ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК» за підтримки Незалежної асоціації банків України з нагоди Всесвітнього дня заощаджень провів уроки фінансової грамотності в школах

28.10.2016

Фахівці ПАТКБ «ПРАВЕКС-БАНК» провели заняття з фінансової грамотності в декількох школах Києва. Школярів навчили і показали, як грамотно розпоряджатися кишеньковими грошима, витрачати та заощаджувати кошти та планувати сімейний бюджет, допомагаючи батькам.

Для цього показали, що таке платіжна картка, які існують пристрої для розпізнавання купюр, як виглядаюсь банківські метали, надали книжечки, розроблені саме для ознайомлення малечі з фінансами та багато іншого.

Учні були в захваті від таких фінансових уроків: весело, просто, наглядно!

«Такий формат занять до Дня заощаджень – найбільш ефективний діалог з поколінням, що підростає, бо саме від них залежить майбутнє нашої країни. Ми хотіли б, щоб дітки виросли розумними та грамотними, вміли планувати власний бюджет та знали ціну грошам», - прокоментував заступник Голови Правління Семен Бабаєв.

Довідка:

Група Інтеза Санпаоло є однією з найбільших у  Єврозоні. Станом на 30 вересня 2016 року її ринкова вартість складає 33 млрд.  євро. Група є лідером в Італії за усіма напрямками банківської діяльності  (роздрібний, корпоративний сегменти та управління фінансами) та обслуговує 11,1  млн. клієнтів у 4 000 відділеннях по всій Італії; ринкова частка Групи в  більшості італійських регіонів складає не менше 12 %. Група Інтеза Санпаоло  також присутня у Центральній та Східній Європі, в країнах Близького Сходу та  Північної Африки. У цих регіонах розташовано близько 1 200 відділень, а в 12  країнах, де працюють дочірні банки Групи, кількість роздрібних та корпоративних  клієнтів сягає 8,1 млн.

Більше того, міжнародна мережа фахівців по роботі з  корпоративними клієнтами охоплює 29 країн, зокрема, Близький Схід, Північну  Африку, а також ті регіони, де активно працюють італійські компанії: Сполучені  Штати, Бразилію, Росію, Китай та Індію.

print Надрукувати сторінку