ПРАВЕКС БАНК додав нові платіжні функції до системи PRAVEX ONLINE.

24.07.2020

ПРАВЕКС БАНК додав нові платіжні функції до системи PRAVEX ONLINE.

З 23 липня 2020 року ПРАВЕКС БАНК розширив функціонал системи PRAVEX ONLINE. Відтепер, користувачі інтернет-банкінгу зможуть робити більше операцій.   

Були впроваджені такі функції:

  • оплата послуг мобільного зв’язку, з мінімальним тарифом 50 коп.
  • оплата послуг пакету FAMIGLIA.
  • автоматичне проведення платежів нотаріусів, які вони роблять до державного бюджету.

Нагадуємо, що в мобільному додатку PRAVEX ONLINE для клієнтів банку доступні такі операції: переказ з картки на картку (між власними картками та картками інших банків); конвертація між картками (з картки в гривні на картку в доларах США/євро та обернені операції); можливість змінити налаштування (логін, пароль, мову додатку); формування виписки по картам/рахункам; перегляд інформації по депозитам, кредитам, поточним рахункам та карткам; формування графіку погашення кредиту; сканування картки отримувача при переказах з картки на картку; автоматична підстановка паролю при підтвердженні операцій; встановлення/зміну PIN-коду та активація картки.

Додаток знаходиться у відкритому доступі в Google Play та на App Store. ПРАВЕКС БАНК постійно працює над вдосконаленням системи PRAVEX ONLINE та її мобільного додатку.


Дізнатися більше про інтернет-банкінг та мобільний додаток PRAVEX ONLINE можна за посиланням:  https://www.pravex.com.ua/praveks-banking/onlinepravexua.

print Надрукувати сторінку