ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК» забезпечує вищий ступінь захисту даних про платіжні картки клієнтів

11.01.2017

ПРАВЕКС-БАНК успішно завершив аудит і отримав сертифікат відповідності міжнародному стандарту безпеки даних про платіжні картки PCI DSS на 2017 рік. Це свідчить про те, що Банк, як і завжди, забезпечує вищий ступінь захисту даних про платіжні картки клієнтів.

Аудит передбачав комплексну перевірку забезпечення безпеки платіжних карток і клієнтських даних за стандартом безпеки, що розроблений провідними платіжними системами Visa та Master Card, і є однаковим для банків в усьому світі.

Незалежним аудитором виступила компанія «Compliance Control». Висококваліфіковані фахівці ПРАВЕКС-БАНКу та Compliance Control вирішили багато складних технологічних та організаційних питань при реалізації даного проекту для забезпечення повної відповідності всім вимогам стандарту безпеки PCI DSS.

«Банк на постійній основі проводить аудит систем забезпечення безпеки операцій iз платіжними картками і щорічно підтверджує їх відповідність міжнародним стандартам PCI DSS. Ми і надалі продовжуємо вдосконалювати систему забезпечення безпеки для гарантування нашим клієнтам максимальної безпеки даних про платіжні картки», — зазначив член Правління, директор департаменту із запобігання легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, і внутрішньої безпеки Ігор Ткаліч.

Про стандарт безпеки PCI DSS

Стандарт безпеки даних платіжних карт PCI DSS, розроблений Радою за стандартами безпеки індустрії платіжних карт (Payment Card Industry Security Standards Council, PCI SSC), заснованим міжнародними платіжними системами Visa, MasterCard, American Express, JCB і Discover. Стандарт являє собою сукупність 12 деталізованих вимог щодо забезпечення безпеки даних про власників платіжних карт, які передаються, зберігаються і обробляються в інформаційних інфраструктурах організацій. Ухвалення відповідних заходів щодо забезпечення відповідності вимогам стандарту на увазі комплексний підхід до забезпечення інформаційної безпеки даних платіжних карт.

Довідка:

Група Інтеза Санпаоло є однією з найбільших у Єврозоні. Станом на 30 грудня 2016 року її ринкова вартість складає 40,6 млрд. євро. Група є лідером в Італії за усіма напрямками банківської діяльності (роздрібний, корпоративний сегменти та управління фінансами) та обслуговує 11,1 млн. клієнтів у 4 000 відділеннях по всій Італії; ринкова частка Групи в більшості італійських регіонів складає не менше 12%. Група Інтеза Санпаоло також присутня у Центральній та Східній Європі, в країнах Близького Сходу та Північної Африки. У цих регіонах розташовано близько 1 200 відділень, а в 12 країнах, де працюють дочірні банки Групи, кількість роздрібних та корпоративних клієнтів сягає 7,9 млн. Більше того, міжнародна мережа фахівців по роботі з корпоративними клієнтами охоплює 29 країн, зокрема, Близький Схід, Північну Африку, а також ті регіони, де активно працюють італійські компанії: Сполучені Штати, Бразилію, Росію, Китай та Індію.

print Надрукувати сторінку