ПРАВЕКС БАНК надає клієнтам кредитні канікули на період карантину

10.04.2020

Для кого впроваджені кредитні канікули

Кредитні канікули надаються клієнтам - фізичним особам та клієнтам - юридичним особам, які зазнали фінансових труднощів через пандемічні обставини і не можуть обслуговувати кредити на початкових умовах. Для цього треба надати банку підтверджувальні документи (а саме фінансову звітність про зниження доходів, поточний фінансовий стану, довідку з роботи про отримання доходів та інше). Канікули передбачають зменшення або відтермінування сплати щомісячного платежу.

Штрафи та пені

На період карантину ПРАВЕКС БАНК скасував штрафні санкції та пені за діючими кредитними договорами клієнтів - фізичних осіб з 1 березня 2020 року, та не запроваджує нові штрафні санкції по кредитним договорам клієнтів до 31 травня 2020. Також, з 1 березня по 31 травня 20202 року не буде підвищуватися відсоткова ставка. Якщо з 1 березня клієнту була нарахована пеня і вже сплачена, то вона буде автоматично повернена на поточний рахунок. Нова пеня нараховуватися не буде до 30 квітня 2020 року.

Кому доступні кредитні канікули

Кредитні канікули доступні клієнтам, якщо станом на 1 березня 2020 роки вони не мали простроченої заборгованості по кредитах.

Клієнтам - фізичним особам, які за станом на 1 березня 2020 року не мали простроченої заборгованості, але зараз зазнали фінансових труднощів через пандемічні обставини банк пропонує комплекс чинних програм реструктуризації боргів:

  • відтермінування оплати тіла кредиту, тобто оплата лише %,
  • відтермінування % і тіла, збільшення терміну погашення і та інше.

Для клієнтів - юридичних осіб варіанти реструктуризації розглядаються індивідуально з урахуванням останньої фінансової звітності, поточного фінансового стану, вразливості секторів та підприємств до поточної економічної кризи та перспектив їхнього відновлення. Клієнти - юридичні особи можуть самі ініціювати реструктуризацію кредитів. Для цього потрібно надати підтвердження фактів зниження доходів чи припинення роботи.

Чи потрібно відвідувати банк

Фізична присутність у відділенні банку для проведення реструктуризації кредиту не потрібна, у випадку, якщо немає потреби вносити зміни в нотаріальні угоди. Менеджери банку визначать порядок надання/оформлення документів для проведення реструктуризації через дистанційні канали комунікації.

Для отримання можливості скористатися кредитними канікулами клієнту необхідно звернутися до банку через такі канали зв’язку:

  • запит в PRAVEX ONLINE,
  • лист на електронну адресу: bank@pravex.ua,
  • зателефонувати до Контакт-центру банку за номером телефона: 0800 500 450 безкоштовно по Україні,
  • до власного персонального менеджера.

Хочемо підкреслити, що кредитні канікули – це не списання боргу, а відтермінування його сплати.

Довідка

ПРАВЕКС БАНК є частиною групи Інтеза Санпаоло (Intesa Sanpaolo), провідної банківської групи в Єврозоні, яка є лідером в Італії в усіх сферах бізнесу (роздрібний, корпоративний та управління активами) та присутня у всьому світі.

ПРАВЕКС БАНК працює на ринку з 1992 року і обслуговує українських клієнтів протягом 27 років. Банк надає весь спектр банківських послуг роздрібним, корпоративним та інституційним клієнтам.

Intesa Sanpaolo надає послуги 11,8 мільйонам клієнтів через мережу з понад 3 800 філій в Італії з часткою ринку не нижче 12% у більшості італійських регіонів. Група має стратегічну міжнародну присутність, що нараховує близько 1 000 відділень та 7,2 мільйонів клієнтів, включаючи дочірні компанії, які працюють в комерційному банкінгу в 12 країнах Центральної Східної Європи та Близького Сходу та Північної Африки, та міжнародну мережу спеціалістів для підтримки корпоративних клієнтів через 25 країн, зокрема на Близькому Сході та Північній Африці та в тих районах, де найбільш активні італійські компанії.

print Надрукувати сторінку