дії з антикорупції в Україні, ініційований Мережею Глобального договору ООН в Україні

Фото ГД ООН в Україні

ПРАВЕКС БАНК, що входить до міжнародної банківської групи Інтеза Санпаоло, приєднався до ініціативи Мережі Глобального договору ООН в Україні та підписав Меморандум про спільні дії щодо боротьби з корупцією в Україні. ПРАВЕКС БАНК – це перший банк в Україні, який приєднався до цієї ініціативи.

Меморандум було підписано 7 грудня у рамках Антикорупційного тижня 2021 року. Основна ідея Меморандуму полягає у створенні прозорого та вільного від корупції середовища, яке сприятиме розвитку економіки, бізнесу та суспільства. Текст документу було підготовлено офісом Мережі Глобального договору ООН в Україні та він є однаковим для всіх компаній, які беруть участь у цій ініціативі по всьому світі.


«Співпраця з ООН та підписання Меморандуму, ініційованого Мережею Глобального договору, – важливий крок для нас у визнанні наших результатів та подальшому прагненні до розвитку прозорого бізнесу в Україні. Ми хочемо підвищити рівень довіри та поваги до фінансової індустрії. Саме тому ми вирішили стати першим банком в Україні, який підписав публічне зобов'язання щодо абсолютної прозорості у відносинах з клієнтами, постачальниками та співробітниками. Це допомагає ініціювати соціальний діалог про важливість корпоративного управління у діловій практиці та впровадження ефективних внутрішніх процесів для запобігання будь-яким проявам корупції. Я вважаю, що міжнародний бізнес в Україні має бути прикладом найкращих світових практик корпоративного управління, що ведуть до створення прозорого бізнес-середовища», – зазначає Стефано Бурані, Голова Правління ПРАВЕКС БАНКу.


Генеральна директорка Мережі Глобального договору ООН в Україні Тетяна Сахарук наголосила: «Розпочавши торік програму Anti-Corruption Collective Action, Глобальний договір ООН в Україні став для українських компаній майданчиком зі спільних дій у сфері антикорупції. Ми раді, що ця програма розвивається, і цьогоріч до нашої ініціативи з підписання Меморандуму доєднався Правекс Банк. Ставши першим банком серед підписантів, він своїм прикладом демонструє важливість антикорупційної діяльності  у банківській сфері».

Підписуючи Меморандум, учасники заявляють про свій намір співпрацювати з метою запобігання та протидії корупції в Україні на всіх рівнях та погоджуються вести свій бізнес чесно, прозоро та у повній відповідності до законодавства України, принципів Конвенції ООН проти корупції (UNCAC), Міжамериканської конвенції проти корупції, Правил боротьби з корупцією Міжнародної торгової палати (ICC) та Десятого принципу Глобального договору ООН щодо протидії корупції.

ПРАВЕКС БАНК, що входить до Групи Інтеза Санпаоло з 2008 року, працює на ринку з 1992 року, обслуговуючи українських клієнтів понад 25 років. Банк надає весь спектр банківських послуг по всій території України роздрібним, корпоративним та інституційним клієнтам. Використовуючи передовий досвід та міжнародну присутність Групи Інтеза Санпаоло, ПРАВЕКС БАНК пропонує інноваційні рішення для корпоративних клієнтів у галузі надання кредиту на поповнення обігових коштів та інвестиційного кредиту, депозитів, здійснення міжнародних платежів та переказів коштів, а також надання спеціальних умов щодо торговельного фінансування. Серед основних роздрібних продуктів ПРАВЕКС БАНКУ – іпотечний кредит, Європейський персональний кредит та Пакет послуг «Famiglia».


Про Інтеза Санпаоло

Інтеза Санпаоло – це компанія з управління та захисту приватного капіталу, що є провідним банком Італії та однією з найнадійніших та найприбутковіших банківських груп у Європі. Вона пропонує послуги комерційного, корпоративного, інвестиційного та приватного банкінгу, послуги щодо управління активами та страхові послуги. Група Інтеза Санпаоло має приблизно 13,5 млн клієнтів в Італії та 7,1 млн клієнтів за кордоном, які обслуговуються у дочірніх комерційних банках, розташованих у 12 країнах Центральної та Східної Європи, Близького Сходу та Північної Африки, а також у 25 країнах наявна міжнародна мережа для підтримки корпоративних клієнтів. Інтезу Санпаоло визнано одним із найбільш стабільних банків у світі, який прагне стати еталоном з точки зору сталого розвитку, соціальної та культурної відповідальності. Інтеза Санпаоло підтримує значні проєкти з економічної інклюзії та зниження рівня бідності, у тому числі фонд впливу в сумі 1,5 млрд євро для кредитів, які надаються соціальним групам населення, яким важко отримати доступ до кредитування. Група заснувала фонд в сумі 6 млрд євро для цілей розвитку циркулярної економіки. Група також бере активну участь в культурних ініціативах, які реалізуються в Італії та інших регіонах з метою збереження, просування та поширення історичної та художньої спадщини Італії, в тому числі завдяки постійним та тимчасовим виставкам, що проводяться в Галереї Італії, музеях Інтеза Санпаоло, що знаходяться в Мілані, Неаполі, Віченці та один з яких скоро відкриється в Турині.

Сайт: group.intesasanpaolo.com/en/ | Новини: https://group.intesasanpaolo.com/en/newsroom/news | Twitter: @intesasanpaolo | LinkedIn:  https://www.linkedin.com/company/intesa-sanpaolo | Facebook: @intesasanpaolo | Instagram: @intesasanpaolo


Мережа Глобального договору ООН в Україні є офіційним представником глобальної мережі UN Global Compact (Глобального договору Організації Об’єднаних Націй), що є найбільшою у світі ініціативою відповідального бізнесу, що закликає компанії вибудовувати свою діяльність та стратегію з урахуванням Цілей сталого розвитку та на основі Десяти універсальних принципів у галузі прав людини, праці, навколишнього середовища та боротьби з корупцією.

Прес-центр ПРАВЕКС БАНКУ:

Телефон: +38 044 521 02 20

E-mail: press@pravex.kiev.ua

print Надрукувати сторінку